Opinie o Nas
   × 

Odwiedź nas w salonie KODANO Optyk
Znajdź salon w swoim mieście

PureVision 2 HD for Astigmatism 3 szt.

Dostępność: W magazynie

84,99 zł
84,99 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

* Wymagane pola

lub zamów przez telefon
+48 (12) 371 10 41

Opis

Szczegóły

Krzywizna: 8,9

Średnica: 14,5

Soczewki PureVision 2 HD for Astigmatism są przeznaczone dla wszystkich tych, którzy doceniają wygodne soczewki. W szczególności użytkownicy, którzy prócz wady wzroku mają dodatkowo stwierdzony astygmatyzm, zmagają się z wyborem odpowiednich szkieł. Z pomocą przychodzi ten produkt.

Zalety soczewek PureVision 2 HD for Astigmatism

Soczewki są w pełni przystosowane do korekcji wzroku w oparciu o redukcję standardowej wagi, jak i właśnie dopasowują się dla osób, które zmagają się z astygmatyzmem. Należy podkreślić, że Bausch&Lomb zadbało o pełen komfort użytkowania poprzez zapewnienie odpowiedniego nawodnienia. Dzięki temu powstaje efekt świeżości tuż po nałożeniu, ale i utrzymujący się przez kilkanaście godzin w ciągu dnia. Tym samym, tuż przed snem, użytkownik nie boryka się z suchością oka. Dobre parametry soczewek pozwalają znacząco zniwelować efekt zmęczenia oka i zmniejsza ryzyko zaczerwienionych gałek ocznych.

Rewolucyjna technologia AutoAllign DesignTM zastosowana w soczewkach PureVision 2 HD For Astigmatism pomaga w przede wszystkim w utrzymaniu stałej stabilności soczewki minimalizując dyskomfort związany z jej ruchem na oku. To tylko zwiększa komfort użytkowania każdego dnia. Z kolei zaawansowana technologia, zagwarantowana przez wysokiej klasy specjalistów, ukryta pod nazwą Optyki Wysokiej Rozdzielczości (High DefinitionTM Optics) pozwala na zachowanie pełnego obrazu, bez zaburzeń widoczności.

Kto powinien wybrać PureVision 2 HD for Astigmatism?

Bausch&Lomb zadbał o to, by soczewki mogły być używane w bezpieczny sposób przez osoby z astygmatyzmem. Rozumiejąc potrzeby takich użytkowników powstał właśnie prezentowany produkt. Należy również podkreślić, że soczewki mogą być wykorzystywane przez tych, którzy samodzielnie stwierdzili u siebie problemy z ostrością.

Opakowanie zawiera 3 sztuki soczewek. Szkła toryczne PureVision 2 HD for Astigmatism o bardzo dobrej opinii wśród wielu użytkowników. Innowacyjne rozwiązanie dla użytkowników zmagających się z astygmatyzmem. Produkt, który znacząco ułatwia codzienne życie, dbając w pełni o komfort użytkowania. Produkt od Bausch&Lomb to jeden z tych, które znajduje wielkie poparcie wśród użytkowników.

Soczewki PureVision 2 HD for Astigmatism dostępne są także w innym opakowaniu:

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

Producent BAUSCH & LOMB

Recenzje

Napisz własną recenzję

Dodawanie recenzji jest dostępne dla zalogowanych użytkowników. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Co wyróżnia KODANO Optyk?