Polo Ralph Lauren PH 2212 5869 57
do 10 dni roboczych
Nasza cena:
Dlaczego warto zwrócić uwagę na model Polo Ralph Lauren PH 2212 5869 57?
Polo Ralph Lauren PH 2212 5869 57 to propozycja dla mężczyzn, którzy poszukują okularów korekcyjnych łączących wyrazistą formę z nowoczesnym wykończeniem. Ich kluczowym atutem jest transparentna oprawka, która nadaje całości lekkości, jednocześnie zachowując charakterystyczny, zdecydowany profil. Dzięki prostokątnemu kształtowi, model ten subtelnie podkreśla rysy twarzy, nie dominując jej nadmiernie. To przemyślany wybór dla osób, które chcą dodać swojemu wizerunkowi nuty nowoczesności, unikając przy tym nadmiaru kolorów czy przytłaczających detali, co czyni te okulary wyjątkowo uniwersalnym elementem codziennego ubioru.
Jakie korzyści płyną z konstrukcji tych oprawek?
Decydując się na ten model, zyskujesz pełne oprawki, które gwarantują stabilność szkieł korekcyjnych oraz wysoką trwałość konstrukcji. Wybór wytrzymałych tworzyw sprawia, że okulary są odporne na codzienne wyzwania, a jednocześnie pozostają na tyle lekkie, by nie powodować dyskomfortu nawet podczas wielu godzin pracy czy aktywności w ciągu dnia. Prostokątny fason został zaprojektowany w taki sposób, aby dobrze współgrać z różnymi typami męskiej twarzy, oferując optymalne pole widzenia i pewne osadzenie na nosie. Każdy element tych okularów został podporządkowany funkcjonalności, co przekłada się na poczucie pewności podczas ich użytkowania w każdych warunkach.
W jakich sytuacjach ten model sprawdzi się najlepiej?
Polo Ralph Lauren PH 2212 5869 57 to okulary, które odnajdą się w niemal każdym środowisku – od biurowego dress code’u, przez spotkania biznesowe, aż po swobodne wyjścia z przyjaciółmi. Ich transparentny odcień sprawia, że są wyjątkowo łatwe w stylizacji, ponieważ harmonizują z większością kolorów ubrań, nie narzucając się jako główny element stroju. Docenisz je za dyskretną elegancję oraz fakt, że nie wymagają specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych, by wyglądać świetnie. To praktyczne narzędzie, które wspiera Twój wzrok, jednocześnie dbając o to, byś czuł się swobodnie i profesjonalnie w każdej sytuacji, w której potrzebujesz wyraźnego widzenia.
Dlaczego zakupy w Kodano.pl to bezpieczny wybór?
Wybierając okulary w Kodano.pl, otrzymujesz pełną przejrzystość oferty oraz wygodę, której oczekujesz od nowoczesnych zakupów online. Rozumiemy, że dobór właściwych oprawek to ważna decyzja, dlatego stawiamy na rzetelne przedstawienie parametrów produktu, abyś mógł świadomie ocenić, czy dany model spełnia Twoje oczekiwania. Jeśli po otrzymaniu przesyłki uznasz, że okulary nie pasują do Twojego stylu lub potrzeb, masz 30 dni na zwrot, co pozwala na spokojne sprawdzenie ich w domowym zaciszu. Nasz system zamówień jest zaprojektowany tak, aby cały proces przebiegł szybko i bez zbędnych formalności, dając Ci przestrzeń na podjęcie najlepszej dla siebie decyzji bez żadnej presji.
| Dla kogo | męskie |
|---|---|
| Typ produktu | Okulary korekcyjne |
| Marka | Ralph Lauren |
| Kształt | Prostokątne |
| Rodzaj | pełne |
| Materiał | plastikowe |
| Kolor oprawek | transparentny |
| Długość zausznika [mm] | 145,00 |
| Szerokość szkła [mm] | 57,00 |
| Wysokość oprawki [mm] | 43,00 |
| Szerokość mostka [mm] | 19,00 |
| Szerokość oprawki [mm] | 147,00 |
| Przekątna soczewki [mm] | 57,00 |
| Zawiasy elastyczne | Nie |
| Nakładki przeciwsłoneczne | Nie |
| Wirtualna przymierzalnia | Tak |
Jak dobrać Polo Ralph Lauren PH 2212 5869 57 do kształtu twarzy?
Wybór odpowiednich okularów korekcyjnych to proces, w którym kluczową rolę odgrywa dopasowanie geometrii oprawy do rysów Twojej twarzy. Model Polo Ralph Lauren PH 2212 5869 57 charakteryzuje się prostokątnym kształtem, który jest uznawany za rozwiązanie bardzo uniwersalne. Dzięki swojej strukturze, oprawki te doskonale balansują proporcje twarzy okrągłych oraz owalnych, dodając im wyrazistości i optycznie je wysmuklając.
Jeśli posiadasz twarz o bardziej kanciastych rysach, prostokątna forma tych okularów może podkreślić Twoją naturalną linię szczęki. Warto zwrócić uwagę na szerokość frontu oprawy, aby upewnić się, że nie wykracza ona poza obrys skroni. W Kodano.pl stawiamy na pełną przejrzystość informacji, dlatego przed zakupem warto dokładnie zmierzyć swoje obecne oprawki i porównać je z wymiarami tego modelu.
Dla kogo model Polo Ralph Lauren PH 2212 5869 57 będzie idealny?
Te męskie okulary korekcyjne to propozycja dla osób, które cenią sobie połączenie klasycznego designu z nowoczesnym akcentem kolorystycznym. Transparentne wykończenie oprawek sprawia, że model prezentuje się lekko na twarzy, nie przytłaczając jej swoją obecnością. To świetny wybór dla użytkowników szukających akcesorium, które sprawdzi się zarówno w biurze, jak i podczas codziennych, mniej formalnych aktywności.
Konstrukcja typu pełnego zapewnia stabilność soczewek oraz dodatkową ochronę ich krawędzi, co jest istotne przy codziennym użytkowaniu. Wybierając to rozwiązanie, inwestujesz w produkt o przemyślanej ergonomii, która pozwala na wielogodzinne noszenie okularów bez uczucia dyskomfortu. To model dedykowany mężczyznom, dla których okulary stanowią nie tylko narzędzie do korekcji wzroku, ale także istotny element wizerunku.
Czym wyróżnia się Polo Ralph Lauren PH 2212 5869 57?
Najważniejszym wyróżnikiem tego modelu jest jego minimalistyczna estetyka, przełamana przezroczystym kolorem oprawek. Taki design sprawia, że okulary stają się subtelnym dodatkiem, który łatwo dopasować do różnorodnej garderoby. Wykorzystanie pełnej obwódki soczewek gwarantuje solidność, co przekłada się na długą żywotność oprawek przy zachowaniu ich pierwotnego kształtu i funkcjonalności podczas intensywnego użytkowania w różnych warunkach.
W Kodano.pl dbamy o to, aby każdy produkt był oryginalny i spełniał wysokie standardy jakości. Decydując się na ten model, otrzymujesz oprawki zaprojektowane z myślą o trwałości elementów konstrukcyjnych. Ich prosta, a zarazem przemyślana budowa ułatwia montaż szkieł korekcyjnych przez specjalistów, co czyni je praktycznym wyborem dla osób regularnie korzystających z pomocy okulistycznych.
Jak dbać o Polo Ralph Lauren PH 2212 5869 57?
Prawidłowa pielęgnacja okularów to podstawa ich długowieczności. Aby utrzymać oprawki w dobrym stanie, zalecamy regularne płukanie ich pod letnią wodą z dodatkiem niewielkiej ilości delikatnego detergentu, na przykład płynu do mycia naczyń. Po umyciu warto wytrzeć je miękką ściereczką z mikrofibry, która nie zostawia zarysowań na powierzchni materiału ani na szkłach korekcyjnych.
Unikaj kładzenia okularów szkłami do dołu na twardych powierzchniach, ponieważ może to prowadzić do powstania mikrourazów. Gdy nie używasz okularów, przechowuj je w dedykowanym etui, które zabezpieczy je przed przypadkowym uszkodzeniem mechanicznym w torbie lub plecaku. Pamiętaj, że odpowiednie nawyki podczas codziennej obsługi znacząco przedłużają estetyczny wygląd Twoich oprawek przez wiele miesięcy.
Najczęściej zadawane pytania
Czy prostokątne oprawki są trudne w dopasowaniu do soczewek progresywnych?
Prostokątne oprawki, takie jak ten model, są zazwyczaj bardzo przyjazne dla soczewek progresywnych. Ich wysokość tarczy pozwala na odpowiednie umieszczenie stref widzenia do dali, odległości pośrednich oraz bliży. Przed ostatecznym montażem warto jednak skonsultować się z optykiem, aby upewnić się, że parametry Twojej recepty pozwalają na pełne wykorzystanie potencjału tego konkretnego modelu.
Czy transparentny kolor oprawek zmienia się pod wpływem światła słonecznego?
Materiał, z którego wykonano te oprawki, jest odporny na standardowe warunki użytkowania. Choć każda substancja może z czasem reagować na silne promieniowanie UV, odpowiednia dbałość o okulary i przechowywanie ich w etui, gdy nie są używane, pozwala na zachowanie pierwotnej przejrzystości materiału przez bardzo długi czas użytkowania w standardowych warunkach.
Co zrobić, jeśli okulary okażą się niewłaściwie dopasowane po zakupie online?
W Kodano.pl rozumiemy, że zakupy przez internet wymagają zaufania. Dlatego oferujemy 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, jeśli wybrany model nie spełni Twoich oczekiwań pod kątem dopasowania lub komfortu. Dzięki temu możesz spokojnie przymierzyć okulary w domowym zaciszu i zdecydować, czy są one odpowiednie dla Twoich potrzeb, bez zbędnego pośpiechu czy stresu.














