Kolorowe soczewki na Halloween

soczewki kolorowe na Halloween

Kolorowe soczewki na Halloween to propozycja dla wszystkich tych, którzy w noc 31 października przebierają się w intrygujące i groźne postaci. Czerwone, czarne, o kociej źrenicy czy w jaskrawym odcieniu – propozycji soczewek kolorowych jest wiele. Co więcej, sprawdzą się zarówno w połączeniu z ciekawym przebraniem, jak i w towarzystwie zwykłego podkoszulka i dżinsów.


Niebanalna charakteryzacja z ... soczewkami kolorowymi


Ameryka oszalała na punkcie święta zwanego Halloween. Także w Polsce zwyczaj ten staje się coraz bardziej popularny. Dziś z Halloween kojarzą się nie tylko słodycze, czy świecące dynie. W ostatni wieczór października królują również trupie makijaże, mroczne przebrania i hipnotyzujące soczewki kontaktowe. To właśnie dzięki nim maskarada nabiera niezwykłych barw, stając się jedyną z najbardziej szalonych i niezapomnianych zabaw w roku.

W Halloween możesz stać się kimkolwiek zechcesz: duchem, zombie, wiedźmą czy bohaterem swojego ulubionego filmu. Tworząc niesamowitą charakteryzację pomyśl także o oczach. Pamiętaj, że w spojrzeniu tkwi niezwykła moc. Spójrz, jakie możliwości oferują kolorowe soczewki na Halloween Crazy Lens UV Glow i Crazy Lens RX. Wybierz te o kociej źrenicy i przeistocz się w tajemniczego, groźnego tygrysa. Postaw na czerwień i stań się wilkołakiem z najgorszego horroru.

Kolorowe soczewki odnajdą się nie tylko pośród halloweenowych dyń. Idealnie sprawdzą się również na wszelkiego rodzaju zabawach kostiumowych, sylwestrze, dyskotece czy domówce. Jeśli masz ochotę na eksperymenty z wizerunkiem wypróbuj także soczewki Crazy Lens UV Glow.


Bezpieczeństwo dla Twoich oczu


W ofercie Szkla.com znajdziesz kolorowe soczewki przystosowane do noszenia w trybie jednodniowym lub kilkumiesięcznym. Dla miłośników nieszablonowych pomysłów stylizacyjnych mamy jeszcze jedną dobrą wiadomość: kolorowe soczewki gwarantują bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Bez problemu znajdziesz pary wykonane z miękkiego i elastycznego tworzywa o wysokim stopniu uwodnienia. Są to produkty, które oferują wielogodzinne nawilżenie i niczym niezakłócony komfort stosowania.

Warto także zauważyć, że w ofercie kolorowych soczewek znajdują się nie tylko zerówki, lecz również te przeznaczone do korygowania wad wzroku.


Kilka słów o Halloween


Halloween to tajemnicze święto, którego geneza do dziś pozostaje nieznana. Spośród licznych teorii na temat jego źródeł, jedna wskazuje na rzymskie święto na cześć bóstwa owoców i nasion (Pomony). Popularny jest również pogląd, że Halloween wywodzi się od celtyckich obchodów organizowanych na powitanie zimy. Nam, Polakom zwyczaj ten kojarzy się głównie z amerykańskimi filmami, w których dzieci bawią się w grę o nazwie „Cukierek albo psikus”. To jednak tylko jedna z wielu zabaw halloweenowych, wśród których popularne jest również skakanie przez świeczki czy wrzucanie orzechów do ognia.

 

Opracowanie:

 

Artykuł powstał w oparciu o publikacje naukowe. Zapoznaj się z artykułami zgromadzonymi w poradniku KODANO, aby dowiedzieć się więcej o okularach korekcyjnych i przeciwsłonecznych. W razie wątpliwości skontaktuj się z naszym zespołem optometrystów lub poradź się swojego okulisty. Zagadnienia prezentowane w artykule, szczególnie w przypadku problemów ze wzrokiem, należy skonsultować ze specjalistą.

Realizacja - Zespół optometrystów KODANO Optyk

Udostępnij: