Ranking soczewek jednodniowych - Czerwiec 2020

1

  • ACUVUE® OASYS 1-Day to produkt znanej i cenionej na rynku optycznym firmy Johnson & Johnson, który został stworzony z myślą o osobach żyjących aktywnie, które spędzają dużo czasu w ciągu dnia w nieprzyjaznych dla oka warunkach. Nowoczesna technologia HydraLuxe, która została wykorzystana w ich tworzeniu, zapewnia maksymalne nawilżenie i komfort użytkowania. Soczewki są wyposażone w filtry UVA i UVB. Kupując to opakowanie, znajdziesz w nim 30 sztuk soczewek, które są przeznaczone do użytkowania w trybie dziennym.
KUPUJĘ

2

  • DAILIES® AquaComfort Plus® to jednodniowe soczewki kontaktowe, które zapewnią Ci maksimum komfortu i wygody podczas użytkowania. Błyskawicznie dopasowują się do oka i jego parametrów skutecznie korygując wadę wzroku i zapewniając wyraźne i ostre widzenie. Ich regularne stosowanie pomaga ponadto zahamować rozwój wady wzroku, a dzięki wysokiemu poziomowi nawilżenia są idealne także dla wrażliwych oczu. W opakowaniu znajdziesz 90 sztuk soczewek, co pozwoli Ci na rezygnację z optycznych zakupów przez okres około półtora miesiąca.
KUPUJĘ

3

  • 1-DAY ACUVUE® MOIST to innowacyjne soczewki kontaktowe, których producentem jest znana i ceniona na rynku marka Johnson & Johnson. Zostały zaprojektowane przy pomocy nowoczesnej technologii Lacreon, która zapewnia najwyższej jakości nawilżenie, oraz zapobiega podrażnieniom i suchości oka. Ich innowacyjna struktura całkowicie eliminuje tarcie soczewki, dzięki czemu oczy są zdrowe i nie bolą. Ponadto soczewki zostały wyposażone w filtry UV, które chronią oko przed szkodliwymi promieniami słonecznymi. W opakowaniu znajdziesz 30 sztuk soczewek, co pozwoli Ci na przetestowanie produktu.
KUPUJĘ
4

1-DAY ACUVUE® TruEye® to wysokiej jakości produkt firmy Johnson & Johnson, który został stworzony w oparciu o innowacyjne technologie. Dzięki zastosowaniu technologii Hydraclear soczewki są odpowiednio nawilżone i wilgotne przez cały czas stosowania, nawet do 24 godzin. Cechują się ponadto wysoką przepuszczalnością tlenu, a zawarte w nich filtry UVA i UVB chronią oczy przed promieniowaniem słonecznym. Dzięki swej hipoalergicznej strukturze jest to idealny produkt dla alergików. W opakowaniu znajdziesz 30 sztuk, co pozwoli Ci używać soczewek przez okres 15 dni.

KUPUJĘ
5

DAILIES® AquaComfort Plus® to produkt dedykowany krótkowidzom oraz dalekowidzom. Soczewki te zapewniają czyste i wyraźne widzenie, a ich regularne stosowanie przy zachowaniu odpowiedniej pielęgnacji pozwala skutecznie zahamować rozwój wady wzroku. Są to idealne soczewki na start, warto więc z nich skorzystać, jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę z soczewkami. Soczewki są wysoce nawilżone, a ich aplikacja łatwa dla każdego. W opakowaniu znajdziesz 30 sztuk soczewek, które wystarczą na okres 15 dni użytkowania.

KUPUJĘ
6

Dailies Total 1® to soczewki wysokiej jakości wyróżniające się na tle innych tym, że posiadają nowoczesny gradient uwodnienia, co sprawia, że ich noszenie jest niesamowicie wygodne, oczy stale są nawilżone, a z problemem suchości oka można się pożegnać. Zapewniają ponadto ostrą i idealną jakość widzenia, w związku z tym są idealne zarówno dla krótkowidzów, jak i dalekowidzów. Wygodne opakowanie, w którym znajdziesz 30 sztuk soczewek, będzie idealnym wyborem na przetestowanie produktu.

KUPUJĘ
7

1-DAY ACUVUE® MOIST for ASTIGMATISM to innowacyjne soczewki jednodniowe dedykowane osobom zmagającym się z astygmatyzmem. Zakładana codziennie nowa para soczewek gwarantuje wysoki komfort oraz maksymalny poziom higieny. Technologia, jakiej użyto do stworzenia tego produktu, sprawia, że soczewki cechują wysoka stabilność, najwyższy poziom nawilżenia, a także ochrona przeciw szkodliwemu promieniowaniu słonecznemu, dzięki zastosowaniu filtrów UVA i UVB. W opakowaniu znajdziesz 30 sztuk, jest to idealny wybór, gdy astygmatyzm stwierdzono tylko w jednym oku. Wtedy spokojnie możesz połączyć ten zestaw z innym, co umożliwi Ci użytkowanie soczewek nawet przez 30 dni.

KUPUJĘ
8

SofLens® Daily Disposable to innowacyjne sferyczne soczewki jednodniowe, w których zastosowano materiał Hilafilcon B, co zapewnia im maksymalny poziom nawilżenia. Ich niezwykle cienka budowa sprawia, że ich użytkowanie jest bardzo komfortowe i niewyczuwalne dla oka. Produkt ten zapewni Ci doskonałą jakość widzenia, bez szumów, refleksów i efektu halo. Są one ponadto odporne na gromadzenie się osadów białkowych, co znacznie sprzyja ostrości i czystości widzenia. W opakowaniu znajdziesz 30 sztuk, jest to więc idealny zestaw do przetestowania produktu.

KUPUJĘ
9

AquaView Daily to soczewki kontaktowe, przeznaczone zwłaszcza dla osób, które zmagają się z dolegliwością suchego oka. Dzięki zastosowaniu w ich tworzeniu hialuronianu sodu są one jedwabiście miękkie i bardzo komfortowe w użytkowaniu, Asferyczna budowa soczewki zapewnia ponadto wysoką jakość widzenia, dzięki czemu obraz jest ostry i wyraźny. Dodatkowo jednodniowe soczewki AquaView Daily zostały wyposażone w filtry UVA i UVB, co pozwala chronić Twoje oczy przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. W opakowaniu znajdziesz 30 sztuk, które wystarczą Ci na 15 dni użytkowania.

KUPUJĘ
10

Zestaw startowy AquaView Daily to jednodniowe soczewki kontaktowe przeznaczone zwłaszcza dla tych osób, które skarżą się na problem suchego oka. Zostały wykonane z innowacyjnego materiału Bioxifilcon A, dzięki czemu zapewnią Twoim oczom maksymalny komfort ich użytkowania, oraz wysoki poziom nawilżenia. Ich jedwabiście miękka powierzchnia oraz asferyczna budowa sprawią, że widziany obraz będzie perfekcyjny, a soczewki praktycznie niewyczuwalne dla oka. W opakowaniu znajdziesz 10 sztuk soczewek, jest to więc zestaw w sam raz na wypróbowanie produktu.

KUPUJĘ

Soczewki jednodniowe są rozwiązaniem jednorazowego użycia. Nie wolno ich powtórnie aplikować. Modele jednodniowe nie wymagają codziennej pielęgnacji - po ich zdjęciu z oczu należy je wyrzucić, a następnego dnia sięgnąć po nową parę. Wybierane są zarówno przez osoby, które łączą korekcję okularową z soczewkami, jak i użytkowników, którzy regularnie noszą soczewki, jednak nie chcą martwić się o ich właściwą pielęgnację. Ponadto forma jednodniowa idealnie sprawdzi się na wyjścia okazjonalne oraz podczas korzystania np. z basenów. Soczewki najczęściej dostępne są w opakowaniu po 30, 90 i 180 sztuk, a także w opakowaniach testowych po 5 i 10 sztuk.

Aby zapewnić sobie wygodę użytkowania, konieczny jest dobór właściwego modelu. Pomóc w tym może ranking 10 najlepiej sprzedających się soczewek jednodniowych w czerwcu 2020 roku.

Pierwsze miejsce należy do ACUVUE® OASYS 1-Day w opakowaniu 30 sztuk. Powiększona średnica ułatwia ich aplikację i zdejmowania z oczu, a także manewrowanie nimi na oku. Po założeniu natychmiast dostosowują się do naturalnego kształtu oka użytkownika i są niewyczuwalne. Wysoki poziom uwodnienia wraz z technologiami nawilżającymi czuwają nad zapewnieniem komfortu użytkowania przez cały dzień. Model ten polecany jest osobom, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z soczewkami kontaktowymi oraz użytkownikom, którzy regularnie korzystają z takiej formy korekcji wad wzroku.

Drugie miejsce w zestawieniu zajmują 1-DAY ACUVUE® MOIST w opakowaniu 30 szt. Jedwabista powłoka, którą wykorzystano w tym modelu, eliminuje problem tarcia powierzchniowego powieki. Dodatkowym atutem jest wysoki poziom nawilżenia utrzymujący się przez cały dzień. Pozytywnie wpływa to na komfort użytkowania tego modelu. Soczewki szybko dopasowują się do naturalnego kształtu rogówki. Po model ten chętnie sięgają pacjenci z oczami wrażliwymi, problemem suchego oka oraz alergicy.

Na trzecim miejscu znalazły się Dailies® AquaComfort Plus® pakowane w pudełko 90 sztuk. Wysoki poziom uwodnienia (69%) wraz z wyprofilowanym kształtem sprawia, że model ten jest komfortowy w użytkowaniu. Błyskawicznie dopasowuje się do naturalnego kształtu oka i jest niewyczuwalny od razu po aplikacji. Materiał soczewek charakteryzuje się dużą przepuszczalnością tlenu, co także przekłada się na komfort ich użytkowania. Model ten stosowany jest nie tylko u osób dorosłych, ale także u najmłodszych pacjentów, u których zdecydowano się na taką formę korekcji wzroku.

Od początku 2020 roku ranking soczewek jednodniowych otwierają ACUVUE® OASYS 1-Day. Wysokie pozycje w rankingu zajmują również dwa pozostałe modele z podium.

A Ty które soczewki jednodniowe wybierzesz dla siebie?

Zobacz także zestawienia poszczególnych rodzajów soczewek kontaktowych:

Zapisz się do newslettera i dowiedz się o nowościach