Opinie o Nas

Okulary D&G

19 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

Siatka  Lista 

19 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

Siatka  Lista 

Dolce&Gabbana

Wśród znanych, luksusowych marek w świecie mody zdecydowanie wyróżnia się firma Dolce & Gabbana, w skrócie nazywana D&G . To jedna z najbardziej wszechstronnych marek modowych, bowiem znajdziemy ją na metkach eleganckich ubrań, perfum, czy nawet okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych.

Opis firmy

Firma Dolce & Gabbana powstała we Włoszech, w 1985 roku. Jest to światowy dom mody, dyktujący nowe trendy. Założyła go para Domenico Dolce oraz Stefano Gabbana, stąd też oczywiście nazwa dla marki. Szczególnie znane są ubrania D&G, ale taką samą popularnością cieszą się ekskluzywne dodatki do ubrań, w tym okulary. Największe gwiazdy światowego formatu chętnie zakładają na siebie rzeczy z logo Dolce&Gabbana.

Okulary przeciwsłoneczne czy okulary korekcyjne Dolce&Gabbana są wysoko cenione na rynku, podobnie jak inne produkty tej marki:

  • ubrania,
  • perfumy,
  • kosmetyki,
  • a nawet telefony i inne elektroniczne gadżety.

Dolce & Gabbana zajmuje się produkcją okularów dla kobiet i mężczyzn. Mają one ciekawą, modną stylistykę i są projektowane przez specjalistów z branży, prawdziwych wizjonerów. Okulary Dolce & Gabbana to zarówno proste modele, zbudowane z metalu lub na żyłkę. Są one ponadczasowe i pasują tak kobietom, jak i mężczyznom. W asortymencie okularów D&G znajdziemy również oprawki plastikowe w tradycyjnych lub przebojowych kształtach:

  • Okulary kwadratowe,
  • Okulary okrągłe,
  • Okulary kocie,
  • Okulary tzw. pilotki,
  • Okulary o oprawach asymetrycznych.

Jako że oprawki i okulary przeciwsłoneczne D&G dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych, każdy znajdzie wśród nich model, w którym będzie doskonale wyglądać. Wszystkie oprawki i okulary Dolce & Gabbana mają grawerowany lub tłoczony znak firmowy D&G na zauszniku.

Atrybuty firmy

Firma Dolce & Gabbana, w skrócie D&G produkuje okulary i wszystkie inne produkty z zastosowaniem najnowszych technologii. Są one wysokiej jakości i spełniają oczekiwania nawet najwybredniejszych użytkowników. Co więcej, ubrania i dodatki Dolce & Gabbana są symbolem luksusu, piękna oraz łamania panujących w świecie mody konwencji. Wyróżniającą cechą oprawek D&G jest połączenie klasycznych, zawsze modnych linii, z oryginalnymi, niespotykanymi nigdzie indziej zdobieniami oraz nowoczesnymi akcentami.