W Kodano.pl kupisz tanie soczewki kontaktowe i okulary renomowanych producentów. Mamy największy wybór soczewek i okularów online w Polsce, a 97% zamówień realizujemy w 24h!
Zaufało nam już ponad 100 000 Klientów, dołącz do nich i Ty!

Ranking soczewek jednodniowych - Styczeń 2021

1

  • ACUVUE® OASYS 1-Day to produkt znanej i cenionej na rynku optycznym firmy Johnson & Johnson, który został stworzony z myślą o osobach żyjących aktywnie, które spędzają dużo czasu w ciągu dnia w nieprzyjaznych dla oka warunkach. Nowoczesna technologia HydraLuxe, która została wykorzystana w ich tworzeniu, zapewnia maksymalne nawilżenie i komfort użytkowania. Soczewki są wyposażone w filtry UVA i UVB. Kupując to opakowanie, znajdziesz w nim 30 sztuk soczewek, które są przeznaczone do użytkowania w trybie dziennym.
KUPUJĘ

2

  • 1-DAY ACUVUE® MOIST to innowacyjne soczewki kontaktowe, których producentem jest znana i ceniona na rynku marka Johnson & Johnson. Zostały zaprojektowane przy pomocy nowoczesnej technologii Lacreon, która zapewnia najwyższej jakości nawilżenie, oraz zapobiega podrażnieniom i suchości oka. Ich innowacyjna struktura całkowicie eliminuje tarcie soczewki, dzięki czemu oczy są zdrowe i nie bolą. Ponadto soczewki zostały wyposażone w filtry UV, które chronią oko przed szkodliwymi promieniami słonecznymi. W opakowaniu znajdziesz 30 sztuk soczewek, co pozwoli Ci na przetestowanie produktu.
KUPUJĘ

3

  • DAILIES® AquaComfort Plus® to jednodniowe soczewki kontaktowe, które zapewnią Ci maksimum komfortu i wygody podczas użytkowania. Błyskawicznie dopasowują się do oka i jego parametrów skutecznie korygując wadę wzroku i zapewniając wyraźne i ostre widzenie. Ich regularne stosowanie pomaga ponadto zahamować rozwój wady wzroku, a dzięki wysokiemu poziomowi nawilżenia są idealne także dla wrażliwych oczu. W opakowaniu znajdziesz 90 sztuk soczewek, co pozwoli Ci na rezygnację z optycznych zakupów przez okres około półtora miesiąca.
KUPUJĘ
4

DAILIES® AquaComfort Plus® to produkt dedykowany krótkowidzom oraz dalekowidzom. Soczewki te zapewniają czyste i wyraźne widzenie, a ich regularne stosowanie przy zachowaniu odpowiedniej pielęgnacji pozwala skutecznie zahamować rozwój wady wzroku. Są to idealne soczewki na start, warto więc z nich skorzystać, jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę z soczewkami. Soczewki są wysoce nawilżone, a ich aplikacja łatwa dla każdego. W opakowaniu znajdziesz 30 sztuk soczewek, które wystarczą na okres 15 dni użytkowania.

KUPUJĘ
5

1-DAY ACUVUE® TruEye® to wysokiej jakości produkt firmy Johnson & Johnson, który został stworzony w oparciu o innowacyjne technologie. Dzięki zastosowaniu technologii Hydraclear soczewki są odpowiednio nawilżone i wilgotne przez cały czas stosowania, nawet do 24 godzin. Cechują się ponadto wysoką przepuszczalnością tlenu, a zawarte w nich filtry UVA i UVB chronią oczy przed promieniowaniem słonecznym. Dzięki swej hipoalergicznej strukturze jest to idealny produkt dla alergików. W opakowaniu znajdziesz 30 sztuk, co pozwoli Ci używać soczewek przez okres 15 dni.

KUPUJĘ
6

SofLens® Daily Disposable to innowacyjne sferyczne soczewki jednodniowe, w których zastosowano materiał Hilafilcon B, co zapewnia im maksymalny poziom nawilżenia. Ich niezwykle cienka budowa sprawia, że ich użytkowanie jest bardzo komfortowe i niewyczuwalne dla oka. Produkt ten zapewni Ci doskonałą jakość widzenia, bez szumów, refleksów i efektu halo. Są one ponadto odporne na gromadzenie się osadów białkowych, co znacznie sprzyja ostrości i czystości widzenia. W opakowaniu znajdziesz 30 sztuk, jest to więc idealny zestaw do przetestowania produktu.

KUPUJĘ
7

AquaView Daily to soczewki kontaktowe, przeznaczone zwłaszcza dla osób, które zmagają się z dolegliwością suchego oka. Dzięki zastosowaniu w ich tworzeniu hialuronianu sodu są one jedwabiście miękkie i bardzo komfortowe w użytkowaniu, Asferyczna budowa soczewki zapewnia ponadto wysoką jakość widzenia, dzięki czemu obraz jest ostry i wyraźny. Dodatkowo jednodniowe soczewki AquaView Daily zostały wyposażone w filtry UVA i UVB, co pozwala chronić Twoje oczy przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. W opakowaniu znajdziesz 30 sztuk, które wystarczą Ci na 15 dni użytkowania.

KUPUJĘ
8

1-DAY ACUVUE® MOIST for ASTIGMATISM to innowacyjne soczewki jednodniowe dedykowane osobom zmagającym się z astygmatyzmem. Zakładana codziennie nowa para soczewek gwarantuje wysoki komfort oraz maksymalny poziom higieny. Technologia, jakiej użyto do stworzenia tego produktu, sprawia, że soczewki cechują wysoka stabilność, najwyższy poziom nawilżenia, a także ochrona przeciw szkodliwemu promieniowaniu słonecznemu, dzięki zastosowaniu filtrów UVA i UVB. W opakowaniu znajdziesz 30 sztuk, jest to idealny wybór, gdy astygmatyzm stwierdzono tylko w jednym oku. Wtedy spokojnie możesz połączyć ten zestaw z innym, co umożliwi Ci użytkowanie soczewek nawet przez 30 dni.

KUPUJĘ
9

#bioview Daily to soczewki jednodniowe o niezwykle wysokich parametrach uwodnienia (47%) oraz transmisyjności tlenu (Dk/t 150), dzięki czemu mogą być bez wahania używane przez każdego użytkownika soczewek kontaktowych, szczególnie przez tych dopiero rozpoczynających swoją przygodę z tą metodą korekcji wzroku. Soczewki dodatkowo wyposażono w filtry UVA/UVB, dodatkowo podnoszące komfort w trakcie słonecznych chwil.

KUPUJĘ
10

Dailies Total 1® to soczewki wysokiej jakości wyróżniające się na tle innych tym, że posiadają nowoczesny gradient uwodnienia, co sprawia, że ich noszenie jest niesamowicie wygodne, oczy stale są nawilżone, a z problemem suchości oka można się pożegnać. Zapewniają ponadto ostrą i idealną jakość widzenia, w związku z tym są idealne zarówno dla krótkowidzów, jak i dalekowidzów. Wygodne opakowanie, w którym znajdziesz 30 sztuk soczewek, będzie idealnym wyborem na przetestowanie produktu.

KUPUJĘ

Cechą wyróżniającą jednodniowe soczewki jest to, że nie wymagają one codziennej pielęgnacji. Eliminuje to konieczność korzystania z płynów do czyszczenia szkieł kontaktowych oraz pojemniczków do ich przechowywania. Codziennie wieczorem należy zdjąć soczewki z oczu i wyrzucić do kosza, by następnego dnia sięgnąć po nową, świeżą parę. Nie wolno aplikować tej samej pary przez dwa dni. Jednodniowe szkła kontaktowe chętnie wybierają osoby korzystające z soczewek regularnie, a także okazjonalnie - łącząc je z tradycyjną korekcją okularową. Świetnie sprawdzą się podczas uprawiania sportów oraz wizyt na basenie. Soczewki jednodniowe rekomendowane są użytkownikom, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tym rozwiązaniem optycznym. Najczęściej modele jednodniowe dostępne są w opakowaniach o pojemności 30 lub 90 sztuk.

W trakcie poszukiwania odpowiedniego modelu szkieł kontaktowych konieczne jest uwzględnienie indywidualnych potrzeb użytkowników. Soczewki powinny zapewniać najwyższy komfort użytkowania i być odpowiednio dopasowane. Poniżej znajduje się zestawienie 10 najchętniej kupowanych modeli szkieł jednodniowych w styczniu 2021 roku.

Pierwsze miejsce w zestawieniu zajmują ACUVUE® OASYS 1-Day w opakowaniu 30 sztuk. Model ten charakteryzuje się nieco większą średnicą, co ułatwia ich aplikację, zdejmowanie oraz manipulowanie nimi na oku. Na uwagę zasługuje również wyprofilowana konstrukcja wraz z cienkim, elastycznym materiałem. Dzięki temu soczewki szybko dopasowują się do naturalnego kształtu rogówki użytkownika i zapewniają komfort użytkowania przez cały dzień. ACUVUE® OASYS 1-Day wykorzystują również technologie nawilżające, które sprawiają, że oczy nie wysychają, są wolne od zaczerwienień i podrażnień. Problem tarcia powierzchniowego na linii soczewka-powieka został wyeliminowany dzięki zastosowaniu cienkich krawędzi soczewki. Rozwiązanie to rekomendowane jest osobom, które dopiero rozpoczynają korzystanie z soczewek kontaktowych oraz użytkownikom aktywnym fizycznie.

Na drugim miejscu znalazły się 1-DAY ACUVUE® MOIST pakowane w pudełko 30 sztuk. Model ten wyróżnia się bardzo cienkimi krawędziami oraz jedwabistą powłoką. Eliminuje to problem tarcia powierzchniowego na linii soczewka-powieka oraz zapewnia komfort użytkowania przez cały dzień. Technologie nawilżające czuwają nad tym, aby oczy były wolne od zaczerwienień i podrażnień przez cały czas użytkowania. Model ten odznacza się łatwością dopasowania do naturalnego kształtu rogówki użytkownika. Po 1-DAY ACUVUE® MOIST chętnie sięgają osoby, które borykają się z dolegliwościami związanymi z syndromem suchego oka, użytkownicy z oczami wrażliwymi oraz alergicy.

Trzecie miejsce należy do DAILIES® AquaComfort Plus® w opakowaniu 90 sztuk. Model ten wyróżnia się wysokim poziomem uwodnienia (69%). Wraz z wyprofilowaną konstrukcją zapewnia komfort użytkowania przez cały dzień - od momentu założenia aż do zdjęcia soczewek z oczu. Elastyczny, cienki materiał gwarantuje łatwość dopasowania się do naturalnej krzywizny oka użytkownika. Atutem tego modelu jest także wysoki poziom tlenoprzepuszczalności. Tarcie powierzchniowe na linii soczewka-powieka wyeliminowane zostało dzięki zastosowaniu cienkich krawędzi. DAILIES® AquaComfort Plus® polecane są osobom dorosłym oraz dzieciom, u których z jakichś względów zdecydowano się na taką formę korekcji wady wzroku.

W ubiegłym roku liderem comiesięcznych klasyfikacji jednodniowych soczewek kontaktowych były ACUVUE® OASYS 1-Day. Pozostałe dwa modele również cieszyły się popularnością wśród użytkowników.

A Ty które soczewki jednodniowe wybierzesz dla siebie?

Zobacz także pozostałe zestawienia produktów za Styczeń 2021:

Zapisz się do newslettera

i dowiedz się o nowościach