Zmieniamy się dla Ciebie!

zmieniamy się dla ciebie - Kodano

Od 17 lat tworzymy dla Was największy w Polsce sklep internetowy z soczewkami kontaktowymi, a od 2013 roku rozwijamy także sklep internetowy z okularami – KODANO.pl. Przyszedł czas na zmiany i od teraz firma Szkla.com i KODANO.pl będą funkcjonowały pod wspólnym szyldem – KODANO.pl.


Nasza historia


Sklep z soczewkami Szkla.com powstał w 2004 roku. Już po 4 latach od założenia, firma stała się liderem sprzedaży soczewek kontaktowych przez Internet. W kolejnych latach stopniowo rozszerzaliśmy naszą działalność o zagraniczne rynki – czeski, węgierski, litewski, rumuński oraz słowacki.

W 2013 roku powstał sklep online z okularami – KODANO.pl, a już 3 lata później zaprosiliśmy Was do pierwszego salonu KODANO Optyk, przy ul. Karmelickiej w Krakowie. Równolegle stworzyliśmy także pierwszą sieć maszyn vendingowych z soczewkami kontaktowymi, czyli Soczewkomaty.

Na ten moment nasze salony optyczne tworzą jedną z największych sieci w Polsce, którą systematycznie powiększamy. Już teraz możecie nas znaleźć niemal w każdym większym mieście na terenie całej Polski.


Czas na zmiany!


Przed nami jedna z największych zmian, jaka miała do tej pory miejsce w historii firmy. Wierzymy, że łącząc dwie marki – Szkla.com oraz KODANO.pl – będziemy w stanie zaoferować Wam jeszcze więcej w kwestii jakości usług oraz asortymentu. Chcemy, by KODANO.pl nie był tylko sklepem z okularami – zależy nam, by stać się marką, oferującą kompleksową usługę optyczną na najwyższym poziomie.


Co zyskacie?


Jak już wspomnieliśmy, naszym głównym motorem do zmiany jest przede wszystkim komfort naszych Klientów, a dzięki rozszerzonej ofercie jesteśmy w stanie kompleksowo odpowiadać na Wasze oczekiwania i potrzeby. Połączenie Szkla.com oraz KODANO.pl daje Wam szereg wymiernych korzyści, takich jak:

  • możliwość odbioru zamówień w jednym z kilkudziesięciu salonów w całej Polsce,
  • dostęp do wykwalifikowanych doradców i optometrystów,
  • bogata oferta najwyższej jakości okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych,
  • specjalnie przygotowane oferty wyłącznie dla Klientów naszego sklepu,
  • specjalistyczne badanie wzroku z doborem metody korekcji, które wykonacie w wybranym przez siebie punkcie na terenie całej Polski.

Co się nie zmieni?


Zapewniamy, że najważniejsze aspekty funkcjonowania naszego sklepu pozostały niezmienione. Loginy i hasła do Waszych kont są takie same – podobnie jak historia poprzednich zamówień.

KODANO.pl to gwarancja, że w jednym miejscu znajdziecie najlepsze marki okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych, wykonacie profesjonalne badanie wzroku, ale też kupicie swoje soczewki kontaktowe i odbierzecie zamówienia. Nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić Was do nowego sklepu z okularami i soczewkami KODANO.pl oraz do salonów optycznych KODANO Optyk. Do zobaczenia!

Udostępnij: