Opinie o Nas
   × 

Odwiedź nas w salonie KODANO Optyk
Znajdź salon w swoim mieście

Okulary Tiamo

Produkty 1 do 20 z 117

Ustaw kierunek malejący
  FILTRY

Siatka  Lista 

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Produkty 1 do 20 z 117

Ustaw kierunek malejący
  FILTRY

Siatka  Lista 

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Okulary Tiamo - klasyczne okulary korekcyjne w atrakcyjnych cenach

Pojawiła się wada wzroku lub dawna uległa zmianie? Przyszła pora na zakup nowych okularów korekcyjnych, ale nie chcesz przeznaczyć na to bardzo dużej sumy? W takim razie miło nam przedstawić markę Tiamo, odpowiedzialną za projekt i produkcję wszystkich zebranych wyżej opraw. Znaną z zamiłowania do tego, co klasyczne i tradycyjne, ale jednocześnie starającą się zaaplikować do swoich produktów pierwiastek aktualnej mody. Dzięki temu raz zakupione okulary Tiamo służą przez długie lata, zawsze prezentując się modnie i stylowo i pasując do dosłownie każdego ubioru - nie tylko tego codziennego, ale i eleganckiego.

Tiamo udowadnia, że okulary to nie tylko sposób na korekcję wzroku, ale i podkreślenie urody i ubioru

W jaki sposób? Oferując okulary o wielu różnych kształtach i rozmiarach, które jeśli dopasowane do kształtu twarzy oraz koloru oczu, cery i włosów mogą wręcz odmienić cały wygląd. Podkreślić wrodzone piękno i uwydatnić wszystkie wyjątkowe cechy.

Jako że okulary Tiamo związane są z bardzo przystępną ceną, wielu klientów posiada więcej niż jedną parę. Kupowanie okularów przede wszystkim z estetycznych pobudek może wydać się dziwne, ale czy tak właśnie nie jest? Okulary już od dawna nie spełniają wyłącznie prozdrowotnej funkcji. Teraz to również cenny dodatek do stylizacji, który, o ile prawidłowo dobrany, może zadziałać tak, jak z urodą - spotęgować jej piękno i nietuzinkowość.

Wygląd to nie wszystko. Okulary Tiamo to również wysoka jakość wykonania

Co przez to rozumiemy? Przede wszystkim doskonałe projekty i wykorzystanie trwałych materiałów. Dzięki temu okulary Tiamo są lekkie i niezwykle wygodne w stosowaniu, wręcz niewyczuwalne i perfekcyjnie dopasowane do anatomicznych cech. Przy tym charakteryzują się dużą odpornością na wszelkiego typu uszkodzenia - od zarysowań po pęknięcia. Jeśli będziesz korzystać ze swoich okularów prawidłowo, a nieużywane przechowywać w przeznaczonym do tego etui, możesz mieć pewność, że posłużą Ci one przez długi czas.

Jakie okulary Tiamo znajdziesz w tej zakładce?

 1. o klasycznych (prostokątne, „kocie) i bardzo modnych obecnie kształtach (okrągłe),
 2. o różnych rozmiarach,
 3. z noskami i bez nich,
 4. z oprawami w kolorze czerni oraz szarości i kolorowe - np. niebieskie, fioletowe, czerwone,
 5. wykonane z plastiku i metalu,
 6. damskie, męskie i unisex,
 7. lekkie, a przy tym wytrzymałe,
 8. związane z atrakcyjnymi, konkurencyjnymi cenami.