Polaroid Kids PLD 8020/S/SM 35J 43
do 8 dni roboczych
Nasza cena:
Czy Twoje dziecko zasługuje na słońce w najlepszym wydaniu?
Wyobraź sobie lato, w którym każdy promień słońca jest przyjacielem, a nie wrogiem. Twoje dziecko, z promiennym uśmiechem, odkrywa świat, a jego oczy są bezpieczne i szczęśliwe. Polaroid Kids PLD 8020/S/SM 35J 43 to nie tylko okulary przeciwsłoneczne – to przepustka do beztroskich przygód, zaprojektowana z myślą o najmłodszych odkrywcach. Te stylowe i modne okulary, inspirowane ikonicznym designem Polaroid, łączą w sobie radość dzieciństwa z najwyższą jakością ochrony. Kwadratowy kształt oprawek, w uniwersalnym granatowym kolorze, doskonale dopasuje się do każdej twarzy, dodając odrobinę ponadczasowej elegancji, która sprawi, że Twoje dziecko będzie wyglądać wyjątkowo. To więcej niż akcesorium – to obietnica bezpiecznej i kolorowej zabawy na świeżym powietrzu, dzięki której każdy dzień będzie pełen słońca, niezależnie od pogody. Pozwól swojemu dziecku cieszyć się każdą chwilą, wiedząc, że jego wzrok jest pod najlepszą możliwą opieką, a styl jest na najwyższym poziomie.
Czy można połączyć legendarną jakość z dziecięcą energią?
Polaroid to nazwa, która od dekad synonimem jest jakości i innowacji w świecie optyki. Model Kids PLD 8020/S/SM 35J 43 czerpie z tej bogatej historii, oferując młodym użytkownikom okulary, które są nie tylko stylowe, ale przede wszystkim niezwykle wytrzymałe. Wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, te okulary są stworzone, aby sprostać wyzwaniom aktywnego dzieciństwa – od podwórkowych zabaw po rodzinne wypady. Pełne oprawki zapewniają solidną konstrukcję, która chroni soczewki przed zarysowaniami i uszkodzeniami, a jednocześnie nadaje okularom charakterystyczny, modny wygląd. Wirtualna przymierzalnia pozwala sprawdzić, jak fantastycznie będą wyglądać na twarzy Twojego dziecka, zanim jeszcze trafią do koszyka. To inwestycja w produkt, który przetrwa niejedną przygodę i będzie niezawodnym towarzyszem przez wiele sezonów, gwarantując, że Twoje dziecko zawsze będzie wyglądać stylowo i czuć się pewnie.
Jak zapewnić oczom dziecka maksymalną ochronę i komfort przez cały dzień?
Bezpieczeństwo oczu Twojego dziecka to priorytet, a Polaroid Kids PLD 8020/S/SM 35J 43 zostały zaprojektowane, aby sprostać temu wyzwaniu z najwyższą starannością. Okulary posiadają filtr UV o kategorii 3, co oznacza 100% ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB. Jest to kluczowe podczas letnich zabaw na plaży, spacerów po lesie czy po prostu podczas codziennego pobytu na zewnątrz, gdy słońce świeci najmocniej. Soczewki zostały wykonane z materiałów zapewniających krystalicznie czyste widzenie bez zniekształceń, dzięki czemu Twoje dziecko będzie mogło podziwiać świat w jego prawdziwych barwach. Co więcej, lekka konstrukcja i ergonomiczny kształt sprawiają, że okulary są niezwykle wygodne w noszeniu – Twoje dziecko zapomni, że ma je na nosie! To połączenie zaawansowanej ochrony i komfortu sprawia, że te okulary są idealnym wyborem dla każdego aktywnego malucha, który chce odkrywać świat bez ograniczeń.
Czy zakup stylowych i bezpiecznych okularów może być jeszcze bardziej korzystny?
Decydując się na Polaroid Kids PLD 8020/S/SM 35J 43 w Kodano.pl, inwestujesz nie tylko w stylowy i bezpieczny dodatek dla swojego dziecka, ale także w spokój ducha. W trosce o naszych klientów, oferujemy 3-letnią przedłużoną gwarancję, która jest dowodem naszej wiary w jakość produktów, które sprzedajemy. Dodatkowo, z naszą usługą KODANO MAX, dostawa jest zawsze darmowa, co czyni zakupy jeszcze bardziej korzystnymi. W cenie otrzymujesz nie tylko okulary, ale także eleganckie, dedykowane etui, które doskonale ochroni je przed zarysowaniami i zgubieniem, a także ściereczkę do czyszczenia. Zaufaj 98% naszych zadowolonych klientów i wybierz okulary, które łączą w sobie dziecięcą radość, legendarną jakość Polaroid i polską dbałość o szczegóły. Kliknij "Dodaj do koszyka" i pozwól swojemu dziecku cieszyć się słońcem w najlepszym stylu!
| Dla kogo | dziecięce |
|---|---|
| Typ produktu | Okulary przeciwsłoneczne |
| Marka | Polaroid Kids |
| Kształt | Prostokątne |
| Rodzaj | pełne |
| Materiał | plastikowe |
| Kolor oprawek | różowy |
| Długość zausznika [mm] | 120,00 |
| Szerokość szkła [mm] | 43,00 |
| Wysokość oprawki [mm] | 37,00 |
| Szerokość mostka [mm] | 16,00 |
| Szerokość oprawki [mm] | 113,00 |
| Przekątna soczewki [mm] | 43,00 |
| Typ soczewek | Jednokolorowe |
| Polaryzacja | Tak |
| Kategoria filtra UV | 3 |
| Zawiasy elastyczne | Nie |
| Etui | woreczek |
| Wirtualna przymierzalnia | Tak |
Jak dobrać Polaroid Kids PLD 8020/S/SM 35J 43 do kształtu twarzy?
Szukasz idealnych okularów przeciwsłonecznych dla swojej pociechy? Polaroid Kids PLD 8020/S/SM 35J 43 w kolorze różowym to stylowy wybór, który świetnie podkreśli dziecięce rysy. Ich prostokątny kształt oprawek doskonale komponuje się z okrągłymi lub owalnymi twarzami, nadając im subtelnej równowagi i wyrazistości. Pamiętaj, że dobrze dopasowane okulary to nie tylko modny dodatek, ale przede wszystkim ochrona dla delikatnych oczu Twojego dziecka.
Rozmiar 43 mm szerokości soczewki sprawia, że model ten jest idealny dla młodszych dzieci, zapewniając komfortowe dopasowanie bez zsuwania się. Kształt prostokąta jest uniwersalny i pasuje do większości dziecięcych buzi. Wybierając Polaroid Kids PLD 8020/S/SM 35J 43, stawiasz na bezpieczeństwo i styl, który pokochają najmłodsi użytkownicy. Wirtualna przymierzalnia dostępna na Kodano.pl pozwoli Ci sprawdzić, jak okulary będą prezentować się na twarzy Twojego dziecka przed zakupem.
Dla kogo model Polaroid Kids PLD 8020/S/SM 35J 43 będzie idealny?
Okulary przeciwsłoneczne Polaroid Kids PLD 8020/S/SM 35J 43 zostały stworzone z myślą o dziewczynkach, które cenią sobie modny wygląd i potrzebują skutecznej ochrony przed słońcem. Różowe, pełne oprawki dodają uroku i dziewczęcego charakteru, idealnie wpisując się w najnowsze trendy. Ten model to doskonały wybór dla aktywnych dzieci, które spędzają dużo czasu na zewnątrz – podczas zabawy w parku, na plaży czy na wycieczce rowerowej. Zapewniają nie tylko ochronę, ale także dodają pewności siebie i podkreślają indywidualny styl.
Jeśli szukasz okularów przeciwsłonecznych, które łączą wysoką jakość wykonania z atrakcyjnym designem, Polaroid Kids PLD 8020/S/SM 35J 43 będą strzałem w dziesiątkę. Marka Polaroid słynie z innowacyjnych rozwiązań i dbałości o detale, co przekłada się na trwałość i komfort noszenia. Te okulary to inwestycja w zdrowie oczu Twojego dziecka, która idzie w parze z najnowszymi trendami w modzie dziecięcej. Zaufaj marce, którą cenią rodzice na całym świecie – ponad 100 tysięcy zadowolonych klientów Kodano.pl to najlepszy dowód jakości.
Czy Polaroid Kids PLD 8020/S/SM 35J 43 chronią wzrok podczas długiego noszenia?
Tak, Polaroid Kids PLD 8020/S/SM 35J 43 zapewniają kompleksową ochronę oczu Twojego dziecka. Wyposażone w soczewki jednokolorowe z polaryzacją i filtrem UV kategorii 3, skutecznie blokują szkodliwe promieniowanie UVA i UVB, które może prowadzić do długoterminowych problemów ze wzrokiem. Polaryzacja redukuje odblaski, poprawiając komfort widzenia i eliminując zmęczenie oczu, co jest szczególnie ważne podczas długotrwałego przebywania na słońcu, na przykład podczas wakacji czy podczas jazdy samochodem. Twoje dziecko będzie cieszyć się wyraźnym widzeniem bez dyskomfortu.
Długotrwałe noszenie okularów przeciwsłonecznych jest bezpieczne, pod warunkiem, że są one odpowiednio dopasowane i wykonane z wysokiej jakości materiałów. Lekka konstrukcja oprawek oraz ergonomiczny kształt zauszników sprawiają, że Polaroid Kids PLD 8020/S/SM 35J 43 są bardzo wygodne, nawet podczas wielogodzinnej zabawy. Dostępne w Kodano.pl okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją to gwarancja najlepszej ochrony, potwierdzona przez setki pozytywnych opinii naszych klientów. Pamiętaj, że wybierając okulary dziecięce z filtrem UV3, inwestujesz w zdrowie oczu Twojej pociechy na lata.
Jak dbać o Polaroid Kids PLD 8020/S/SM 35J 43?
Aby Twoje okulary Polaroid Kids PLD 8020/S/SM 35J 43 służyły jak najdłużej i zachowały swoje właściwości ochronne, kluczowa jest odpowiednia pielęgnacja. Do czyszczenia soczewek używaj zawsze dołączonej ściereczki z mikrofibry. Unikaj stosowania chusteczek higienicznych, papierowych ręczników czy odzieży, ponieważ mogą one pozostawić rysy na powierzchni soczewek, co negatywnie wpłynie na jakość widzenia i skuteczność filtrów UV.
W przypadku silniejszych zabrudzeń, soczewki można delikatnie przemyć letnią wodą z niewielką ilością łagodnego detergentu, a następnie dokładnie wypłukać i osuszyć ściereczką z mikrofibry. Przechowuj okulary w dołączonym etui, aby chronić je przed zarysowaniami i uszkodzeniami mechanicznymi. Regularne czyszczenie i właściwe przechowywanie to gwarancja, że Twoje okulary Polaroid Kids PLD 8020/S/SM 35J 43 będą wyglądać jak nowe i nadal będą skutecznie chronić oczy Twojego dziecka przed słońcem.
Najczęściej zadawane pytania
Czy okulary Polaroid Kids PLD 8020/S/SM 35J 43 są odpowiednie dla alergików?
Tak, okulary Polaroid Kids PLD 8020/S/SM 35J 43 są wykonane z wysokiej jakości materiałów, które są hipoalergiczne i bezpieczne dla delikatnej skóry dzieci. Marka Polaroid dba o to, aby ich produkty były komfortowe i nie powodowały podrażnień, nawet przy długotrwałym noszeniu. Zaufało nam już ponad 100 tysięcy klientów, którzy cenią sobie nasze produkty za jakość i bezpieczeństwo.
Jakie są opinie o okularach Polaroid Kids PLD 8020/S/SM 35J 43?
Opinie klientów na temat okularów Polaroid Kids PLD 8020/S/SM 35J 43 są niezwykle pozytywne. Rodzice chwalą je za świetną jakość wykonania, skuteczność ochrony przeciwsłonecznej oraz atrakcyjny design, który podoba się dzieciom. Model ten cieszy się oceną na poziomie 98% pozytywnych opinii, co świadczy o jego wysokiej jakości i zadowoleniu użytkowników. Polecamy sprawdzić szczegółowe recenzje na stronie Kodano.pl.
Czy mogę zwrócić okulary Polaroid Kids PLD 8020/S/SM 35J 43, jeśli nie będą pasować?
Oczywiście! W Kodano.pl oferujemy 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Jeśli okulary Polaroid Kids PLD 8020/S/SM 35J 43 nie będą idealnie pasować lub Twoje dziecko nie będzie z nich zadowolone, możesz je łatwo zwrócić w ciągu 30 dni od daty zakupu. Nasza polska obsługa klienta jest zawsze gotowa pomóc w procesie zwrotu lub wymiany.













