Okulary korekcyjne męskie

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-36 z 61

Strona
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-36 z 61

Strona
na stronę

Męskie okulary korekcyjne

Lekarz stwierdził u Ciebie wadę widzenia? Okulary korekcyjne to jedna z metod jej korekcji i nadal najpopularniejszy sposób poprawy jakości widzenia. Tym popularniejszy, że obecnie okulary występują w tak wielu kształtach, rozmiarach, kolorach i fasonach, że każdy może znaleźć dokładnie takie, jakich potrzebuje. Do tego dochodzi rozbudowany katalog soczewek okularowych – z powłoką antyrefleksyjną albo wzbogacane o dodatkowe powłoki ochronne, jeszcze bardziej poprawiające komfort codziennego życia.

Nowoczesne i ponadczasowe okulary korekcyjne męskie

Rozgość się więc w naszej ofercie okularów korekcyjnych dla mężczyzn. To tutaj znajdziesz kilkadziesiąt różnych okularów korekcyjnych męskich. Wszystkie wstępnie wyselekcjonowane w oparciu o to, co mężczyźni lubią w okularach najbardziej. Mamy więc dla Ciebie zarówno klasyczne, ponadczasowe okulary korekcyjne męskie, jak i nowoczesne i ekstrawaganckie.

  • Oczekujesz, że okulary będą pasować do każdego ubioru, także tego na specjalne okazje? Chcesz, by oprawki wkomponowały się w cały Twój wygląd, a nie wybijały ponad to? Prawdopodobnie spodobają Ci się więc czarne, prostokątne lub delikatnie zaokrąglone i raczej metalowe modele.
  • Z kolei panom, którzy chcą odmienić swój wygląd - dodać mu świeżości i oryginalności, proponujemy okulary typu aviator, okrągłe i w niestandardowych, geometrycznych kształtach, przede wszystkim w kolorach innych niż czarny.

Oczywiście znajdziesz też wiele oprawek plasujących się gdzieś pośrodku - między pierwszą a drugą z opisanych opcji.

Okulary korekcyjne dla mężczyzn - od najlepszych producentów

Choć wygląd jest bardzo ważny, nie można zapominać o trwałości. Okulary docelowo mają przecież służyć przez minimum rok, bo w takim czasie może dojść do zmiany w obrębie wady wzroku.

Dobrze więc, jeśli wybierzesz oprawki wykonane z solidnych materiałów i w oparciu o przemyślane konstrukcje. A tylko takie znajdziesz w Kodano.pl. Niezależnie od tego, czy postawisz na okulary korekcyjne męskie prestiżowych czy mniej znanych marek. Ale wiedz, że w ofercie umieściliśmy między innymi okulary korekcyjne męskie Ray-Ban, Hugo Boss, Emporio Armani i Tommy Hilfiger, ale też Santino, Moretti i Belutti.

W kontekście okularów korekcyjnych to soczewki okularowe mają największe znaczenie. W Kodano.pl przygotowaliśmy dla Ciebie kilka ich wariantów:

  • standardowe, wyłącznie z antyrefleksem,
  • dla bardziej wymagających użytkowników - wzbogacane powłoką utwardzającą, uodparniającą na zabrudzenia i ułatwiającą czyszczenie,
  • dla osób, korzystających codziennie z komputera - soczewki okularowe blokujące niebieskie światło.

Zobacz pozostałe okulary męskie:

Zobacz pozostałe rodzaje okularów korekcyjnych ze względu na grupę docelową: