Okulary Wayfarer

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 25

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 25

na stronę

Okulary Wayfarer

Okulary Wayfarer to jeden z najbardziej popularnych modeli znanej i cenionej na całym świecie marki Ray-Ban. Razem z okularami Aviator stanowią flagowy duet tego producenta. Historia wayfarer-ów sięga lat 50. Przez tyle lat zdążyły je pokochać miliony użytkowników. Nic dziwnego. Tym bardziej, że ich kształt można określić jako ponadczasowy, a dziś są tak różnorodne, że każdy może z łatwością znaleźć model dopasowany do swojej urody, gustu i potrzeb.

Dla kogo okulary Wayfarer?

Okulary te pasują niemal do każdej urody, każdego stylu i wieku. Są odpowiednie dla pań i panów. Okulary Wayfarer pasują do wszystkich typów twarzy: okrągłych, owalnych, prostokątnych i trójkątnych. Mogą je wybrać nawet panie o delikatnej twarzy - tu po prostu trzeba z należytą uwagą wybrać rozmiar oprawek. Panowie zawsze czują się dobrze z wayfarerami. Prawdopodobnie dlatego, że korespondują z ich szacunkiem do klasycznej elegancji.

Okulary Wayfarer najbardziej doceniają osoby, które chcą, by okulary wtapiały się w całą stylizację, a nie wybijały ponad nią oraz osoby, które nieczęsto decydują się na zmianę okularów i pragną uniknąć efektu diametralnej odmiany. Ponadto spełniają oczekiwania użytkowników, poszukujących okularów, które pasują do każdego ubioru i okazji. Takich, które dopasowują się do zastanych okoliczności, a nie takich, które wymagają zmiany garderoby lub stylu z powodu zakupu nowych oprawek.

W Kodano.pl zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu wszystkie okulary Wayfarer dostępne w naszym sklepie. W tej kategorii znajdziesz więc zarówno okulary korekcyjne, jak i przeciwsłoneczne w tym właśnie stylu. Dzięki dostępnym filtrom możesz wybierać między męskimi i damskimi oprawkami oraz wariantem unisex, modelami plastikowymi i metalowymi i soczewkami różnych typów.

Okulary Wayfarer renomowanych marek - w atrakcyjnych cenach

Stworzone początkowo przez Ray-Ban okulary Wayfarer z biegiem lat pojawiły się w katalogach również innych producentów: Dolce&Gabbana i Versace. Wayfarery wszystkich tych marek znajdziesz w naszym sklepie. Z tym, że w atrakcyjniejszych, konkurencyjnych cenach, które regularnie staramy się zmniejszać w ramach organizowanych promocji. Jeśli więc marzysz o ponadczasowych okularach Wayfarer, to jest miejsce, w którym kupisz je na najlepszych warunkach.

Zobacz poszczególne okulary Wayfarer:

Zobacz pozostałe rodzaje okularów ze względu na ich kształt: