Okulary damskie Polaroid

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 189

Strona
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 189

Strona
na stronę

Okulary Polaroid damskie

Damskie okulary Polaroid to produkty, które swoim designem nawiązują do najnowszych trendów. Dzięki temu świetnie komponują się ze wszystkimi stylizacjami, które wpasowują się w obecny kanon mody. Niezwykle ważnym jest, aby okulary nie tylko same w sobie prezentowały się dobrze, ale również by było możliwe łączenie ich z innymi stylizacjami.

Okulary przeciwsłoneczne to idealny pomysł na odświeżenie swojego stylu. Nadają zupełnie innego wyrazu osobie, która je nosi, pomimo użytkowania tych samych ubrań. Dzięki temu wcześniej nierzucające się w oczy stylizacje teraz nabiorą nowej klasy i innego wydźwięku. Proponowane modele występują w różnych zestawieniach kolorystycznych. Posiadają pojedynczy lub podwójny mostek, który jest dodatkowo wzmocniony, aby nie uległ uszkodzeniu. Dzięki temu okulary świetnie sprawdzą się w damskiej garderobie.

Klasyczne propozycje i bardziej śmiały design

W ofercie znajdują się modele, które prezentują klasyczny oraz szeroko uznany styl. Posiadają bardzo uniwersalne kolory, które doskonale dopasują się do niemal każdej stylizacji. Tego rodzaju produkty często posiadają także podwójny mostek. Poza samym fenomenalnym zestawieniem kolorystycznym można też zauważyć wykończenie szczegółów w najwyższej jakości.

Sklep posiada także produkty, które swoją stylistyką oraz designem zwracają na siebie uwagę. Przebijają się przez nie intensywnie kolorystyczne motywy, często posiadające różne wzory albo styl nawiązujący do różnych szkół modowych. W zestawieniu z tymi okularami można skupić się na stylizacjach opierających się na kontrastach lub tworzących spójne całości. Z typowo białymi, czystymi ubraniami będą tworzyły rzucające się w oczy kontrasty. Natomiast z kolorowymi i wzorzystymi stylizacjami staną się spójną kompozycją.

Funkcjonalność na lata

Niezależnie od modelu damskich oprawek marki Polaroid, każdy został wykonany z wysoką dbałością o szczegóły. Dzięki temu cały wygląd okularów jest staranny i przebija przez niego dokładność. Poza tym wykorzystane materiały są bardzo wysokiej jakości, dzięki czemu mogą starczyć przez lata, nawet przy intensywnej eksploatacji. Okulary posiadają jednokolorowe soczewki z filtrem UV, który chroni oczy przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Soczewki także wyposażone są w specjalne powłoki polaryzacyjne. Dzięki temu kontrasty nabierają większego wyrazu, a cały obraz staje się lepiej widoczny. Mechanizm takich soczewek polega na eliminacji odblasków świetlnych i refleksów. Umożliwia to skupienie się wzroku na detalach, kontraście oraz głębi obrazu.

Między innymi z tego powodu okulary Polaroid idealnie nadadzą się na trasę rowerową lub wyjście w góry. Prezentowane modele nie są dedykowane dla sportu, jednak przy umiarkowanym wysiłku utrzymają się na głowie i będą stanowiły świetną ochronę od słońca. Można z powodzeniem wykorzystywać je podczas jazdy samochodem. Soczewki polaryzacyjne umożliwiają skupienie się na szczegółach i zapobiegają efektowi zmęczonych oczu od światła.

Zobacz poszczególne okulary marki Polaroid: