Ranking soczewek jednodniowych - Marzec 2021

1

  • ACUVUE® OASYS 1-Day to produkt znanej i cenionej na rynku optycznym firmy Johnson & Johnson, który został stworzony z myślą o osobach żyjących aktywnie, które spędzają dużo czasu w ciągu dnia w nieprzyjaznych dla oka warunkach. Nowoczesna technologia HydraLuxe, która została wykorzystana w ich tworzeniu, zapewnia maksymalne nawilżenie i komfort użytkowania. Soczewki są wyposażone w filtry UVA i UVB. Kupując to opakowanie, znajdziesz w nim 30 sztuk soczewek, które są przeznaczone do użytkowania w trybie dziennym.
KUPUJĘ

2

  • 1-DAY ACUVUE® MOIST to innowacyjne soczewki kontaktowe, których producentem jest znana i ceniona na rynku marka Johnson & Johnson. Zostały zaprojektowane przy pomocy nowoczesnej technologii Lacreon, która zapewnia najwyższej jakości nawilżenie, oraz zapobiega podrażnieniom i suchości oka. Ich innowacyjna struktura całkowicie eliminuje tarcie soczewki, dzięki czemu oczy są zdrowe i nie bolą. Ponadto soczewki zostały wyposażone w filtry UV, które chronią oko przed szkodliwymi promieniami słonecznymi. W opakowaniu znajdziesz 30 sztuk soczewek, co pozwoli Ci na przetestowanie produktu.
KUPUJĘ

3

  • 1-DAY ACUVUE® MOIST for ASTIGMATISM to innowacyjne soczewki jednodniowe dedykowane osobom zmagającym się z astygmatyzmem. Zakładana codziennie nowa para soczewek gwarantuje wysoki komfort oraz maksymalny poziom higieny. Technologia, jakiej użyto do stworzenia tego produktu, sprawia, że soczewki cechują wysoka stabilność, najwyższy poziom nawilżenia, a także ochrona przeciw szkodliwemu promieniowaniu słonecznemu, dzięki zastosowaniu filtrów UVA i UVB. W opakowaniu znajdziesz 30 sztuk, jest to idealny wybór, gdy astygmatyzm stwierdzono tylko w jednym oku. Wtedy spokojnie możesz połączyć ten zestaw z innym, co umożliwi Ci użytkowanie soczewek nawet przez 30 dni.
KUPUJĘ
4

DAILIES® AquaComfort Plus® to jednodniowe soczewki kontaktowe, które zapewnią Ci maksimum komfortu i wygody podczas użytkowania. Błyskawicznie dopasowują się do oka i jego parametrów skutecznie korygując wadę wzroku i zapewniając wyraźne i ostre widzenie. Ich regularne stosowanie pomaga ponadto zahamować rozwój wady wzroku, a dzięki wysokiemu poziomowi nawilżenia są idealne także dla wrażliwych oczu. W opakowaniu znajdziesz 90 sztuk soczewek, co pozwoli Ci na rezygnację z optycznych zakupów przez okres około półtora miesiąca.

KUPUJĘ
5

#bioview Daily to soczewki jednodniowe o niezwykle wysokich parametrach uwodnienia (47%) oraz transmisyjności tlenu (Dk/t 150), dzięki czemu mogą być bez wahania używane przez każdego użytkownika soczewek kontaktowych, szczególnie przez tych dopiero rozpoczynających swoją przygodę z tą metodą korekcji wzroku. Soczewki dodatkowo wyposażono w filtry UVA/UVB, dodatkowo podnoszące komfort w trakcie słonecznych chwil.

KUPUJĘ
6

1-DAY ACUVUE® TruEye® to wysokiej jakości produkt firmy Johnson & Johnson, który został stworzony w oparciu o innowacyjne technologie. Dzięki zastosowaniu technologii Hydraclear soczewki są odpowiednio nawilżone i wilgotne przez cały czas stosowania, nawet do 24 godzin. Cechują się ponadto wysoką przepuszczalnością tlenu, a zawarte w nich filtry UVA i UVB chronią oczy przed promieniowaniem słonecznym. Dzięki swej hipoalergicznej strukturze jest to idealny produkt dla alergików. W opakowaniu znajdziesz 30 sztuk, co pozwoli Ci używać soczewek przez okres 15 dni.

KUPUJĘ
7

Dailies Total 1® to soczewki wysokiej jakości wyróżniające się na tle innych tym, że posiadają nowoczesny gradient uwodnienia, co sprawia, że ich noszenie jest niesamowicie wygodne, oczy stale są nawilżone, a z problemem suchości oka można się pożegnać. Zapewniają ponadto ostrą i idealną jakość widzenia, w związku z tym są idealne zarówno dla krótkowidzów, jak i dalekowidzów. Wygodne opakowanie, w którym znajdziesz 30 sztuk soczewek, będzie idealnym wyborem na przetestowanie produktu.

KUPUJĘ
8

DAILIES® AquaComfort Plus® to produkt dedykowany krótkowidzom oraz dalekowidzom. Soczewki te zapewniają czyste i wyraźne widzenie, a ich regularne stosowanie przy zachowaniu odpowiedniej pielęgnacji pozwala skutecznie zahamować rozwój wady wzroku. Są to idealne soczewki na start, warto więc z nich skorzystać, jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę z soczewkami. Soczewki są wysoce nawilżone, a ich aplikacja łatwa dla każdego. W opakowaniu znajdziesz 30 sztuk soczewek, które wystarczą na okres 15 dni użytkowania.

KUPUJĘ
9

SofLens® Daily Disposable to innowacyjne sferyczne soczewki jednodniowe, w których zastosowano materiał Hilafilcon B, co zapewnia im maksymalny poziom nawilżenia. Ich niezwykle cienka budowa sprawia, że ich użytkowanie jest bardzo komfortowe i niewyczuwalne dla oka. Produkt ten zapewni Ci doskonałą jakość widzenia, bez szumów, refleksów i efektu halo. Są one ponadto odporne na gromadzenie się osadów białkowych, co znacznie sprzyja ostrości i czystości widzenia. W opakowaniu znajdziesz 30 sztuk, jest to więc idealny zestaw do przetestowania produktu.

KUPUJĘ
10

AquaView Daily to soczewki kontaktowe, przeznaczone zwłaszcza dla osób, które zmagają się z dolegliwością suchego oka. Dzięki zastosowaniu w ich tworzeniu hialuronianu sodu są one jedwabiście miękkie i bardzo komfortowe w użytkowaniu, Asferyczna budowa soczewki zapewnia ponadto wysoką jakość widzenia, dzięki czemu obraz jest ostry i wyraźny. Dodatkowo jednodniowe soczewki AquaView Daily zostały wyposażone w filtry UVA i UVB, co pozwala chronić Twoje oczy przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. W opakowaniu znajdziesz 30 sztuk, które wystarczą Ci na 15 dni użytkowania.

KUPUJĘ

Największym atutem jednodniowych soczewek kontaktowych jest to, że nie wymagają one codziennej pielęgnacji. Oznacza to, że użytkownik nie tylko nie musi poświęcać czasu na ich czyszczenie, ale także nie musi kupować płynów do ich pielęgnacji oraz pojemniczków do przechowywania soczewek. Codziennie wieczorem należy zdjąć szkła kontaktowe z oczu i wyrzucić je do kosza, aby następnego dnia sięgnąć po nową, świeżą parę. Ze względów bezpieczeństwa nie wolno aplikować tej samej pary soczewek przez dwa dni. Jednodniowe soczewki kontaktowe zazwyczaj wybierane są przez użytkowników regularnych, a także okazjonalnych, którzy łączą korekcję okularową z soczewkami. Takie modele zalecane są osobom aktywnym fizycznie, uprawiającym sporty regularnie (w tym osobom korzystającym z basenów). Soczewki jednodniowe rekomendowane są użytkownikom, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tą formą korekcji wad wzroku. Najczęściej dostępne są w opakowaniu po 30 lub 90 sztuk.

Bez względu na tryb użytkowania najważniejsze pozostaje uwzględnienie indywidualnych potrzeb pacjenta podczas dobierania szkieł kontaktowych. Dzięki temu zapewnią one najwyższą wygodę użytkowania. Poniższe zestawienie zawiera 10 najchętniej wybieranych modeli soczewek jednodniowych w marcu 2021 roku.

Pierwsze miejsce należy do ACUVUE® OASYS 1-Day w opakowaniu 30 sztuk. Atutem tego modelu jest nieco większa średnica, co bezpośrednio przekłada się na łatwość aplikacji i manipulowania na oku. Zastosowanie wyprofilowanej konstrukcji pozwala na szybsze i dokładniejsze dopasowanie się do naturalnej krzywizny oka użytkownika. Zastosowane rozwiązania wpływają na wygodę użytkowania przez cały dzień. Technologie nawilżające chronią oczy przed nadmiernym wysychaniem, powstawaniem zaczerwienień oraz podrażnień. Cienkie krawędzie pozwoliły natomiast wyeliminować problem tarcia powierzchniowego na linii soczewka-powieka. Model ten doceniają przede wszystkim osoby, które dopiero rozpoczynają korzystanie z takiego rozwiązania optycznego, a także użytkownicy aktywni fizycznie.

Drugie miejsce w zestawieniu zajmują 1-DAY ACUVUE® MOIST w opakowaniu 30 sztuk. W przypadku tego modelu na uwagę zasługują niezwykle cienkie krawędzie oraz zastosowanie jedwabistej powłoki. Oba te rozwiązania sprawiły, że wyeliminowany został problem tarcia powierzchniowego na linii soczewka-powieka. Przełożyło się to bezpośrednio na wygodę użytkowania tego modelu. Zaletą pozostają również technologie nawilżające, które sprawiają, że oczy są wolne od zaczerwienień czy podrażnień. Model szybko dopasowuje się do naturalnej krzywizny rogówki użytkownika. 1-DAY ACUVUE® MOIST polecane są użytkownikom, którzy borykają się z problemami dotyczącymi suchości oczu, oczami wrażliwymi oraz alergikom.

Na trzecim miejscu znalazły się 1-DAY ACUVUE® MOIST for ASTIGMATISM pakowane w pudełko 30 sztuk. Model ten został zaprojektowany z myślą o osobach z astygmatyzmem. Konstrukcja wykorzystująca technologię Accelerated Stabilisation Design, która czuwa nad tym, aby soczewki pozostawały na swoim miejscu, zapewniając wyraźne widzenie przez cały dzień. Atutem jest także wysoki poziom nawilżenia oraz przepuszczalności tlenu, dzięki czemu wzrok jest świeży i wypoczęty, a oczy wolne od podrażnień i zaczerwienień. Przed negatywnym oddziaływaniem promieniowania słonecznego chronią wbudowane filtry UVA/UVB. Model ten rekomendowany jest m.in. osobom, które spędzają wiele godzin dziennie przed ekranem komputera, prowadzą samochód oraz cierpią na alergie sezonowe.

Na podium marcowego zestawienia królują modele ACUVUE®. Świadczy to o dużym zaufaniu użytkowników do produktów tej firmy. W zestawieniu wysoką pozycję zajęły także #bioview Daily w opakowaniu 30 sztuk. Model ten został wykonany z silikonowo-hydrożelowego materiału. Zastosowane technologie zarówno w przypadku soczewek ACUVUE® jaki i #bioview wpisują się w potrzeby najbardziej wymagających oczu.

A Ty które soczewki jednodniowe wybierzesz dla siebie?

Zobacz także pozostałe zestawienia produktów za Marzec 2021:

Zapisz się do newslettera i dowiedz się o nowościach