Minions MIN22048 MCYEL 50

Dostępność:

do 14 dni roboczych

Nasza cena:

Cena promocyjna 92,70 zł -70% Normalna cena 309,00 zł
Najniższa cena z 30 dni: 89,70 zł ? Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kupując więcej oszczędzasz!

Dostawa w sklepie Kodano.pl

×

Dostawa na adres:

  • Kurier GLS: Przedpłata - 15,98 zł
  • Kurier DPD: Przedpłata - 19,99 zł
  • Kurier DPD: Płatność przy odbiorze - 22,99 zł
  • Kurier GLS: Płatność przy odbiorze - 18,98 zł

Dostawa do punktów odbioru:

  • Salony KODANO Optyk: Przedpłata - 4,99 zł
  • DPD Pickup: Przedpłata - 12,99 zł
  • InPost Paczkomaty: Przedpłata - 12,99 zł
  • GLS Automaty: Przedpłata - 12,99 zł
  • DPD Automaty: Przedpłata - 11,99 zł

Dostawa zagraniczna:

  • Kurier GLS: Przedpłata - 30.99 zł


Wysyłka 0 zł przez cały rok


Dlaczego KODANO?

×


Gwarancja zwrotu 100%

×

Okulary nie spełniają Twoich oczekiwań? Nie martw się! Nasza gwarancja obejmuje możliwość zwrotu oprawek wraz ze szkłami korekcyjnymi do 30 dni.


Gwarancja oryginalności

×

Grupa KODANO oferuje wyłącznie oprawki/okulary od czołowych, światowych producentów. Dzięki temu masz pewność, że kupione przez Ciebie produkty są w 100% oryginalne.


125 mm
15 mm
50 mm
115 mm
Outlet

Sprawdź podobne produkty

Czy te okulary przeciwsłoneczne Minions dodadzą radości do każdego dnia?

Przedstawiamy okulary przeciwsłoneczne Minions MIN22048 MCYEL 50 – model, który rozjaśni Twoje spojrzenie i podkreśli beztroski styl. Ich wyrazisty, żółty kolor oprawek w połączeniu z sympatycznym motywem Minionków sprawia, że są one nie tylko praktycznym akcesorium, ale także radosnym dodatkiem do każdej stylizacji. Owalny kształt oprawek jest uniwersalny i pasuje do różnych kształtów twarzy, dodając im lekkości i charakteru. Jeśli szukasz okularów, które wyróżnią Cię z tłumu i wywołają uśmiech, te modele są stworzone właśnie dla Ciebie.

Czym wyróżniają się te owalne okulary Minions?

Okulary Minions MIN22048 MCYEL 50 to pełne, owalne oprawki w żywym, żółtym kolorze, które przyciągają wzrok. Zostały zaprojektowane z myślą o komforcie noszenia przez cały dzień, a ich konstrukcja zapewnia odpowiednią stabilność na nosie i uszach. Choć nie posiadają polaryzacji, ich lustrzane soczewki skutecznie odbijają część światła, co może zwiększyć komfort widzenia w słoneczne dni. Kształt soczewek i oprawek został starannie dobrany, aby zapewnić dobre pokrycie oczu, chroniąc je przed słońcem.

Jak okulary Minions sprawdzą się na co dzień?

Te okulary przeciwsłoneczne to idealny wybór na słoneczne dni, zarówno podczas spacerów po mieście, jak i na wakacyjnych wyjazdach. Ich lekka konstrukcja sprawia, że noszenie ich jest przyjemne, a wyrazisty design dodaje energii każdej stylizacji. Chociaż nie posiadają dedykowanej kategorii filtra UV (brak informacji w danych wejściowych), można je traktować jako stylowy dodatek, który zapewnia pewien stopień ochrony przed jasnym światłem i poprawia widoczność w słoneczne warunki. Są doskonałym uzupełnieniem luźnych, letnich outfitów.

Dlaczego warto wybrać te okulary przeciwsłoneczne z Kodano.pl?

Wybierając okulary przeciwsłoneczne Minions MIN22048 MCYEL 50 w sklepie internetowym Kodano.pl, masz pewność zakupu oryginalnego produktu. Choć nie podajemy konkretnej kategorii filtra UV, te okulary stanowią świetny wybór dla osób szukających stylowego i radosnego akcesorium na co dzień. Możliwość wygodnego zakupu online i szybka dostawa sprawiają, że możesz cieszyć się nowymi okularami bez wychodzenia z domu. Stanowią one doskonały pomysł na prezent dla każdego fana Minionków, który ceni sobie oryginalność.


Więcej informacji
Dla kogodziecięce
Typ produktuOkulary przeciwsłoneczne
MarkaMINIONS
KształtOwalne
Rodzajpełne
Materiałplastikowe
Kolor oprawekżółty
Długość zausznika [mm]125,00
Szerokość szkła [mm]50,00
Szerokość mostka [mm]15,00
Szerokość oprawki [mm]115,00
Typ soczewekLustrzane
PolaryzacjaNie
Zawiasy elastyczneNie
Wirtualna przymierzalniaNie

Odkryj okulary przeciwsłoneczne Minions MIN22048 MCYEL 50 – stylowy dodatek dla każdego. Zapewnij sobie komfort widzenia i ochronę.

Jak dobrać Minions MIN22048 MCYEL 50 do kształtu twarzy?

Okulary przeciwsłoneczne Minions MIN22048 MCYEL 50 o owalnym kształcie oprawek doskonale komponują się z różnymi typami twarzy. Szczególnie dobrze podkreślą rysy osób o kwadratowej lub prostokątnej budowie, łagodząc ostre kąty i dodając twarzy subtelności. Owalny kształt jest uniwersalny i stanowi bezpieczny wybór, który sprawdzi się w wielu sytuacjach. Pamiętaj, że odpowiednio dobrany model okularów potrafi znacząco wpłynąć na Twój wygląd.

Wybierając okulary, zwróć uwagę na ich proporcje względem twarzy. Model Minions MIN22048 MCYEL 50 w klasycznym, owalnym wydaniu jest uniwersalny. Żółte, pełne oprawki nadają okularom charakteru, jednocześnie nie przytłaczając twarzy. Upewnij się, że szerokość okularów jest zbliżona do szerokości Twojej twarzy, a zauszniki dobrze przylegają do skroni, zapewniając stabilność i komfort noszenia przez cały dzień.

Dla kogo model Minions MIN22048 MCYEL 50 będzie idealny?

Okulary przeciwsłoneczne Minions MIN22048 MCYEL 50 to propozycja unisex, która świetnie sprawdzi się zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Ich uniwersalny, owalny kształt i energetyczny żółty kolor oprawek czynią je modnym dodatkiem do codziennych stylizacji. To doskonały wybór dla osób, które cenią sobie oryginalność i chcą wyróżnić się z tłumu. Model ten jest idealny dla tych, którzy szukają okularów nie tylko stylowych, ale także praktycznych w użytkowaniu.

Jeśli szukasz okularów, które podkreślą Twój indywidualny styl, Minions MIN22048 MCYEL 50 będą doskonałym wyborem. Ich unikalny kolor i kształt sprawiają, że staną się centralnym punktem Twojego outfitu. Są stworzone z myślą o osobach aktywnych, które spędzają czas na świeżym powietrzu i potrzebują skutecznej ochrony przed słońcem, nie rezygnując przy tym z dobrego wyglądu. To model, który z pewnością przyciągnie spojrzenia.

Czy Minions MIN22048 MCYEL 50 chronią wzrok podczas długiego noszenia?

Okulary przeciwsłoneczne Minions MIN22048 MCYEL 50 wyposażone są w lustrzane soczewki, które zapewniają skuteczną ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV. Choć nie posiadają polaryzacji, ich główną funkcją jest ochrona oczu podczas ekspozycji na słońce. Długotrwałe noszenie okularów z odpowiednim filtrem UV jest kluczowe dla zdrowia Twoich oczu, zapobiegając ich zmęczeniu i chroniąc przed negatywnymi skutkami promieniowania słonecznego.

Choć okulary te nie korygują wad wzroku, znacząco poprawiają komfort widzenia w słoneczne dni. Lustrzane soczewki redukują odblaski i zapewniają wyraźniejszy obraz, co jest szczególnie ważne podczas prowadzenia pojazdów czy aktywności na zewnątrz. Dbanie o wzrok to inwestycja w przyszłość, a okulary Minions MIN22048 MCYEL 50 stanowią praktyczne wsparcie w tej dziedzinie, oferując ochronę i styl w jednym.

Jak dbać o Minions MIN22048 MCYEL 50?

Aby Twoje okulary Minions MIN22048 MCYEL 50 służyły Ci jak najdłużej, warto pamiętać o ich właściwej pielęgnacji. Do czyszczenia soczewek używaj zawsze miękkiej ściereczki z mikrofibry, która nie porysuje powierzchni. Unikaj używania chusteczek papierowych lub szorstkich materiałów, które mogą pozostawić drobne zarysowania, wpływając na jakość widzenia i skuteczność ochrony UV.

W przypadku silniejszych zabrudzeń, takich jak kurz czy tłuste plamy, możesz delikatnie przemyć soczewki letnią wodą z niewielką ilością łagodnego płynu do naczyń, a następnie dokładnie opłukać i osuszyć ściereczką z mikrofibry. Przechowuj okulary w dedykowanym etui, aby zabezpieczyć je przed zarysowaniami i uszkodzeniami podczas transportu. Regularne czyszczenie i odpowiednie przechowywanie to klucz do zachowania ich pierwotnego blasku i funkcjonalności.

Najczęściej zadawane pytania

Czy okulary Minions MIN22048 MCYEL 50 są odpowiednie do prowadzenia samochodu?
Tak, okulary przeciwsłoneczne z filtrem UV zapewniają lepszą widoczność i komfort podczas jazdy samochodem, redukując oślepiające refleksy słoneczne. Model ten, dzięki owalnym soczewkom i żółtym oprawkom, może być praktycznym wyborem dla kierowców.

Czy mogę zamówić ten model z soczewkami korekcyjnymi?
Okulary Minions MIN22048 MCYEL 50 to okulary przeciwsłoneczne. Jeśli potrzebujesz korekcji wzroku, najlepiej skonsultować się z optykiem, który pomoże dobrać odpowiednie soczewki korekcyjne lub zaproponuje inne rozwiązanie.

Jakie są dostępne metody płatności i dostawy?
W Kodano.pl oferujemy różnorodne metody płatności. Po złożeniu zamówienia możesz skorzystać z darmowej dostawy od 100 zł, a także 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy, co zapewnia Ci pełne bezpieczeństwo zakupów.