Opinie o Nas
   × 

Odwiedź nas w salonie KODANO Optyk
Znajdź salon w swoim mieście

Okulary Belutti

Produkty 1 do 20 z 170

Ustaw kierunek malejący
  FILTRY

Siatka  Lista 

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Produkty 1 do 20 z 170

Ustaw kierunek malejący
  FILTRY

Siatka  Lista 

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

BELUTTI

Marka Belutti kojarzy się z włoskim szykiem i elegancją. Tak też jest w rzeczywistości, o czym można się przekonać patrząc na kolejne oprawki okularów korekcyjnych Belutti.

Opis firmy

Firma Belutti powstała w 1999 roku we Włoszech, a jej nazwa została zaczerpnięta od miejscowości Belluno, leżącej w górach, z której to pochodzi przedsiębiorstwo. Dziś Belutti jest popularną na całym świecie włoską marką opraw okularowych i okularów przeciwsłonecznych. Są one adresowane tak do kobiet, jak i do mężczyzn, a nawet najmłodszych użytkowników. Asortyment marki Belutti jest przebogaty, a co roku dochodzą do niego najnowsze modele okularów i opraw okularowych. Dlatego też każdy klient może dobrać w Belutti okulary dopasowane do jego indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Okulary marki Belutti są dostępne w kilkuset renomowanych salonach optycznych na całym świecie, które są oznaczone symbolem Authorized Belutti Dealer.

Atrybuty firmy

Dużym walorem firmy Belutti jest to, że oferuje nie tylko kolekcje Belutti męskie i Belutti damskie. Tworzy też specjalne kolekcje okularów dla dzieci, także każda grupa klientów znajdzie w asortymencie Belutti coś dla siebie. Okulary Belutti w dużej mierze są przeznaczone dla eleganckich kobiet oraz mężczyzn. W okularach tej marki skupia się na sobie wzrok tłumu i zdecydowanie można się wyróżnić na tle otoczenia.

Cechą charakteryzującą okulary i oprawki okularowe Belutti jest modny design i nowoczesne kształty. Wyróżnikiem są zaś intrygujące detale, które zdobią zauszniki okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych.

Wszystkie okulary i akcesoria Belutti posiadają Deklarację Zgodności i są zarejestrowane w Urzędzie Rejestracji Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. Ich jakość potwierdza Certyfikat Centralnego Instytutu Ochrony Pracy.