Ranking soczewek jednodniowych - Styczeń 2020

1

  • ACUVUE® OASYS 1-Day to produkt znanej i cenionej na rynku optycznym firmy Johnson & Johnson, który został stworzony z myślą o osobach żyjących aktywnie, które spędzają dużo czasu w ciągu dnia w nieprzyjaznych dla oka warunkach. Nowoczesna technologia HydraLuxe, która została wykorzystana w ich tworzeniu, zapewnia maksymalne nawilżenie i komfort użytkowania. Soczewki są wyposażone w filtry UVA i UVB. Kupując to opakowanie, znajdziesz w nim 30 sztuk soczewek, które są przeznaczone do użytkowania w trybie dziennym.
KUPUJĘ

2

  • DAILIES® AquaComfort Plus® to jednodniowe soczewki kontaktowe, które zapewnią Ci maksimum komfortu i wygody podczas użytkowania. Błyskawicznie dopasowują się do oka i jego parametrów skutecznie korygując wadę wzroku i zapewniając wyraźne i ostre widzenie. Ich regularne stosowanie pomaga ponadto zahamować rozwój wady wzroku, a dzięki wysokiemu poziomowi nawilżenia są idealne także dla wrażliwych oczu. W opakowaniu znajdziesz 90 sztuk soczewek, co pozwoli Ci na rezygnację z optycznych zakupów przez okres około półtora miesiąca.
KUPUJĘ

3

  • 1-DAY ACUVUE® MOIST for ASTIGMATISM to innowacyjne soczewki jednodniowe dedykowane osobom zmagającym się z astygmatyzmem. Zakładana codziennie nowa para soczewek gwarantuje wysoki komfort oraz maksymalny poziom higieny. Technologia, jakiej użyto do stworzenia tego produktu, sprawia, że soczewki cechują wysoka stabilność, najwyższy poziom nawilżenia, a także ochrona przeciw szkodliwemu promieniowaniu słonecznemu, dzięki zastosowaniu filtrów UVA i UVB. W opakowaniu znajdziesz 30 sztuk, jest to idealny wybór, gdy astygmatyzm stwierdzono tylko w jednym oku. Wtedy spokojnie możesz połączyć ten zestaw z innym, co umożliwi Ci użytkowanie soczewek nawet przez 30 dni.
KUPUJĘ
4

1-DAY ACUVUE® MOIST to innowacyjne soczewki kontaktowe, których producentem jest znana i ceniona na rynku marka Johnson & Johnson. Zostały zaprojektowane przy pomocy nowoczesnej technologii Lacreon, która zapewnia najwyższej jakości nawilżenie, oraz zapobiega podrażnieniom i suchości oka. Ich innowacyjna struktura całkowicie eliminuje tarcie soczewki, dzięki czemu oczy są zdrowe i nie bolą. Ponadto soczewki zostały wyposażone w filtry UV, które chronią oko przed szkodliwymi promieniami słonecznymi. W opakowaniu znajdziesz 30 sztuk soczewek, co pozwoli Ci na przetestowanie produktu.

KUPUJĘ
5

1-DAY ACUVUE® TruEye® to wysokiej jakości produkt firmy Johnson & Johnson, który został stworzony w oparciu o innowacyjne technologie. Dzięki zastosowaniu technologii Hydraclear soczewki są odpowiednio nawilżone i wilgotne przez cały czas stosowania, nawet do 24 godzin. Cechują się ponadto wysoką przepuszczalnością tlenu, a zawarte w nich filtry UVA i UVB chronią oczy przed promieniowaniem słonecznym. Dzięki swej hipoalergicznej strukturze jest to idealny produkt dla alergików. W opakowaniu znajdziesz 30 sztuk, co pozwoli Ci używać soczewek przez okres 15 dni.

KUPUJĘ
6

#bioview Daily to soczewki jednodniowe o niezwykle wysokich parametrach uwodnienia (47%) oraz transmisyjności tlenu (Dk/t 150), dzięki czemu mogą być bez wahania używane przez każdego użytkownika soczewek kontaktowych, szczególnie przez tych dopiero rozpoczynających swoją przygodę z tą metodą korekcji wzroku. Soczewki dodatkowo wyposażono w filtry UVA/UVB, dodatkowo podnoszące komfort w trakcie słonecznych chwil.

KUPUJĘ
7

Dailies Total 1® to soczewki wysokiej jakości wyróżniające się na tle innych tym, że posiadają nowoczesny gradient uwodnienia, co sprawia, że ich noszenie jest niesamowicie wygodne, oczy stale są nawilżone, a z problemem suchości oka można się pożegnać. Zapewniają ponadto ostrą i idealną jakość widzenia, w związku z tym są idealne zarówno dla krótkowidzów, jak i dalekowidzów. Wygodne opakowanie, w którym znajdziesz 30 sztuk soczewek, będzie idealnym wyborem na przetestowanie produktu.

KUPUJĘ
8

DAILIES® AquaComfort Plus® to produkt dedykowany krótkowidzom oraz dalekowidzom. Soczewki te zapewniają czyste i wyraźne widzenie, a ich regularne stosowanie przy zachowaniu odpowiedniej pielęgnacji pozwala skutecznie zahamować rozwój wady wzroku. Są to idealne soczewki na start, warto więc z nich skorzystać, jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę z soczewkami. Soczewki są wysoce nawilżone, a ich aplikacja łatwa dla każdego. W opakowaniu znajdziesz 30 sztuk soczewek, które wystarczą na okres 15 dni użytkowania.

KUPUJĘ
9

AquaView Daily to soczewki kontaktowe, przeznaczone zwłaszcza dla osób, które zmagają się z dolegliwością suchego oka. Dzięki zastosowaniu w ich tworzeniu hialuronianu sodu są one jedwabiście miękkie i bardzo komfortowe w użytkowaniu, Asferyczna budowa soczewki zapewnia ponadto wysoką jakość widzenia, dzięki czemu obraz jest ostry i wyraźny. Dodatkowo jednodniowe soczewki AquaView Daily zostały wyposażone w filtry UVA i UVB, co pozwala chronić Twoje oczy przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. W opakowaniu znajdziesz 30 sztuk, które wystarczą Ci na 15 dni użytkowania.

KUPUJĘ
10

FitView Advance Daily to soczewki stworzone w celu korygowania wady krótkowzroczności oraz dalekowzroczności. Zostały wykonane z innowacyjnego materiału Omafilcon A, co zapewnia wysoki stopień nawilżenia i komfort użytkowania. Produkt ten jest dodatkowo wyposażony w specjalną warstwę antybakteryjną, co pozwala jeszcze lepiej chronić oczy przed infekcjami i zanieczyszczeniami. W opakowaniu znajdziesz 30 soczewek, które wystarczą na dwa tygodnie ich użytkowania.

KUPUJĘ

Soczewki jednodniowe dzięki temu, że są przeznaczone do użytkowania wyłącznie przez jeden dzień, nie wymagają dodatkowej pielęgnacji. Po zdjęciu z oczu należy je wyrzucić. Z takiego rozwiązania korzystają zarówno osoby noszące soczewki kontaktowe codziennie, jak i użytkownicy okazjonalni (np. na siłownię, na wesele, na inną ważną uroczystość). To dyskretny sposób korygowania wady wzroku oraz wygodna alternatywa dla tradycyjnych okularów. Najczęściej dostępne są w opakowaniach po 30 lub 90 sztuk.

Soczewki jednodniowe zapewnią odpowiedni komfort noszenia wyłącznie, gdy będą właściwie dobrane. Wybór produktu ułatwić może ranking najlepiej sprzedających się soczewek jednodniowych w styczniu 2020 roku.

Klasyfikację otwierają ACUVUE® OASYS 1-Day sprzedawane w opakowaniu 30 szt. Do ich produkcji wykorzystano uwodniony w 38% silikon. Zapewnia on komfort korzystania przez cały dzień - od momentu założenia aż do ich zdjęcia z oczu. Zwiększona średnica soczewki ułatwia aplikację. Chętnie wybierane są przez osoby dopiero rozpoczynające swoją przygodę z korekcją wzroku za pomocą tego typu rozwiązania optycznego.

Tuż za nimi znalazły się DAILIES® AquaComfort Plus® w opakowaniu 90 szt. Soczewki oferują aż 69% nawilżenia, a dzięki swym parametrom idealnie dopasowują się do kształtu oka od razu po założeniu. Świetnie sprawdzają się jako pierwsze soczewki kontaktowe - również w przypadku najmłodszych pacjentów.

Ostatnie miejsce na podium zajmują jednodniowe soczewki toryczne 1-DAY ACUVUE® MOIST for ASTIGMATISM pakowane po 30 sztuk. Poza istotnym dla soczewek tego typu, systemem stabilizacji, cechują się także zastosowaniem wysokich filtrów UV. Swoje cechy nawilżające zawdzięczają dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii Lacreon.

A Ty które soczewki jednodniowe wybierzesz dla siebie?

Zobacz także zestawienia poszczególnych rodzajów soczewek kontaktowych:

Zapisz się do newslettera

i dowiedz się o nowościach