Okulary kocie oczy

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 1293

Strona
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 1293

Strona
na stronę

Okulary kocie oczy

„Kocie oczy” to wyjątkowy kształt okularów spośród wszystkich dostępnych na rynku. Swoją nazwę zawdzięczają właśnie temu nietuzinkowemu kształtowi - górnej krawędzi delikatnie i skośnie unoszącej się ku górze. To przywodzi na myśl kocie spojrzenie. Taki model okularów skutecznie wysmukla twarz i dodaje pierwiastka elegancji całej stylizacji. Podkreśla też kości policzkowe, dodając charakteru. Uwielbiany jest głównie przez kobiety, w tym panie o owalnych i okrągłych twarzach oraz niezbyt wyraźnych rysach twarzy.

Przeciwsłoneczne i korekcyjne okulary kocie oczy

W sklepie oferujemy okulary kocie oczy zarówno w wersji przeciwsłonecznej, jak i korekcyjnej. Zatem zarówno takie do codziennego, jak i sezonowego użytku. Już w tym miejscu warto zaznaczyć, że okulary kocie oczy, które zebraliśmy w tej kategorii nie są jednakowe. Zachwycają dużą różnorodnością, dzięki której możesz wybierać spośród wielu kolorów i modeli dodatkowo zdobionych.

Choć charakterystyczne wysunięcie górnej krawędzi ku skroni obecne jest we wszystkich dostępnych „kocich” okularach, to w Kodano.pl znajdziesz zarówno delikatniejsze, jak i masywniejsze oprawki. Metalowe i plastikowe. Takie, które będą bardziej owalne i takie, które zainteresują ostrością kształtu i będą swoim kształtem przypominać trójkąt.

A jako, że okulary to już nie tylko metoda korekcji wzroku czy jego ochrony przed słońcem, ale też element wizerunku i całego outfitu, oprawki są coraz misterniej zdobione. Kocie oczy też. W Kodano.pl znajdziesz modele z dodatkowymi elementami wychodzącymi poza oprawkę lub małymi dekoracjami: punkcikami w innym kolorze w rogu oprawki. Dodatkowym zdobieniem jest też różny kolor oprawki wokół szkieł, a inny zauszników.

Właśnie, kolor! Okulary kocie oczy są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych - od klasycznej czerni, przez eleganckie i ponadczasowe złoto oraz srebro, po modele półprzezroczyste i przezroczyste. Możesz sięgnąć po idealne, kocie oprawki - centkowane w odcieniach brązu. W przypadku wariantów przeciwsłonecznych do wyboru masz jeszcze różne kolory szkieł.

Okulary kocie oczy - markowe i w atrakcyjnych cenach

W Kodano.pl przygotowaliśmy dla Ciebie duży wybór producentów okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych w kociej estetyce. To między innymi Dolce&Gabbana – marka poniekąd słynąca z okularów w tym stylu, Polaroid, Versace i Ralph Lauren. Gwarancja mody i prestiżu. A jeśli interesują Cię okulary w bardzo atrakcyjnych cenach i nie zwracasz większej uwagi na logo, dobra wiadomość - w tym przypadku dobierz okulary kocie oczy od Belutti, Loretto, Moretti i Santino.

Zobacz poszczególne okulary kocie oczy:

Zobacz pozostałe rodzaje okularów ze względu na ich kształt: