Okulary drewniane

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 11

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 11

na stronę

Oprawki drewniane

Na rynku optycznym co roku pojawiają się nowości, w tym także w doborze materiałów do produkcji okularów. W związku z tym coraz większą popularnością cieszą się nietypowe surowce, w tym drewno. Drewniane okulary stały się modnym dodatkiem wśród gwiazd, sportowców i osób podążających za trendami.

Charakterystyka drewnianych oprawek

Drewniane okulary mogą występować w wielu wariacjach, w zależności od użytego materiału. Możemy wyróżnić okulary bambusowe, brzozowe, z gruszy czy nawet powstające z recyklingu deskorolek. Ich wspólną cechą i podstawową zaletą jest wytrzymałość oraz lekkość. Dzięki małej wadze nie uciskają twarzy i nie pozostawiają śladów na nosie, co często ma miejsce w przypadku metalowych opraw. Dzięki wytrzymałej konstrukcji mogą służyć przez długie lata. Ich dodatkową, bardzo praktyczną zaletą jest unoszenie się na wodzie. Dzięki temu nie musimy obawiać się utraty okularów podczas wodnych kąpieli. W połączeniu z innymi materiałami, takimi jak acetat oraz metal powstają oryginalne modele, które sprostają wymaganiom nawet najbardziej wybrednych okularników. Ich ogromną zaletą jest naturalne pochodzenie surowców, dzięki czemu są produktem przyjaznym dla środowiska.

Dla kogo drewniane okulary?

Drewniane okulary są idealnym rozwiązaniem dla osób aktywnych, podążających za modą i ceniących komfort. Dzięki swoim właściwościom unoszenia się na powierzchni wody drewniane okulary sprawdzą się u sportowców i innych fanów wodnych aktywności. Ich nieszablonowy design pokochają miłośnicy mody, oryginalnego stylu i artystyczne dusze. To najlepszy wybór dla zwolenników świadomych zakupów i ekologicznych produktów.

Zobacz pozostałe rodzaje okularów ze względu na materiał, z jakiego są wykonane oprawki: