Okulary przeciwsłoneczne Nike

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 8

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 8

na stronę

Okulary Nike przeciwsłoneczne

Firma Nike zasłynęła dzięki produkcji butów oraz odzieży sportowej. Popularna marka stawia na ciągły rozwój, co sprawia, że jej asortyment poszerzył się o okulary przeciwsłoneczne. Chociaż Nike kojarzy się z aktywnością fizyczną, to propozycje modowego giganta wspaniale sprawdzą się również na co dzień. W jego projektach oprawek widać dynamiczną sportową linię, którą łagodzą starannie opracowane detale. Ten dodatek można założyć do sportowej stylizacji, a także zestawić z eleganckimi ubraniami.

Okulary przeciwsłoneczne Nike - dopracowane w każdym calu

Projektanci firmy Nike nie ograniczają się wyłącznie do bezpiecznych wyborów. Słynna marka trafia do klientów na całym świecie, dlatego asortyment okularów przeciwsłonecznych jest optymalnie dopasowany do wymagań sportowców oraz osób, które czas wolny lubią spędzać na kanapie. Nike stara się dostrzegać subtelne różnice i na bieżąco wprowadzać do swoich modeli drobne, technologiczne udoskonalenia. Wszystkie kolekcje szkieł inspirowane są najnowszymi trendami w modzie i sporcie. Oprawki doświadczonej marki cechuje innowacyjność oraz oryginalność. Każdy projekt jest perfekcyjnie dopracowany pod kątem technicznym i wykonany z dokładnie testowanych materiałów.

Niezawodna klasyka okularów marki Nike

Współczesny użytkownik okularów przeciwsłonecznych zazwyczaj prowadzi intensywny tryb życia. Funkcjonowanie w ciągłym biegu wymaga odpowiedniej ochrony wzroku, a taką zapewniają dobre jakościowo szkła. Osoba aktywna potrzebuje oprawek, które będą lekkie, wytrzymałe oraz dopasowane do kształtu twarzy. Modeli marki Nike łączą w sobie te wszystkie zalety, dlatego od lat są chętnie wybierane przez tysiące ludzi na całym świecie. W naszej ofercie znajdziesz trwałe oprawki, które produkowane są z najwyższej jakości tworzywa sztucznego. Wszystkie soczewki zawierają wysokie filtry UV, dzięki czemu przebywanie na słońcu staje się bezpieczniejsze. Wzrok męczy się o wiele wolniej, znika ryzyko nagłego oślepienia silnym światłem, a ciągłe mrużenie oczu przestaje być problemem. Okulary przeciwsłoneczne marki Nike zapewniają sprawdzoną ochronę przed chorobami wzroku, które są powodowane przez nadmierną ekspozycję oka na szkodliwe działanie światła UV.

Okulary Nike nie tylko dla sportowców

Marka Nike tworzy modele odpowiednie do uprawiania sportu, jednak doskonale zaspokaja potrzeby także tych klientów, którzy preferują formalny styl ubioru. Osoby gustujące w klimatach vintage, chętnie postawią na pomarańczowo-brązowe aviatory. Te okulary przeciwsłoneczne wykonano z metalu i tworzywa sztucznego. Elegancki front doskonale komponuje się ze sportowymi zausznikami. Zwolennicy uniwersalnych kształtów zdecydują się na prostokątne szkła, które z łatwością dopasowują się do twarzy właściciela. Nike oferuje swoim klientom kilka modeli tych klasycznych oprawek. Minimaliści mogą postawić na czerń, a wielbiciele ekstrawagancji najchętniej wybiorą propozycję zdobioną kolorowymi detalami. W naszym asortymencie coś dla siebie znajdą także miłośnicy niestandardowych kształtów i ciekawych wzorów.

Zobacz poszczególne okulary marki Nike: