Opinie o Nas
   × 

Okulary Tru Trussardi

3 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący
  FILTRY

Siatka  Lista 

3 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący
  FILTRY

Siatka  Lista 

TRU TRUSSARDI

Okulary korekcyjne Tru Trussardi to dziś najwyższa światowa półka, jeśli chodzi o szyk i perfekcję wykończenia produktu. Zaczęło się jednak 100 lat temu od galanterii skórzanej.

Opis firmy

Historia marki rozpoczyna się w 1911 roku, kiedy to Dante Trussardi zakłada w Bergamo fabrykę skórzanych rękawiczek i innych dodatków. Użycie wyśmienitej jakości materiałów w połączeniu z perfekcyjnymi technikami obróbki skóry pozwoliło marce w krótkim czasie zyskać światowe uznanie. Do tego stopnia, że Trussardi stał się oficjalnym dostawcą dla brytyjskiej rodziny królewskiej.

Atrybuty firmy

Od początku istnienia marka Trussardi łączyła w sobie dyskretne wyrafinowanie z zamiłowaniem do eksperymentu i innowacji. Po dziś dzień Trussardi jest symbolem luksusu i włoskiego szyku, a także jedną z najbardziej poważanych marek modowych na świecie.

Marka Trussardi nieustannie dąży o perfekcji oraz najwyższej jakości swoich produktów.

Okulary korekcyjne Tru Trussardi oraz przeciwsłoneczne także czynią zadość tak wysokim standardom. Kolekcje okularów Tru Trussardi to zazwyczaj propozycje pełne charakteru, a zarazem dbające o dopieszczenie każdego detalu. Warto dodać, że okulary korekcyjne Tru Trussardi są projektowane z myślą o osobach pewnych siebie, które cenią swój indywidualizm.