Płyny i krople OPTI-FREE

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

na stronę

Płyny pielęgnacyjne i krople do oczu OPTI-FREE

Szwajcarska firma produkująca soczewki kontaktowe oraz płyny do ich przechowywania i pielęgnacji - Alcon wychodzi naprzeciw potrzebom oraz oczekiwaniom swoich klientów. W tym celu stworzyła serię produktów OPTI-FREE, w której niemal każdy użytkownik szkieł kontaktowych znajdzie produkt właściwy do typu soczewek jakie użytkuje oraz w optymalny sposób dopasuje go do swoich indywidualnych potrzeb i preferencji tak, aby móc cieszyć się komfortem ich użytkowania na najwyższym poziomie.

Dzięki zastosowaniu odpowiedniego rodzaju płynu do przechowywania oraz pielęgnacji soczewek możemy mieć pewność, że są one zawsze oczyszczone, nawilżone oraz odżywione i przygotowane do ponownego użycia.

Dla kogo płyn OPTI-FREE Express?

OPTI-FREE Express został stworzony z myślą o użytkownikach wszystkich rodzajów miękkich soczewek kontaktowych. Pozwala zachować najwyższy poziom komfortu i wygody podczas noszenia szkieł kontaktowych oraz sprawić, że staną się one właściwie niewyczuwalne - a my sami będziemy w stanie zapomnieć o swojej wadzie wzroku. Bardzo skutecznie nawilża i oczyszcza soczewki z wszelkich zanieczyszczeń, bakterii i mikroorganizmów. Dedykowany szczególnie osobom narażonym na tworzenie się osadów białkowych - np. stosującym leki hormonalne oraz wszystkim pragnącym zachować najwyższy poziom higieny i komfortu podczas użytkowania szkieł kontaktowych.

Preparat OPTI-FREE Express ten jest jednocześnie numerem 1 wśród najczęściej rekomendowanych przez lekarzy płynów pielęgnacyjnych.

Dla kogo płyn OPTI-FREE Puremoist?

Płyn ten zapewnia soczewkom najwyższy poziom nawilżenia oraz oczyszczenia przez cały dzień ich użytkowania - od rana do późnych godzin wieczornych. Dedykowany głównie dla osób uskarżających się na uporczywą suchość oka podczas noszenia soczewki oraz związany z nią dyskomfort i podrażnienia.

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych substancji znanych pod nazwą Polyquad i Aldox, płyn OPTI-FREE Puremoist optymalnie wpływa zarówno na soczewkę jak i oko - dając nam poczucie najwyższego komfortu i wygodny oraz pomagając zachować szkła w idealnej czystości - wolne od bakterii, mikroorganizmów, drobnoustrojów oraz wszelkich innych zabrudzeń i osadów białkowo - lipidowych, które zawsze tworzą się na powierzchni szkieł kontaktowych - bowiem są naturalną substancją zawartą w ludzkich łzach. Ponadto dzięki zawartości macierzy HydraGlyde płyn OPTI-FREE Puremoist pozwala utrzymać nawilżenie soczewek na najwyższym poziomie - aż do 16 godzin.

Dla kogo płyn OPTI-FREE Replenish?

OPTI-FREE Replenish to płyn zapewniający najwyższy poziom nawilżenia oraz silnie dezynfekujący i regenerujący soczewkę, co wynika z zastosowania podczas produkcji preparatu technologii TEARGLYDE. Jest to produkt do przechowywania soczewek o działaniu wielofunkcyjnym, który przeznaczony jest do wszystkich rodzajów soczewek miękkich oraz hydrożelowych.

Oprócz tego że płyn bardzo skutecznie i precyzyjnie usuwa wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia oraz bakterie i osady na powierzchni soczewek oraz zdecydowanie zmniejsza ich ponowne osadzanie się - to jest jednocześnie niezwykle bezpieczny - nawet dla osób o bardzo wrażliwych oczach, które wcześniej uskarżały się na podrażnienia spowodowane stosowaniem preparatów pielęgnacyjnych o działaniu silnie oczyszczającym. Ponadto dzięki zastosowaniu technologii No Rub nie jest konieczne pocieranie soczewek podczas czyszczenia i dezynfekcji - a jedynie zanurzenie ich w płynie. Preparat OPTI-FRE Replenish cieszy się bardzo dużą popularnością oraz zadowoleniem klientów - zyskał nawet miano najczęściej kupowanego płynu do pielęgnacji soczewek kontaktowych na świecie.

Markowe płyny i krople OPTI-FREE

Płyny pielęgnacyjne i krople do oczu marki OPTI-FREE, znajdujące się w ofercie sklepu Kodano.pl to najwyższej jakości produkty markowe, stworzone przez Alcon, firmę optyczną o światowym uznaniu. Zobacz także inne produkty tej firmy: