Proclear Toric 6 szt.

Płyn GRATIS! (do 2 op.)
Ilość w opakowaniu:

6 sztuk

Dostępność:

do 8 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

6 sztuk

Nasza cena:

113,89 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Produkt tymczasowo niedostępny.

Promocja

Kup 2 op. soczewek, a otrzymasz płyn Clean Active XXL 100 ml GRATIS!

Paulina
4.0000
Proclear Toric to pierwsze moje miesięczne, soczewki toryczne. Jak się sprawują? Tak, że chyba kupię kolejne opakowanie. Najbardziej doceniam w nich wysoką jakość wykonania. Soczewki, które pękają przy zakładaniu, to nie dla mnie. Na szczęście tutaj nie ma takiego problemu. Kolejną bardzo dużą zaletą tych soczewek jest ich wysoki poziom uwodnienia. Dla moich suchych, zaczerwienionych oczu te szkła są prawdziwym wybawieniem. Polecam je wszystkim, którzy też zmagają się z tym problemem.
W związku z zakończeniem produkcji soczewek Proclear Toric posiadamy na magazynie ograniczoną ilość. Przed złożeniem zamówienia proszę skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta w celu potwierdzenia dostępności soczewek. Zachęcamy do zakupu soczewek Clariti Toric lub Biofinity Toric .

Soczewki Proclear Toric to toryczne soczewki kontaktowe o miesięcznym okresie użytkowania, znajdujące się w ofercie jednego z najbardziej popularnych producentów soczewek - Cooper Vision.

 
Polecane przez specjalistów - wysoką jakość wykonania soczewek Proclear Toric doceniają nie tylko użytkownicy, ale również specjaliści z Amerykańskiej Komisji Leków. Ich zdaniem szkła są niezwykle pomocne w codziennym zmaganiu się z wadą wzroku oraz suchością oczu.
Brak efektu suchego oka - to zasługa innowacyjnej technologii PC Technology oraz wysokiego stopnia uwodnienia, dzięki którym soczewki utrzymują korzystny poziom nawilżenia nawet przez kilkanaście godzin od momentu założenia.
Najwyższy komfort użytkowania - uzyskany dzięki obecności dodatkowej bariery ochronnej, która zabezpiecza soczewki przed gromadzeniem się osadów białkowych i zanieczyszczeń z zewnątrz.
Widzenie o wysokiej ostrości - wzbogacenie każdej z soczewek o dodatkowy stabilizator sprawiło, że wyeliminowany został problem ich niekontrolowanego podwijania i przemieszczania. To z kolei przekłada się na jeszcze ostrzejsze i stabilniejsze widzenie.
soczewki miesięczne - Proclear Toric

 
Tryb miesięczny - z jednej pary soczewek Proclear Toric możesz korzystać nawet przez miesiąc. Jedyne, o czym musisz pamiętać to, by każdego wieczora umieścić je w specjalistycznym płynie pielęgnującym.
Opakowanie na 3 miesiące stosowania - czy to nie wygodne? Zdejmuje z Ciebie obowiązek pamiętania o kolejnym zakupie pod koniec miesiąca i pozwala zaoszczędzić odrobinę pieniędzy.
 

Charakterystyka soczewek Proclear Toric:

 

Toryczne soczewki kontaktowe Proclear Toric stosuje się tylko w trybie dziennym. Do ich wykonania wykorzystano materiał Omafilcon A, który współgra z wysokim poziomem uwodnienia soczewki - 62%. Wszystko to sprawia, że toryczne soczewki Proclear Toric są bardzo komfortowe w użytkowaniu.

 

Soczewki Proclear Toric posiadają także wysoki komfort stosowania dzięki bazowaniu na PC Technology™, typowej dla soczewek marki Proclear. Technologia ta zapewnia doskonałe nawilżenie w trakcie każdego dnia. Opinię tą potwierdzają nie tylko użytkownicy, ale także Amerykańska Komisa Leków (FDA), wskazująca na Proclear Toric jako produkt pomocny podczas codziennego zmagania się z problemem suchości oka. Następuje wiązanie się wody na powierzchni soczewki, tworząc barierę ochronną dla zapewnienia świeżości i czystości soczewek.

 

W soczewki Proclear Toric wbudowano specjalny stabilizator, chroniący soczewki przed przekręcaniem się na oczach, co gwarantuje ostre i stabilne widzenie. Jest to niezwykle istotne dla astygmatyków. Soczewki toryczne wykazują się też niezwykłą odpornością na gromadzenie się osadów białkowych na ich powierzchni.

 

Dla kogo soczewki Proclear Toric?


Toryczne soczewki Proclear Toric to produkt stworzony z myślą o astygmatykach. To istotna pomoc dla osób, zmagających się z problemem suchości oka.

 

 

Pielęgnacja soczewek:

 

Soczewki Proclear Toric to soczewki miesięcznej wymiany do stosowania w dzień, a więc należy je każdego dnia czyścić i dezynfekować. Do pielęgnacji soczewek Proclear Toric polecamy płyny z linii Clean Active lub każdy inny płyn dostępny w naszej ofercie.

 

Parametry soczewek Proclear Toric:

 
Kategoria Soczewki miesięczne
Soczewki toryczne
Marka Proclear
Producent COOPER VISION
Moc sferyczna -8,00 do -6,50 D (co 0,50 D)
-6,50 do +6,00 D (co 0,25 D)
Cylinder -0,75; -1,25; -1,75; -2,25
10o do 180o (co 10o)
Krzywizna 8,8
Średnica 14,4
Dk/t 30.9 x 10-9
Uwodnienie 62%
Materiał Omafilcon A
Technologia PC Technology
 

Soczewki dostępne są także w innych opakowaniach i mocach optycznych:

Więcej informacji
ProducentCOOPER VISION
MarkaProclear
Ilość w opakowaniu6 sztuk
Dostępnośćdo 8 dni roboczych