Okulary Aviator

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 386

Strona
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 386

Strona
na stronę

Okulary Aviator

Okulary aviator, inaczej nazywane pilotkami, są jedynymi z najbardziej charakterystycznych i najchętniej wybieranych oprawek, zarówno w wersji korekcyjnej, jak i przeciwsłonecznej. To duże okulary o okrągło-owalnej soczewce, cienkiej ramce i regulowanych nanośnikach.

Skąd tak duży ich rozmiar? Jeśli przypomnisz sobie, że okulary aviatory powstały jako okulary dla pilotów, aby ochronić ich wzrok przed wszechobecnym, silnym światłem, szybko uświadomisz sobie, że chodziło właśnie o to - o skuteczną ochronę całych oczu, tak, by światło nie wdarło się przez krawędzie zlokalizowane blisko oczu. A współcześnie okulary aviator - ze względu na duży rozmiar - świetnie wpisują się w trend oversize.

Komu pasują okulary Aviatory?

To okulary zarówno dla pań, jak i panów. Jedną z ich zalet jest to, że pasują osobom w każdym wieku i praktycznie o każdym typie urody. Można więc powiedzieć, że są dość uniwersalne, a dzięki temu ponadczasowe (wyjątek stanowią okrągłe twarze. Te przez okulary aviator mogą wydawać się jeszcze bardziej zaokrąglone i grubsze). Ponadto pasują do niemal każdej stylizacji - i tej eleganckiej, i tej codziennej. Decydując się na zakup pilotek, masz więc pewność, że sprawdzą się na co dzień i nie będą wymagać całkowitej zmiany garderoby.

Okulary Aviator - współcześnie bardzo różnorodne

Pierwsze pilotki miały cienką, złotą oprawkę i duże, zielone soczewki. Pasowały więc głównie mężczyznom. Obecnie okulary aviator są bardzo różnorodne i swoją wymarzoną, pasującą do urody i gustu parę może znaleźć każdy. Różnią się bowiem pod względem kształtu, koloru i grubości oprawek oraz wyglądu szkieł.

W Kodano.pl znajdziesz delikatne, damskie okulary aviator w pastelowych kolorach i o eleganckim złotym wykończeniu oraz klasyczne, czarne i masywniejsze okulary aviator dla panów. W tej kategorii przygotowaliśmy też coś dla fanów aktywnego spędzania czasu - pilotki o dynamicznych formach i jaskrawych kolorach, iście sportowe. Do katalogu włączyliśmy uniwersalne i wtapiające się w cały outfit modele oraz okulary aviator, które od razu przykują uwagę innych - nietypowym kolorem lub dodatkowymi zdobieniami, odróżniającymi dany model spośród innych w podobnym stylu. Które z nich wybierzesz?

Okulary Aviator - przeciwsłoneczne i korekcyjne, markowe i w atrakcyjnych cenach

W Kodano.pl przygotowaliśmy dla Ciebie duży wybór zarówno przeciwsłonecznych, jak i korekcyjnych okularów aviator. Ponadto nie tylko markowych producentów - choć te cieszą się największą popularnością, ale też mniej znanych, a za to oferujących korzystniejsze ceny. Co powiesz więc na okulary aviator marki Ray-Ban, Polaroid, Emporio Armani lub Belutti? Nawet te najbardziej prestiżowe w Kodano.pl kupisz w atrakcyjnych cenach. Tym bardziej, że staramy się regularnie obejmować okulary dodatkowymi rabatami i promocjami.

Zobacz poszczególne okulary Aviator:

Zobacz pozostałe rodzaje okularów ze względu na ich kształt: