Opinie o Nas
   × 

Okulary Diesel

2 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący
  FILTRY

Siatka  Lista 

2 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący
  FILTRY

Siatka  Lista 

DIESEL

Diesel jest współcześnie najbardziej pożądaną lifestylową marką w wielkich metropoliach Stanów Zjednoczonych. Sukces jest udziałem nie tylko odzieży. Doskonale sprzedają się także okulary damskie Diesel jak i męskie.

Opis firmy

Włoska firma Diesel powstała w 1978 r. Jej założyciel, Renzo Rosso, chciał by jego ubrania cechował większy dynamizm i wyobraźnia niż produkty firm dotychczas istniejących na rynku. By osiągnąć zamierzony cel od początku otoczył się kreatywnymi ludźmi, myślącymi innowacyjnie i odrzucającymi niewolnicze podążanie za trendami mody. Rosso dał swym projektantom dużą swobodę tworzenia, ufając że powstaną dzięki temu kolekcje dla ludzi, którzy kroczą w życiu własną ścieżką i chcą to manifestować także ubiorem.

Siedziba firmy znajduje się Molvenie, miejscowości leżącej w północno-wschodniej części Włoch. Diesel zatrudnia obecnie ponad 1300 pracowników na całym świecie. Roczny obrót firmy sięga 330 milionów dolarów.

Atrybuty firmy

Zgodnie z filozofią firmy okulary Diesel prezentują nowoczesny, agresywny i niekonwencjonalny styl. Często można spotkać modele okularów w odważnej kolorystyce. Okulary damskie Diesel są dostępne między innymi w kształcie kocich oczu, z kolei męskie okulary przeciwsłoneczne Diesel mają odzwierciedlać wolny i łatwy styl życia. Kształt ich oprawek jest prostokątny.