Ranking soczewek jednodniowych - Listopad 2021

1

  • #bioview Daily to soczewki jednodniowe o niezwykle wysokich parametrach uwodnienia (47%) oraz transmisyjności tlenu (Dk/t 150), dzięki czemu mogą być bez wahania używane przez każdego użytkownika soczewek kontaktowych, szczególnie przez tych dopiero rozpoczynających swoją przygodę z tą metodą korekcji wzroku. Soczewki dodatkowo wyposażono w filtry UVA/UVB, dodatkowo podnoszące komfort w trakcie słonecznych chwil.
KUPUJĘ

2

  • ACUVUE® OASYS 1-Day to produkt znanej i cenionej na rynku optycznym firmy Johnson & Johnson, który został stworzony z myślą o osobach żyjących aktywnie, które spędzają dużo czasu w ciągu dnia w nieprzyjaznych dla oka warunkach. Nowoczesna technologia HydraLuxe, która została wykorzystana w ich tworzeniu, zapewnia maksymalne nawilżenie i komfort użytkowania. Soczewki są wyposażone w filtry UVA i UVB. Kupując to opakowanie, znajdziesz w nim 30 sztuk soczewek, które są przeznaczone do użytkowania w trybie dziennym.
KUPUJĘ

3

  • 1-DAY ACUVUE® MOIST to innowacyjne soczewki kontaktowe, których producentem jest znana i ceniona na rynku marka Johnson & Johnson. Zostały zaprojektowane przy pomocy nowoczesnej technologii Lacreon, która zapewnia najwyższej jakości nawilżenie, oraz zapobiega podrażnieniom i suchości oka. Ich innowacyjna struktura całkowicie eliminuje tarcie soczewki, dzięki czemu oczy są zdrowe i nie bolą. Ponadto soczewki zostały wyposażone w filtry UV, które chronią oko przed szkodliwymi promieniami słonecznymi. W opakowaniu znajdziesz 30 sztuk soczewek, co pozwoli Ci na przetestowanie produktu.
KUPUJĘ
4

1-DAY ACUVUE® MOIST for ASTIGMATISM to innowacyjne soczewki jednodniowe dedykowane osobom zmagającym się z astygmatyzmem. Zakładana codziennie nowa para soczewek gwarantuje wysoki komfort oraz maksymalny poziom higieny. Technologia, jakiej użyto do stworzenia tego produktu, sprawia, że soczewki cechują wysoka stabilność, najwyższy poziom nawilżenia, a także ochrona przeciw szkodliwemu promieniowaniu słonecznemu, dzięki zastosowaniu filtrów UVA i UVB. W opakowaniu znajdziesz 30 sztuk, jest to idealny wybór, gdy astygmatyzm stwierdzono tylko w jednym oku. Wtedy spokojnie możesz połączyć ten zestaw z innym, co umożliwi Ci użytkowanie soczewek nawet przez 30 dni.

KUPUJĘ
5

SofLens® Daily Disposable to innowacyjne sferyczne soczewki jednodniowe, w których zastosowano materiał Hilafilcon B, co zapewnia im maksymalny poziom nawilżenia. Ich niezwykle cienka budowa sprawia, że ich użytkowanie jest bardzo komfortowe i niewyczuwalne dla oka. Produkt ten zapewni Ci doskonałą jakość widzenia, bez szumów, refleksów i efektu halo. Są one ponadto odporne na gromadzenie się osadów białkowych, co znacznie sprzyja ostrości i czystości widzenia. W opakowaniu znajdziesz 30 sztuk, jest to więc idealny zestaw do przetestowania produktu.

KUPUJĘ
6

1-DAY ACUVUE® TruEye® to wysokiej jakości produkt firmy Johnson & Johnson, który został stworzony w oparciu o innowacyjne technologie. Dzięki zastosowaniu technologii Hydraclear soczewki są odpowiednio nawilżone i wilgotne przez cały czas stosowania, nawet do 24 godzin. Cechują się ponadto wysoką przepuszczalnością tlenu, a zawarte w nich filtry UVA i UVB chronią oczy przed promieniowaniem słonecznym. Dzięki swej hipoalergicznej strukturze jest to idealny produkt dla alergików. W opakowaniu znajdziesz 30 sztuk, co pozwoli Ci używać soczewek przez okres 15 dni.

KUPUJĘ
7

DAILIES® AquaComfort Plus® to produkt dedykowany krótkowidzom oraz dalekowidzom. Soczewki te zapewniają czyste i wyraźne widzenie, a ich regularne stosowanie przy zachowaniu odpowiedniej pielęgnacji pozwala skutecznie zahamować rozwój wady wzroku. Są to idealne soczewki na start, warto więc z nich skorzystać, jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę z soczewkami. Soczewki są wysoce nawilżone, a ich aplikacja łatwa dla każdego. W opakowaniu znajdziesz 30 sztuk soczewek, które wystarczą na okres 15 dni użytkowania.

KUPUJĘ
8

DAILIES® AquaComfort Plus® to jednodniowe soczewki kontaktowe, które zapewnią Ci maksimum komfortu i wygody podczas użytkowania. Błyskawicznie dopasowują się do oka i jego parametrów skutecznie korygując wadę wzroku i zapewniając wyraźne i ostre widzenie. Ich regularne stosowanie pomaga ponadto zahamować rozwój wady wzroku, a dzięki wysokiemu poziomowi nawilżenia są idealne także dla wrażliwych oczu. W opakowaniu znajdziesz 90 sztuk soczewek, co pozwoli Ci na rezygnację z optycznych zakupów przez okres około półtora miesiąca.

KUPUJĘ
9

AquaView Daily to soczewki kontaktowe, przeznaczone zwłaszcza dla osób, które zmagają się z dolegliwością suchego oka. Dzięki zastosowaniu w ich tworzeniu hialuronianu sodu są one jedwabiście miękkie i bardzo komfortowe w użytkowaniu, Asferyczna budowa soczewki zapewnia ponadto wysoką jakość widzenia, dzięki czemu obraz jest ostry i wyraźny. Dodatkowo jednodniowe soczewki AquaView Daily zostały wyposażone w filtry UVA i UVB, co pozwala chronić Twoje oczy przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. W opakowaniu znajdziesz 30 sztuk, które wystarczą Ci na 15 dni użytkowania.

KUPUJĘ
10

Dailies Total 1® to soczewki wysokiej jakości wyróżniające się na tle innych tym, że posiadają nowoczesny gradient uwodnienia, co sprawia, że ich noszenie jest niesamowicie wygodne, oczy stale są nawilżone, a z problemem suchości oka można się pożegnać. Zapewniają ponadto ostrą i idealną jakość widzenia, w związku z tym są idealne zarówno dla krótkowidzów, jak i dalekowidzów. Wygodne opakowanie, w którym znajdziesz 30 sztuk soczewek, będzie idealnym wyborem na przetestowanie produktu.

KUPUJĘ


Główną zaletą jednodniowych soczewek kontaktowych jest to, że nie wymagają one codziennej pielęgnacji. Użytkownik nie musi martwić się o ich oczyszczanie przed czy po zdjęciu z oczu. Codziennie wieczorem należy zdjąć szkła kontaktowe z oczu i wyrzucić je do kosza, aby kolejnego dnia sięgnąć po nową, świeżą parę. Jest to rozwiązanie szczególnie polecane użytkownikom, którzy z jakichś względów nie mogą codziennie pielęgnować soczewek. Jednodniowy tryb użytkowania rekomendowany jest osobom, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tą formą korekcji wad wzroku. Na korzyść tego rozwiązania przemawia brak konieczności zakupu płynu do pielęgnacji soczewek oraz pojemniczków do ich przechowywania. Jednodniowych szkieł kontaktowych nie należy aplikować ponownie - po zdjęciu z oczu należy je wyrzucić. Minimalizuje to ryzyko rozwoju groźnych infekcji narządu wzroku. Po modele jednodniowe chętnie sięgają zarówno użytkownicy regularni, jak i okazjonalni (np. na specjalne okazje, jako uzupełnienie korekcji okularowej). Soczewki jednodniowe zazwyczaj występują w pudełkach pakowanych po 30 lub 90 sztuk, ale dostępne są także wersje 5, 10 i 180 sztukowe.

Szkła kontaktowe dobierane są do indywidualnych potrzeb użytkowników. W niektórych przypadkach należy podjąć kilka prób, aby znaleźć odpowiednio dobrany model. Pomóc w tym może zestawienie z 10 najczęściej kupowanymi jednodniowymi modelami w listopadzie 2021 roku.

Na pierwszym miejscu znalazły się #bioview Daily pakowane po 30 sztuk. Model ten został wykonany z silikonowo-hydrożelowego materiału, Olifilconu B. Charakteryzuje się on wysoką elastycznością, dzięki czemu natychmiast dopasowują się one do naturalnej krzywizny rogówki użytkownika. Model ten wyróżnia się także wysokim stopniem nawilżenia oraz tlenoprzepuszczalności. Na uwagę zasługuje jasnoniebieskie zabarwienie, które nie tylko podbija naturalny kolor tęczówki oka użytkownika, ale również ułatwia aplikację soczewkami. Z pewnością jest to udogodnienie dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tą formą korekcji wad wzroku. #bioview Daily posiadają wbudowane filtry UVA/UVB, których zadaniem jest ochrona przed szkodliwym oddziaływaniem promieniowania słonecznego. Pochłaniają one ok. 90% promieniowania UV. Po ten model chętnie sięgają osoby z oczami suchymi, wrażliwymi, zmęczonymi oraz skłonnymi do zaczerwienień czy podrażnień.

Drugie miejsce należy do ACUVUE® OASYS 1-Day w pudełku 30 sztuk. Model ten wyróżnia się nieco większą średnicą, która ma zadanie ułatwić aplikację oraz manipulowanie soczewkami na oczach. Wyprofilowana konstrukcja czuwa nad szybszym dopasowaniem do naturalnej krzywizny rogówki użytkownika. Wykorzystane technologie zmniejszają ryzyko nadmiernego wysychania oczu w ciągu dnia. Na uwagę zasługują również bardzo cienkie krawędzie, które eliminują problem tarcia powierzchniowego na linii soczewka-powieka. ACUVUE® OASYS 1-Day są łatwe w aplikacji. Chętnie wybierają je osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tą formą korekcji wad wzroku. Ponadto model ten rekomendowany jest użytkownikom, których oczy są skłonne do zaczerwienień, podrażnień oraz wysuszania.

Trzecie miejsce w zestawieniu zajmują 1-DAY ACUVUE® MOIST w opakowaniu 30 sztuk. W tym modelu wykorzystano technologię LACREON, która utrzymuje uwodnienie materiału soczewek na optymalnym poziomie. Dzięki temu pozostają one nawilżone przez cały dzień - aż do zdjęcia soczewek z oczu. Zastosowane filtry UVA/UVB zabezpieczają wzrok przed negatywnym oddziaływaniem promieniowania słonecznego. Dzięki jedwabistej powłoce oraz cienkim krawędziom wyeliminowany został problem tarcia powierzchniowego na linii soczewka-powieka. Takie rozwiązania pozytywnie wpływają na komfort użytkowania. Atutem 1-DAY ACUVUE® MOIST jest również szybkość dopasowania się do naturalnego kształtu rogówki użytkownika, co także przekłada się na wygodę noszenia. Model ten chętnie wybierają osoby uskarżające się na problem oczu wrażliwych, skłonnych do podrażnień i nadmiernego wysychania. Jest to również jeden z wyborów wśród alergików.

W ostatnich comiesięcznych rankingach na prowadzenie wysuwają się #bioview Daily, których atutem jest zastosowanie innowacyjnych technologii. Model ten wykonany jest z elastycznego materiału, który wyróżnia się szeregiem zalet, w tym optymalnym poziomem uwodnienia oraz przepuszczalności tlenu. Popularnością cieszą się także produkty marki ACUVUE®. Soczewki jednodniowe zyskują na znaczeniu z uwagi na brak konieczności codziennej pielęgnacji oraz dużą swobodę użytkowania.

A Ty które soczewki jednodniowe wybierzesz dla siebie?


Zobacz także pozostałe zestawienia produktów za Listopad 2021:

Zapisz się do newslettera i dowiedz się o nowościach