Opinie o Nas
   × 

Odwiedź nas w salonie KODANO Optyk
Znajdź salon w swoim mieście

Okulary Woodys Barcelona

12 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący
  FILTRY

Siatka  Lista 

12 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący
  FILTRY

Siatka  Lista 

Woodys Barcelona

Opis firmy

Woodys Barcelona to hiszpańska marka okularów, która powstała z miłości do drewna. Założycielem był Josep Dosta, pasjonat i wielokrotny mistrz Europy w Wakeskate, dyscyplinie sportów wodnych. Zamarzył on o stworzeniu okularów z tego samego materiału, z którego została wykonana jego deska do wakeboardu, czyli z laminowanego drewna, co okazało się świetnym pomysłem. W końcu problem z zatopionymi w wodzie okularami przestał go dotyczyć. Drewniane okulary zrobiły furorę i tak zaczęła się produkcja okularów Woodys Barcelona.

Atrybuty firmy

Woodys Barcelona oferuje unikalne okulary dla unikalnych Klientów dlatego marka przywiązuje dużą wagę do jakości materiałów i wykończenia produktów. To okulary dla ludzi pozytywnie zakręconych, którzy są inspiracją dla nowoczesnej i wyzwolonej mody. Ogromną zaletą okularów Woodys Barcelona jest fakt, że surowce do produkcji opraw pochodzą z certyfikowanych upraw.

Okulary z kolekcji Woodys Barcelona są wykonane z kilku rodzajów najwyższej jakości materiałów. Dostępne są modele stworzone m.in. z ręcznie polerowanego drewna bambusowego czy brzozowego oraz biodegradowalnego acetatu włoskiego pochodzenia.

W ofercie marki Woodys Barcelona znajdziemy zarówno oprawki korekcyjne, jak i okulary przeciwsłoneczne. Okulary tej firmy to duża różnorodność kształtów i kolorów. Dd klasycznych prostokątnych opraw, przez kolorowe kocie oczy, okrągłe modele aż do masywnych, wyrazistych opraw z lustrzanymi szkłami przeciwsłonecznymi.