OPTI-FREE® Express® 120 ml

Dostępność:

24 godziny

Nasza cena:

24,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Produkt tymczasowo niedostępny.
Justyna
4.0000
Codzienne pielęgnowanie szkieł kontaktowych to nigdy nie była moja mocna strona. Dlatego potrzebowałam takiego płynu, który wykazuje się jak najlepszymi właściwościami. OPTI-FREE Express spełnił moje oczekiwania. Jest przeznaczony do miękkich soczewek. Bardzo dokładnie oczyszcza soczewki ze wszystkich niebezpiecznych dla oczu drobnoustrojów. Nie trzeba ich pocierać. W dodatku płyn przywraca soczewkom kontaktowym ich początkowe nawilżenie. Płyn jest bezpieczny dla soczewek i dla moich oczu. Warto go wypróbować!
Do wszystkich miękkich soczewek - z płynu pielęgnacyjnego Opti-Free Express możesz korzystać niezależnie od tego, czy stosujesz dwutygodniowe, miesięczne czy roczne soczewki kontaktowe.
Unikalna receptura - preparat, dzięki udoskonalonemu składowi i formule, jeszcze skuteczniej oczyszcza i pielęgnuje soczewki, oferując ich niezwykle wygodne i w pełni bezpieczne stosowanie.
Dokładne oczyszczenie - soczewki umieszczone w pojemniczku z płynem w pierwszej kolejności są oczyszczane. Z ich powierzchni znikają kurz i pył, osady białkowe, groźne drobnoustroje oraz tłuszcze.
Intensywne nawilżenie - po oczyszczeniu przychodzi pora na nawilżenie. Płyn pielęgnacyjny przywraca soczewkom ich początkowy poziom wilgotności, a dzięki udoskonalonej formule również go przedłuża, jeszcze lepiej chroniąc oczy użytkowników przed wysychaniem.
Pielęgnacja bez konieczności pocierania - OPTI-FREE Express

 
Pielęgnacja bez konieczności pocierania - aby dokładnie oczyścić i nawilżyć soczewki wcale nie musisz ich szorować. Wystarczy, że umieścisz je w pojemniczku wypełnionym płynem i pozostawisz na kilka godzin.
Opakowanie na wypróbowanie - Opti-Free Express znajduje się w buteleczce o pojemności 120 ml. To idealna opcja na ekonomiczne wypróbowanie danego rodzaju preparatu lub korzystanie - przy dość nieregularnym trybie stosowania soczewek.
 

Charakterystyka płynu OPTI-FREE® Express®:

 

OPTI-FREE® Express® to wielofunkcyjny płyn dezynfekujący do pielęgnacji miękkich soczewek kontaktowych. Dzięki unikalnej formule niszczy szkodliwe mikroorganizmy i w skuteczny sposób usuwa osady białkowe.

OPTI-FREE® Express® nawilża soczewki i łagodzi drobne podrażnienia. Umożliwia czyszczenie soczewek, a także ich spłukiwanie i dezynfekcje. W trakcie używania OPTI-FREE® Express® nie jest wymagane stosowanie roztworu fizjologicznego.

 

Skład płynu OPTI-FREE® Express®:

  • chlorek sodu,
  • sól sodowa EDTA,
  • kwas borowy,
  • aminoetylopropanol,
  • cytryniany,
  • poloksamina,
  • chlorek polidronium - polyquad (0,001%),
  • aldox (0,0005%)
 

Płyn dostępny jest również w większym opakowaniu:

Więcej informacji
ProducentALCON
MarkaOPTI-FREE
Dostępność24 godziny
Cena za 100ml20,82 zł