Opinie o Nas
   × 

Odwiedź nas w salonie KODANO Optyk
Znajdź salon w swoim mieście

Proclear Toric XR 3 szt.

Dostępność: W magazynie

169,99 zł
169,99 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

* Wymagane pola

lub zamów przez telefon
+48 (12) 371 10 41

Opis

Szczegóły

Krzywizna: 8,8

Średnica: 14,4

Proclear Toric XR to szkła kontaktowe dedykowane astygmatykom. Ich producentem jest znana i ceniona marka Cooper Vision. Zostały one wykonane z wysokiej jakości innowacyjnego materiału silikonowo-hydrożelowego Omafilcon A, który zapewnia soczewce bardzo wysokie uwodnienie, dzięki czemu użytkowanie tego produktu jest niezwykle komfortowe.

Zalety soczewek Proclear Toric XR

Proclear Toric XR to produkt polecany przez specjalistów, który zapobiega problemom z wysychaniem oczu, co potwierdza Amerykańska Komisja Leków (FDA). Ponadto soczewki te są niezwykle elastyczne i miękkie, nie powodują więc niekomfortowego zaczerwieniania się oraz podrażnień oczu. Każda soczewka została wyposażona w dodatkowy stabilizator, co zostało zrobione z myślą o astygmatykach. Dzięki temu szkła utrzymują się w stałej pozycji, nie wypadając oraz nie podwijając się.

Soczewki Proclear Toric XR charakteryzuje się ponadto wysoką odpornością na gromadzenie się osadów białkowych na powierzchni soczewki. Dzięki temu możemy być pewni, że soczewki pozostaną gładkie i czyste nawet po okresie kilkunastu godzin ich użytkowania. Daje to uczucie komfortu oraz minimalizuje w jak największym stopniu problem wysychania oczu, co jest bardzo częstym problemem wśród użytkowników soczewek. Ten rodzaj soczewek został stworzony z myślą o astygmatykach, którzy zmagają się z bardzo dużymi wadami wzroku, w związku z tym zakres możliwych do kupienia mocy jest bardzo szeroki. Dostępne soczewki zawierają się w liczbie mocy cylindrycznej od -0,75 do -5,75 D, oznacza to więc, że bardzo łatwo jest dobrać odpowiednie soczewki do posiadanej przez nas wady wzroku.

Kto powinien wybrać Proclear Toric XR?

Soczewki Proclear Toric XR zostały zaprojektowane do używania ich w trybie miesięcznym. Oznacza to, że jedną parę możesz nosić przez okres jednego miesiąca. Należy pamiętać o codziennej pielęgnacji soczewek. Do ich czyszczenia i odkażania używaj specjalnych preparatów do tego przeznaczonych. Soczewki powinny być czyszczone każdego wieczora, a następnie pozostawione w płynie do soczewek na okres minimum kilku godzin przed ich ponownym użytkowaniem.

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

Producent COOPER VISION

Recenzje

Napisz własną recenzję

Dodawanie recenzji jest dostępne dla zalogowanych użytkowników. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Co wyróżnia KODANO Optyk?