Nowości

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 660

Strona
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 660

Strona
na stronę

Nowości - okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne

Szukasz najmodniejszych oprawek? Najświeższych modeli stworzonych przez bardziej i mniej znanych producentów? Na takie okazje stworzyliśmy osobną kategorię z nowościami w KODANO, czyli najnowszymi okularami, jakie pojawiły się w naszym sklepie.

Różnorodne okulary dla każdego

Znajdziesz tu wiele różnorodnych okularów, zarówno korekcyjne, jak i przeciwsłoneczne, dla pań i panów, dla dorosłych i dzieci, a także w wielu wariantach kolorystycznych, wielu kształtach i rozmiarach.

Wiesz już jakich mniej więcej oprawek potrzebujesz? Skorzystaj z dostępnych filtrów, by oszczędzić czas i energię, wybierając tylko spośród wstępnie interesujących Cię modeli. Masz określony budżet, jaki możesz przeznaczyć na przyszłe okulary? Taki filtr też znajdziesz - w formie wygodnego suwaka.

Nowe okulary w dobrych cenach

To, że prezentujemy Ci najnowsze okulary, nie oznacza, że muszą być one drogie. W tej kategorii pojawiają się bowiem zarówno okulary luksusowych, prestiżowych producentów, jak i okulary mniej znanych marek, ale zawsze oferujących solidne i stylowe oprawki. Wszystkie łączy jedno – atrakcyjne ceny; takie, których nie sposób znaleźć w konkurencyjnych sklepach.

Zachęcamy więc do przejrzenia nowości w KODANO i życzymy znalezienia takich oprawek, jakich potrzebujesz. A jeśli zależy Ci na ich przymierzeniu, zapraszamy do jednego ze stacjonarnych salonów KODANO Optyk.