Opinie o Nas

Okulary Vogue

Produkty 1 do 20 z 138

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Siatka  Lista 

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Produkty 1 do 20 z 138

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Siatka  Lista 

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

VOGUE

Marka Vogue kojarzona jest przede wszystkim z czasopismem modowym, o ogromnym potencjale. Jest to gazeta, która dyktuje trendy modowe na całym świecie. Jednocześnie, marka Vogue użyczana jest dla różnych linii produktów, na przykład dla okularów przeciwsłonecznych i oprawek do okularów korekcyjnych.

Opis firmy

Sama marka Vogue została stworzona w 1973 roku i jej nazwa, jak już zostało powiedziane, pochodzi od magazynu o modzie, mającego prestiż na całym świecie. Pierwszy Vogue został wydany w Stanach Zjednoczonych. Okulary opatrzone nazwą tej marki cechuje szczególny wygląd i występowanie w co najmniej kilku wariantach kolorystycznych. Okulary marki Vogue można kupić w różnych kształtach. Są one ozdobione wspaniałymi, modnymi w danym sezonie detalami. Dzięki takiemu podejściu do projektowania, okulary przeciwsłoneczne Vogue oraz okulary korekcyjne Vogue stają się modnym dodatkiem do stroju kobiet i mężczyzn. Kolekcja okularów Vogue śmiało pozwala każdemu na stworzenie własnego, niepowtarzalnego stylu i na zabawę obowiązującymi, najnowszymi trendami mody.

Okulary i oprawki Vogue zalicza się do okularów ozdobnych i nowoczesnych. Można w tej grupie asortymentowej znaleźć zarówno klasyczne ramki w uniwersalnych kolorach, jak i pojedyncze, ekstrawaganckie okulary, które znakomicie oddadzą charakter danej osoby. Okulary są w stanie stać się ozdobnym elementem garderoby, zakładając, że będą to okulary marki Vogue. Na szerokich zausznikach okularów Vogue umieszczone są kwiatowe i geometryczne wzory, cyrkonie, wyraziste barwy, czy też szylkretowe wzory.

W przypadku okularów przeciwsłonecznych Vogue można wybrać okulary:

 • Pilotki,
 • Kocie,
 • Gogle,
 • Asymetryczne,
 • Duże oprawki, tzw. muchy.

Atrybuty firmy

Cechą wyróżniającą markę Vogue jest innowacyjność i oryginalność. Każdy posiadacz okularów Vogue będzie wyróżniał się swoim niepowtarzalnym stylem. Poszczególne kolekcje okularów tej marki nawiązują do najbardziej popularnych w danym sezonie wzorów i kolorów. Obejmują szeroki wachlarz modeli, dlatego też każdy użytkownik może wybrać okulary, które będą dostosowane do jego gustu i oczekiwań. Firma Vogue dąży do bycia dyktatorem nowoczesnych trendów w modzie, także jeśli chodzi o okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne.