Ranking soczewek jednodniowych - Luty 2020

1

  • ACUVUE® OASYS 1-Day to produkt znanej i cenionej na rynku optycznym firmy Johnson & Johnson, który został stworzony z myślą o osobach żyjących aktywnie, które spędzają dużo czasu w ciągu dnia w nieprzyjaznych dla oka warunkach. Nowoczesna technologia HydraLuxe, która została wykorzystana w ich tworzeniu, zapewnia maksymalne nawilżenie i komfort użytkowania. Soczewki są wyposażone w filtry UVA i UVB. Kupując to opakowanie, znajdziesz w nim 30 sztuk soczewek, które są przeznaczone do użytkowania w trybie dziennym.
KUPUJĘ

2

  • DAILIES® AquaComfort Plus® to jednodniowe soczewki kontaktowe, które zapewnią Ci maksimum komfortu i wygody podczas użytkowania. Błyskawicznie dopasowują się do oka i jego parametrów skutecznie korygując wadę wzroku i zapewniając wyraźne i ostre widzenie. Ich regularne stosowanie pomaga ponadto zahamować rozwój wady wzroku, a dzięki wysokiemu poziomowi nawilżenia są idealne także dla wrażliwych oczu. W opakowaniu znajdziesz 90 sztuk soczewek, co pozwoli Ci na rezygnację z optycznych zakupów przez okres około półtora miesiąca.
KUPUJĘ

3

  • 1-DAY ACUVUE® MOIST for ASTIGMATISM to innowacyjne soczewki jednodniowe dedykowane osobom zmagającym się z astygmatyzmem. Zakładana codziennie nowa para soczewek gwarantuje wysoki komfort oraz maksymalny poziom higieny. Technologia, jakiej użyto do stworzenia tego produktu, sprawia, że soczewki cechują wysoka stabilność, najwyższy poziom nawilżenia, a także ochrona przeciw szkodliwemu promieniowaniu słonecznemu, dzięki zastosowaniu filtrów UVA i UVB. W opakowaniu znajdziesz 30 sztuk, jest to idealny wybór, gdy astygmatyzm stwierdzono tylko w jednym oku. Wtedy spokojnie możesz połączyć ten zestaw z innym, co umożliwi Ci użytkowanie soczewek nawet przez 30 dni.
KUPUJĘ
4

1-DAY ACUVUE® TruEye® to wysokiej jakości produkt firmy Johnson & Johnson, który został stworzony w oparciu o innowacyjne technologie. Dzięki zastosowaniu technologii Hydraclear soczewki są odpowiednio nawilżone i wilgotne przez cały czas stosowania, nawet do 24 godzin. Cechują się ponadto wysoką przepuszczalnością tlenu, a zawarte w nich filtry UVA i UVB chronią oczy przed promieniowaniem słonecznym. Dzięki swej hipoalergicznej strukturze jest to idealny produkt dla alergików. W opakowaniu znajdziesz 30 sztuk, co pozwoli Ci używać soczewek przez okres 15 dni.

KUPUJĘ
5

1-DAY ACUVUE® MOIST to innowacyjne soczewki kontaktowe, których producentem jest znana i ceniona na rynku marka Johnson & Johnson. Zostały zaprojektowane przy pomocy nowoczesnej technologii Lacreon, która zapewnia najwyższej jakości nawilżenie, oraz zapobiega podrażnieniom i suchości oka. Ich innowacyjna struktura całkowicie eliminuje tarcie soczewki, dzięki czemu oczy są zdrowe i nie bolą. Ponadto soczewki zostały wyposażone w filtry UV, które chronią oko przed szkodliwymi promieniami słonecznymi. W opakowaniu znajdziesz 30 sztuk soczewek, co pozwoli Ci na przetestowanie produktu.

KUPUJĘ
6

DAILIES® AquaComfort Plus® to produkt dedykowany krótkowidzom oraz dalekowidzom. Soczewki te zapewniają czyste i wyraźne widzenie, a ich regularne stosowanie przy zachowaniu odpowiedniej pielęgnacji pozwala skutecznie zahamować rozwój wady wzroku. Są to idealne soczewki na start, warto więc z nich skorzystać, jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę z soczewkami. Soczewki są wysoce nawilżone, a ich aplikacja łatwa dla każdego. W opakowaniu znajdziesz 30 sztuk soczewek, które wystarczą na okres 15 dni użytkowania.

KUPUJĘ
7

#bioview Daily to soczewki jednodniowe o niezwykle wysokich parametrach uwodnienia (47%) oraz transmisyjności tlenu (Dk/t 150), dzięki czemu mogą być bez wahania używane przez każdego użytkownika soczewek kontaktowych, szczególnie przez tych dopiero rozpoczynających swoją przygodę z tą metodą korekcji wzroku. Soczewki dodatkowo wyposażono w filtry UVA/UVB, dodatkowo podnoszące komfort w trakcie słonecznych chwil.

KUPUJĘ
8

Dailies Total 1® to soczewki wysokiej jakości wyróżniające się na tle innych tym, że posiadają nowoczesny gradient uwodnienia, co sprawia, że ich noszenie jest niesamowicie wygodne, oczy stale są nawilżone, a z problemem suchości oka można się pożegnać. Zapewniają ponadto ostrą i idealną jakość widzenia, w związku z tym są idealne zarówno dla krótkowidzów, jak i dalekowidzów. Wygodne opakowanie, w którym znajdziesz 30 sztuk soczewek, będzie idealnym wyborem na przetestowanie produktu.

KUPUJĘ
9

AquaView Daily to soczewki kontaktowe, przeznaczone zwłaszcza dla osób, które zmagają się z dolegliwością suchego oka. Dzięki zastosowaniu w ich tworzeniu hialuronianu sodu są one jedwabiście miękkie i bardzo komfortowe w użytkowaniu, Asferyczna budowa soczewki zapewnia ponadto wysoką jakość widzenia, dzięki czemu obraz jest ostry i wyraźny. Dodatkowo jednodniowe soczewki AquaView Daily zostały wyposażone w filtry UVA i UVB, co pozwala chronić Twoje oczy przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. W opakowaniu znajdziesz 30 sztuk, które wystarczą Ci na 15 dni użytkowania.

KUPUJĘ
10

FitView Advance Daily to soczewki stworzone w celu korygowania wady krótkowzroczności oraz dalekowzroczności. Zostały wykonane z innowacyjnego materiału Omafilcon A, co zapewnia wysoki stopień nawilżenia i komfort użytkowania. Produkt ten jest dodatkowo wyposażony w specjalną warstwę antybakteryjną, co pozwala jeszcze lepiej chronić oczy przed infekcjami i zanieczyszczeniami. W opakowaniu znajdziesz 30 soczewek, które wystarczą na dwa tygodnie ich użytkowania.

KUPUJĘ

Soczewki jednodniowe są jednokrotnego użytku. Po ich zdjęciu z oka nie wolno ponownie z nich korzystać. Takie rozwiązanie ma jednak szereg zalet. Soczewki jednodniowe nie wymagają szczególnej pielęgnacji i są bardzo higieniczne. Chętnie korzystają z nich osoby, które chcą łączyć korekcję okularową z soczewkami, szukają rozwiązań okazjonalnych (np. na większe wyjścia), a także regularnie uczęszczają na basen. Zazwyczaj dostępne są w opakowaniach po 30 lub 90 sztuk.

Soczewki jednodniowe są wygodną alternatywą dla okularów korekcyjnych. Aby odpowiednio spełniały swoje funkcje, warto zadbać o ich właściwe dopasowanie. Pomocny w tym może być ranking najlepiej sprzedających się soczewek jednodniowych w lutym 2020 roku.

Klasyfikację, podobnie jak w styczniu 2020 roku, otwierają ACUVUE® OASYS 1-Day dostępne w opakowaniu 30 szt. Dzięki zastosowaniu materiału o wysokim poziomie uwodnienia użytkownicy mogą cieszyć się komfortem użytkowania przez cały dzień. Soczewki odznaczają się nieco większą średnicą, co pozwala na łatwiejszą aplikację i ułatwia zdejmowanie ich z oka. To rozwiązanie optyczne jest chętnie stosowane jako pierwsze soczewki kontaktowe.

Tuż za nimi znalazły się DAILIES® AquaComfort Plus® w opakowaniu 90 szt. Zaletą tych soczewek jednodniowych jest wysoki poziom nawilżenia (69%). Wyprofilowany kształt sprawia, że bardzo dobrze dopasowują się do naturalnego kształtu oka i są niewyczuwalne na powierzchni rogówki. Polecane są również dla najmłodszych pacjentów rozpoczynających swą przygodę z soczewkami kontaktowymi.

Ostatnie miejsce na podium zajmują 1-DAY ACUVUE® MOIST for ASTIGMATISM w opakowaniu 30 szt. Jednodniowe soczewki dla astygmatyków wykorzystują technologię przyspieszonej stabilizacji, która zapewnia szybkie dopasowanie do kształtu oka. Wysoki poziom nawilżenia eliminuje problem suchości oka oraz zapobiega podrażnieniom. Te soczewki dzięki swym właściwościom wybierane są również przez alergików.

A Ty które soczewki jednodniowe wybierzesz dla siebie?

Zobacz także zestawienia poszczególnych rodzajów soczewek kontaktowych:

Zapisz się do newslettera i dowiedz się o nowościach