MAXVUE VISION

Zobacz jako Siatka Lista

1 pozycja

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

1 pozycja

na stronę

Soczewki MaxVue Vision

Wiele osób wybiera soczewki kontaktowe ze względu na wygodę ich codziennego użytkowania. Jednak tego rodzaju produkty mogą również spełniać inne funkcje. Obecnie na rynku dostępne są także szkła o różnych kolorach i wzorach, których zadaniem jest całkowicie zmienić naturalny wygląd oczu. To bardzo przydatne gadżety, dzięki którym można w sposób nietypowy wyróżnić się z tłumu. Oryginalne soczewki przyciągną wzrok osób postronnych, staną się tematem do rozmów, a nawet dodadzą pewności siebie. Jakie wyroby tego typu można kupić? Bez wątpienia prym wiodą soczewki MaxVue Vision.

Opis firmy MaxVue Vision

Firma MaxVue Vision specjalizuje się w produkcji kolorowych szkieł kontaktowych. Jej wyroby znane są już w ponad 60 krajach świata. Główna siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Malezji. MaxVue Vision oferuje wiele rodzajów soczewek kolorowych. Jedną z nich są bardzo popularne soczewki Crazy Lens. Wśród tych szkieł znaleźć można zarówno szkła korekcyjne, jak i tzw. zerówki. Zazwyczaj w jednym opakowaniu znaleźć można dwie sztuki konkretnych soczewek.

Dla kogo soczewki Crazy Lens?

Crazy Lens w standardowej odsłonie to soczewki dostępne w mocy plano, czyli zerówki. Będą więc odpowiednie dla osób, które nie mają problemów ze wzrokiem, ale chciałyby diametralnie zmienić wygląd swoich oczu. Soczewki Crazy Lens będą idealne na imprezę, by zaskoczyć gości i dodać charakteru swojej stylizacji. Wśród wzorów znaleźć można takie ciekawe designy jak: Anaconda, Cat Eye, Dragon Eyes, Red Devil czy Vampire.

Dla kogo soczewki Crazy Lens RX?

Crazy Lens RX to soczewki zarówno dla osób z wadami wzroku jak i osób nie korzystających z metod korekcji wzroku. Będą doskonałym uzupełnieniem np. przebrania na Halloween. Crazy Lens RX to soczewki kwartalne, do noszenia w trybie dziennym. Wykonane zostały z materiału hydrożelowego, który charakteryzuje się dobrą przepuszczalnością tlenu.

Dla kogo soczewki Crazy Lens UV Glow?

Kolorowe soczewki Crazy Lens UV Glow to szkła świecące w ultrafiolecie. Warto więc wybrać się w nich na imprezę dyskotekową. Dadzą niesamowity efekt i zrobią wrażenie na innych uczestnikach zabawy! Nadają się zarówno do ciemnych, jak i jasnych oczu. Wykonano je także z doskonale przepuszczającego tlen nowoczesnego materiału hydrożelowego. Dostępne są wyłącznie bez mocy (zerówki).

Markowe soczewki MaxVue Vision

Kolorowe soczewki firmy MaxVue Vision znajdujące się w ofercie sklepu Kodano.pl to najwyższej jakości produkty markowe, stworzone w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne.