Ranking soczewek jednodniowych - Październik 2021

1

  • #bioview Daily to soczewki jednodniowe o niezwykle wysokich parametrach uwodnienia (47%) oraz transmisyjności tlenu (Dk/t 150), dzięki czemu mogą być bez wahania używane przez każdego użytkownika soczewek kontaktowych, szczególnie przez tych dopiero rozpoczynających swoją przygodę z tą metodą korekcji wzroku. Soczewki dodatkowo wyposażono w filtry UVA/UVB, dodatkowo podnoszące komfort w trakcie słonecznych chwil.
KUPUJĘ

2

  • ACUVUE® OASYS 1-Day to produkt znanej i cenionej na rynku optycznym firmy Johnson & Johnson, który został stworzony z myślą o osobach żyjących aktywnie, które spędzają dużo czasu w ciągu dnia w nieprzyjaznych dla oka warunkach. Nowoczesna technologia HydraLuxe, która została wykorzystana w ich tworzeniu, zapewnia maksymalne nawilżenie i komfort użytkowania. Soczewki są wyposażone w filtry UVA i UVB. Kupując to opakowanie, znajdziesz w nim 30 sztuk soczewek, które są przeznaczone do użytkowania w trybie dziennym.
KUPUJĘ

3

  • 1-DAY ACUVUE® MOIST to innowacyjne soczewki kontaktowe, których producentem jest znana i ceniona na rynku marka Johnson & Johnson. Zostały zaprojektowane przy pomocy nowoczesnej technologii Lacreon, która zapewnia najwyższej jakości nawilżenie, oraz zapobiega podrażnieniom i suchości oka. Ich innowacyjna struktura całkowicie eliminuje tarcie soczewki, dzięki czemu oczy są zdrowe i nie bolą. Ponadto soczewki zostały wyposażone w filtry UV, które chronią oko przed szkodliwymi promieniami słonecznymi. W opakowaniu znajdziesz 30 sztuk soczewek, co pozwoli Ci na przetestowanie produktu.
KUPUJĘ
4

SofLens® Daily Disposable to innowacyjne sferyczne soczewki jednodniowe, w których zastosowano materiał Hilafilcon B, co zapewnia im maksymalny poziom nawilżenia. Ich niezwykle cienka budowa sprawia, że ich użytkowanie jest bardzo komfortowe i niewyczuwalne dla oka. Produkt ten zapewni Ci doskonałą jakość widzenia, bez szumów, refleksów i efektu halo. Są one ponadto odporne na gromadzenie się osadów białkowych, co znacznie sprzyja ostrości i czystości widzenia. W opakowaniu znajdziesz 30 sztuk, jest to więc idealny zestaw do przetestowania produktu.

KUPUJĘ
5

1-DAY ACUVUE® MOIST for ASTIGMATISM to innowacyjne soczewki jednodniowe dedykowane osobom zmagającym się z astygmatyzmem. Zakładana codziennie nowa para soczewek gwarantuje wysoki komfort oraz maksymalny poziom higieny. Technologia, jakiej użyto do stworzenia tego produktu, sprawia, że soczewki cechują wysoka stabilność, najwyższy poziom nawilżenia, a także ochrona przeciw szkodliwemu promieniowaniu słonecznemu, dzięki zastosowaniu filtrów UVA i UVB. W opakowaniu znajdziesz 30 sztuk, jest to idealny wybór, gdy astygmatyzm stwierdzono tylko w jednym oku. Wtedy spokojnie możesz połączyć ten zestaw z innym, co umożliwi Ci użytkowanie soczewek nawet przez 30 dni.

KUPUJĘ
6

1-DAY ACUVUE® TruEye® to wysokiej jakości produkt firmy Johnson & Johnson, który został stworzony w oparciu o innowacyjne technologie. Dzięki zastosowaniu technologii Hydraclear soczewki są odpowiednio nawilżone i wilgotne przez cały czas stosowania, nawet do 24 godzin. Cechują się ponadto wysoką przepuszczalnością tlenu, a zawarte w nich filtry UVA i UVB chronią oczy przed promieniowaniem słonecznym. Dzięki swej hipoalergicznej strukturze jest to idealny produkt dla alergików. W opakowaniu znajdziesz 30 sztuk, co pozwoli Ci używać soczewek przez okres 15 dni.

KUPUJĘ
7

DAILIES® AquaComfort Plus® to produkt dedykowany krótkowidzom oraz dalekowidzom. Soczewki te zapewniają czyste i wyraźne widzenie, a ich regularne stosowanie przy zachowaniu odpowiedniej pielęgnacji pozwala skutecznie zahamować rozwój wady wzroku. Są to idealne soczewki na start, warto więc z nich skorzystać, jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę z soczewkami. Soczewki są wysoce nawilżone, a ich aplikacja łatwa dla każdego. W opakowaniu znajdziesz 30 sztuk soczewek, które wystarczą na okres 15 dni użytkowania.

KUPUJĘ
8

DAILIES® AquaComfort Plus® to jednodniowe soczewki kontaktowe, które zapewnią Ci maksimum komfortu i wygody podczas użytkowania. Błyskawicznie dopasowują się do oka i jego parametrów skutecznie korygując wadę wzroku i zapewniając wyraźne i ostre widzenie. Ich regularne stosowanie pomaga ponadto zahamować rozwój wady wzroku, a dzięki wysokiemu poziomowi nawilżenia są idealne także dla wrażliwych oczu. W opakowaniu znajdziesz 90 sztuk soczewek, co pozwoli Ci na rezygnację z optycznych zakupów przez okres około półtora miesiąca.

KUPUJĘ
9

Biotrue® ONEday to wysokiej jakości szkła kontaktowe dedykowane krótkowidzom oraz dalekowidzom. Wykonane zostały z innowacyjnego materiału HyperGel, dzięki czemu optymalnie nawilżają oko użytkownika oraz zapewniają rogówce stały i swobodny dostęp do tlenu. Dzięki tym soczewkom będziesz widział wyraźniej niż kiedykolwiek, a Twoje oczy pozostaną zdrowe i nawilżone. Produkt wyposażono ponadto w filtry UV, które ochronią Twoje oczy przed promieniowaniem słonecznym. W opakowaniu znajduje się 30 sztuk jednodniowych soczewek, które wystarczą Ci na okres 15 dni ich noszenia.

KUPUJĘ
10

Dailies Total 1® to soczewki wysokiej jakości wyróżniające się na tle innych tym, że posiadają nowoczesny gradient uwodnienia, co sprawia, że ich noszenie jest niesamowicie wygodne, oczy stale są nawilżone, a z problemem suchości oka można się pożegnać. Zapewniają ponadto ostrą i idealną jakość widzenia, w związku z tym są idealne zarówno dla krótkowidzów, jak i dalekowidzów. Wygodne opakowanie, w którym znajdziesz 30 sztuk soczewek, będzie idealnym wyborem na przetestowanie produktu.

KUPUJĘ


Jednodniowe soczewki kontaktowe nie wymagają codziennej pielęgnacji. Użytkownik nie musi poświęcać czasu na ich oczyszczanie przed i po zdjęciu z oczu. Codziennie rano wystarczy założyć nową parę, aby wieczorem ją zdjąć i wyrzucić. Z takiego rozwiązania chętnie korzystają osoby, które nie mają czasu lub nie mogą pozwolić sobie na codzienną pielęgnację soczewek. Ponadto jednodniowy tryb użytkowania nie wymaga stosowania dodatkowych akcesoriów w postaci płynu do pielęgnacji szkieł kontaktowych oraz pojemniczków do ich przechowywania. Należy pamiętać o tym, aby nie aplikować tej samej pary soczewek dwa razy, ponieważ może to grozić rozwojem groźnych infekcji narządu wzroku. Z modeli jednodniowych chętnie korzystają osoby, które stosują soczewki codziennie, a także użytkownicy okazjonalni (np. łączący szkła kontaktowe z korekcją okularową). Specjaliści zalecają również produkty jednodniowe pacjentom, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z soczewkami oraz użytkownikom aktywnym fizycznie. Modele jednodniowe najczęściej dostępne są w opakowaniu po 30 lub 90 sztuk.

Soczewki należy dobierać do indywidualnych potrzeb użytkownika. Czasami należy podjąć kilka prób, aby znaleźć model odpowiednio dopasowany do wymagań danej osoby. Poniżej znajduje się podsumowanie zawierające 10 najchętniej wybieranych soczewek jednodniowych w październiku 2021 roku.

Pierwsze miejsce w zestawieniu zajmują #bioview Daily w opakowaniu 30 sztukowym. Do produkcji tego modelu wykorzystano silikonowo-hydrożelowy materiał o nazwie Olifilcon B. Na uwagę zasługuje jego wysoka jakość oraz optymalna elastyczność. Soczewki szybko dostosowują się do naturalnej krzywizny oka użytkownika. Zwróćmy również uwagę na parametry tego modelu. Zapewniają one odpowiedni poziom uwodnienia oraz przepuszczalności tlenu. Atutem pozostaje jasnoniebieskie zabarwienie, które odpowiada za ułatwienie aplikacji oraz manipulowanie szkłami kontaktowymi na oczach. Doceniają to osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tą formą korekcji wad wzroku oraz mają trudności z widzeniem na bliskie odległości. Kolor soczewek podbija naturalną barwę oczu użytkowników. Wbudowane filtry UVA/UVB czuwają nad zabezpieczeniem wzroku przed negatywnym oddziaływaniem promieniowania słonecznego. Producent deklaruje, że #bioview Daily pochłaniają ok. 90 proc. szkodliwego promieniowania. Model ten dzięki zastosowanym technologiom doceniany jest przez osoby z oczami wrażliwymi, suchymi, zmęczonymi i skłonnymi do podrażnień.

Na drugim miejscu znalazły się ACUVUE® OASYS 1-Day pakowane po 30 sztuk. Dzięki większej średnicy ułatwiona została aplikacja soczewek oraz manipulowanie nimi po oczach. Model ten odznacza się również wyprofilowaną konstrukcją szkieł, co przekłada się na szybsze dopasowanie do naturalnego kształtu oka użytkownika. Zastosowane technologie mają na celu zapobiegać nadmiernemu wysychaniu oczu w ciągu dnia. Atutem są także cienkie krawędzie, które odpowiadają za wyeliminowanie problemu tarcia powierzchniowego na linii soczewka-powieka. Mnogość zalet oraz duża łatwość aplikacji sprawiają, że ACUVUE® OASYS 1-Day chętnie wybierają osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tą formą korekcji wad wzroku. Model ten polecany jest osobom z oczami suchymi, skłonnymi do podrażnień oraz zaczerwienień.

Trzecie miejsce należy do 1-DAY ACUVUE® MOIST w pudełku 30 sztuk. To miękkie soczewki, które wykorzystują technologię LACREON. Dzięki temu zapewnione zostaje odpowiednie uwodnienie szkieł kontaktowych, a oczy pozostają nawilżone przez cały dzień - od momentu założenia aż do zdjęcia soczewek z oczu. Wbudowane filtry UVA/UVB chronią wzrok przed negatywnym wpływem promieniowania słonecznego. Jedwabista powłoka soczewek oraz cienkie krawędzie zmniejszają problem tarcia powierzchniowego, zwiększając komfort użytkowania. 1-DAY ACUVUE® MOIST natychmiast dopasowują się do naturalnej krzywizny oka użytkownika, gwarantując wygodę noszenia szkieł kontaktowych. Ku temu modelowi chętnie skłaniają się m.in. alergicy, osoby z oczami wrażliwymi i suchymi, użytkownicy szukający komfortowego sposobu korygowania wad wzroku oraz łączący soczewki z korekcją okularową.

Ostatnie comiesięczne zestawienia ukazują, że #bioview Daily cieszą się dużą popularnością wśród użytkowników. Świadczy o tym ich pierwsza pozycja na podium. Doceniane są za wykonanie z elastycznego materiału zapewniającego optymalne parametry. W rankingu znalazły się również produkty marki ACUVUE®. Modele jednodniowe chętnie wybierane są przez osoby, które z jakichś względów nie chcą troszczyć się o ich codzienną pielęgnację. To jedno z najbezpieczniejszych i najbardziej higienicznych rozwiązań optycznych.

A Ty które soczewki jednodniowe wybierzesz dla siebie?


Zobacz także pozostałe zestawienia produktów za Październik 2021:

Zapisz się do newslettera i dowiedz się o nowościach