Okulary korekcyjne Nike

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.
Nie znalazłeś tego czego szukasz? Skontaktuj się z nami
Administratorem podanych przez Ciebie danych jest KODANO S.A. z siedzibą w Krakowie. Pełna informacja o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych – kliknij tutaj.

Okulary Nike korekcyjne

Nike to marka bezbłędnie kojarzona z odzieżą i akcesoriami sportowymi. Dlaczego warto zwrócić uwagę na okulary korekcyjne z tym logo? Marka Nike już od ponad pięćdziesięciu lat pracuje nad renomą i jakością swoich produktów. Akcesoria sportowe Nike odniosły sukces na całym świecie i są chętnie wybierane nie tylko przez sportowców. Okulary korekcyjne Nike wpisują się w filozofię marki o dostarczaniu najwyższej jakości produktów. Wybierając model z tym logo możesz polegać na pracy najlepszych projektantów, którzy są współautorami wielu odnoszących sukces produktów. Jeżeli znasz wygodę i komfort użytkowania butów Nike, już wiesz, że tej marce można zaufać!

Tradycyjne okulary Nike w sportowym stylu

Wybór okularów korekcyjnych to nie miejsce na eksperymenty. Warto postawić na sprawdzone marki, które dostarczają klientom niepodważalną jakość. Marka Nike przygotowała linię okularów korekcyjnych z myślą o klientach, którzy doceniają uniwersalny i ponadczasowy styl. Oprawki z logo Nike nawiązują do tradycyjnych modeli o prostokątnym lub okrągłym kształcie. Blisko im do stylu wayfarer, jednak posiadają typowo sportową lekkość konstrukcji. Wszystkie okulary korekcyjne Nike w naszej kolekcji dostępne są w wersji unisex.

Można wśród nich znaleźć modele z elastycznymi zawiasami, co jest unikalną cechą okularów korekcyjnych. Elastyczne zawiasy pozwalają na wygięcie zauszników pod szerokim kątem, co minimalizuje ryzyko ich uszkodzenia i złamania. Jest to udogodnienie w sposób szczególny doceniane przez klientów, którzy mają nawyk szybkiego zdejmowania okularów jedną ręką.

Eleganckie projekty okularów korekcyjnych Nike

Tworząc oprawki okularów, projektanci marki Nike postawili na elegancję i lekkość. Szlachetnie linie oprawek korekcyjnych zostały pozbawione wszelkich ozdobników. Wyróżniają je natomiast oryginalne połączenia kolorystyczne. Szylkretowe oprawki to ukłon w stronę klientów, którzy lubią tradycyjny styl w dodatkach. Okulary te pięknie podkreślą piwne oczy w ciemnej oprawie. W jednym z modeli można dopatrzeć się kolorów nawiązujących do barw moro. Zostały one zestawione z zielonym kolorem zauszników oraz logo marki w tym samym odcieniu. Tak przemyślana całość to idealne połączenie sportowego luzu i tradycyjnej formy okularów korekcyjnych. Marka posiada również w kolekcji okulary o okrągłym kształcie szkieł. Ich oprawki w stonowanych barwach zostały wykonane z półprzezroczystego plastiku. Są to modele, w których szczególnie widać prostotę i lekkość. Brak tu zbędnych elementów, całość została jakby wyrzeźbiona z jednolitego tworzywa.

Po wybraniu idealnych dla Ciebie okularów korekcyjnych Nike, koniecznie zaznacz odpowiednie opcje soczewek. Nasz wygodny formularz z łatwością przeprowadzi Cię przez ten proces. Oprawki Nike można dopasować do szkieł o każdej mocy korekcyjnej, są także odpowiednie dla astygmatyków. Jeżeli potrzebujesz różnych parametrów w obu szkłach, to również żaden problem. W przypadku pytań i wątpliwości skontaktuj się z nami, a szybko udzielimy profesjonalnej pomocy.

Zobacz poszczególne okulary marki Nike: