Opinie o Nas

Okulary dziecięce

Produkty 1 do 20 z 34

Ustaw kierunek malejący

Siatka  Lista 

Strona:
  1. 1
  2. 2

Produkty 1 do 20 z 34

Ustaw kierunek malejący

Siatka  Lista 

Strona:
  1. 1
  2. 2

OKULARY DZIECIĘCE

Jedną z kluczowych kwestii podczas wyboru okularów dziecięcych jest prawidłowe podtrzymywanie szkieł na wysokości oczu, dlatego powinny doskonale trzymać się na małym nosku i jednocześnie nie przyczyniać się do dyskomfortu. Oprawki dla dzieci są lekkie i perfekcyjnie wyprofilowane oraz dopasowane do indywidualnego układu twarzy. Dobór odpowiednich szkieł to tylko połowa sukcesu, więc nie można bagatelizować pozostałych kwestii, które mogą mieć negatywny wpływ na pole widzenia. Jakość korekcji zależy w równiej mierze od dobrze dobranych oprawek. Należy pamiętać, że dziecko nieustannie się rozwija, a co za tym idzie, jego owal twarzy i kształt nosa ulegają zmianom. Ramki oprawek powinny więc być idealnie dopasowane i dobrze ułożone, by pomiędzy noskiem, a oprawką nie tworzyła się luka, a same okulary nie opadały.

Najważniejsze oczywiście jest zdrowie dziecka, ale równie ważne jest jego samopoczucie. Dobrze dobrane oprawki to nie wszystko, ponieważ pozytywny efekt korekcji przyniesie dopiero codzienne stosowanie. Dlatego tak ważne, by zachęcić, bądź nawet przekonać dziecko do korzystania z okularów korekcyjnych. Ponadto, wybór oprawek powinien przede wszystkim należeć właśnie do niego.

Ciekawe, kolorowe i wzorzyste oprawki są specjalnie stworzone dla najmłodszych. Bez najmniejszej wątpliwości okulary powinny podobać się przede wszystkim dzieciom, które odkryją w nich oryginalność i z dumą będą je nosić. Takie cechy w pełni spełniają prezentowane okulary dziecięce marek Ray-Ban oraz Belutti.

Oczywiście, wybrany model oprawek musi spełniać rygorystyczne warunki jakości i dopasowania. To ostatnie najlepiej sprawdzić w naturalnych dla dziecka warunkach, a więc w domu. Możliwość przymierzenia oprawek w zaciszu domowym w ramach Domowej Przymierzalni to spory plus, który zdecydowanie ułatwia cały proces wyboru. Dziecko przez chwilę może bawić się, biegać i robić wszystkie zwyczajowe czynności z oprawkami na nosie. Niewymuszone środowisko zdecydowanie sprzyja dokonaniu wyboru najlepszych okularów korekcyjnych dla dziecka.