Transparentne oprawki męskie

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 430

Strona
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 430

Strona
na stronę

Męskie okulary z oprawkami transparentnymi - korekcyjne i przeciwsłoneczne

Transparentne oprawki męskie, czyli okulary, których nie widać to jeden z największych hitów ostatnich sezonów. Chociaż przezroczyste ramki na pierwszy rzut oka wydają się niezauważalne, to w rzeczywistości stanowią jeden z najbardziej charakterystycznych modeli oprawek.

Przezroczyste okulary, które dopasują się do właściciela

Oprawki wykonane z przejrzystego tworzywa w teorii niczym się nie wyróżniają, jednak ten oryginalny model przyciąga uwagę o wiele bardziej, niż klasyczne propozycje. Od pewnego czasu stanowią modny i ceniony dodatek. Jedną z największych zalet tych oprawek jest fakt, że pasują do każdego typu urody, dlatego wszyscy mężczyźni mogą zakładać je bez obaw. Delikatne ramki nie wyostrzą ani przesadnie nie złagodzą rysów twarzy, dlatego jest to bardzo bezpieczny wybór. Klasyczne okulary transparentne zazwyczaj są pozbawione koloru lub mają bardzo subtelny odcień, dzięki czemu dopasują się do każdego odcienia cery oraz dowolnego koloru oczu i włosów. Przezroczyste ramki nie zasłaniają twarzy - eksponują ją i w gustowny sposób podkreślają wszystkie zalety. W przypadku okularów korekcyjnych często sprawdza się zasada głosząca, że mniej znaczy więcej. Chociaż przezroczyste ramki wydają się bardzo skromne, to ze względu na swój minimalistyczny, nowoczesny charakter wyjątkowo mocno przyciągają uwagę. Panowie, którzy stawiają na prostotę, chętnie wybiorą jeden z podstawowych modeli marki Karl Opti.

Unikalne oprawki transparentne dla mężczyzn

Transparentne oprawki męskie występują w wersji korekcyjnej oraz przeciwsłonecznej. Ramki w modelach ze szkłami korygującymi zazwyczaj są eleganckie i stonowane. Często nie mają żadnego koloru lub posiadają niezwykle subtelny odcień. Nie jest to jednak reguła - nawet transparentne oprawki mogą mieć charakterystyczną barwę. Warto przyjrzeć się okularom marki Carrera, które cechuje prosta forma i wyrazisty, głęboki odcień. Ramki tego typu dodają powagi, a zarazem intrygują. Panowie, którzy preferują oryginalne modele z charakterem, mogą postawić na oprawki, które zawierają transparentne wstawki. Ciekawym wyborem będą propozycje Max&Joe. Projekty cenionej marki mają charakterystyczny wzór przypominający poziome pasy, a ich najciekawszym akcentem są przezroczyste fragmenty, które pięknie przepuszczają światło. Okulary przeciwsłoneczne wywołują największe wrażenie, jeśli połączy się je z kolorowymi szkłami. Tej zasady trzyma się na przykład marka Polaroid, która łączy przejrzyste ramki z czerwonymi, zielonymi i granatowymi soczewkami.

Modele oprawek transparentnych dla pewnych siebie minimalistów

Panowie, którzy unikają niepotrzebnych zdobień, mogą wybrać klasyczne modele okularów transparentnych. Minimalistom z pewnością spodobają się oprawki marki Hugo Boss, które zachwycają solidnym wykonaniem oraz wygodą użytkowania. Zwolennicy klasyki najchętniej postawią na cienkie ramki o prostokątnym lub owalnym kształcie. Warto dokładnie zapoznać się z asortymentem naszego sklepu - w bogatej ofercie można znaleźć wiele modeli, które idealnie wpisują się w wymagania panów marzących o prostych i praktycznych oprawkach transparentnych.

Zobacz poszczególne oprawki przezroczyste:

Zobacz pozostałe rodzaje męskich oprawek okularowych ze względu na ich kolor: