Okulary Max Mara

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 27

Strona
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 27

Strona
na stronę

Okulary korekcyjne Max Mara

Marka Max Mara znana jest przede wszystkim ze stylowych, damskich ubrań. Firma projektuje i tworzy również okulary, a te pozwalają na skuteczną korekcję wzroku przy jednoczesnej poprawie swojego wyglądu. Okulary Max Mara to włoski design - elegancki, a jednocześnie casualowy i ponadczasowy, w którym wygląda się dobrze niezależnie od okazji i pory dnia czy roku.

Rozbudowana i różnorodna oferta okularów Max Mara

Specjalnie dla Ciebie zebraliśmy wszystkie okulary Max Mara w jednym miejscu - żebyś mógł wygodnie je przeglądać i odnaleźć tę parę, o której marzysz. Już szybkie przejrzenie wystarczy, by zauważyć, że modeli jest naprawdę dużo i są one bardzo różnorodne. Bogactwo obejmuje każdy element wzornictwa: od kształtu i grubości opraw, przez ich kolor i rozmiar, po wykorzystany materiał.

W ten sposób wśród okularów Max Mara znajdziesz zarówno okulary okrągłe i owalne, prostokątne, jak i cały czas modne „kocie oczy” oraz modele niestandardowe, wykraczające poza te wymienione. Różnorodność dotyczy także kolorów - tych jest tak dużo, że nie sposób ich wymienić, dlatego zachęcamy do skorzystania z filtrowania. Jedno jest pewne - każdy znajdzie tam swoją ulubioną barwę. Co do materiału, Max Mara stawia zarówno na plastik, jak i metal. Które wybrać? To zależy od Twoich potrzeb i oczekiwań. W skrócie, plastikowe okulary są lżejsze i dostępne w bardziej różnorodnej estetyce, często także masywniejsze i grubsze. Metalowe okulary są cieńsze i dzięki temu delikatniejsze, ale jednocześnie odrobinę bardziej wyczuwalne na nosie i trwalsze; mają także wygodne noski.

Max Mara - styl, który nie przemija z czasem

Jeśli cenisz marki z wieloletnią historią i tradycją, takie, które swoimi produktami przekazują unikalny styl i wartości, okulary Max Mara powinny tym bardziej przypaść Ci do gustu. To bardzo kobieca marka - od początku wspiera damskie talenty i propaguje kobiece piękno, podarowując paniom ubrania i dodatki, z którymi mogą czuć się pewnie.

Max Mara powstała w latach 50., właśnie jako kobiecy pomysł - marzenie Achillie Maramotti, chcącej połączyć włoski styl z francuskim i amerykańskim, oferując coś unikalnego, czego jeszcze świat nie widział. W okularach Max Mara można to zobaczyć - w tej delikatności i dopracowaniu obejmującym każdy detal; w różnorodności kolorów i kształtów, bo przecież każda kobieta ma swój oryginalny gust i upodobania, może chcieć być elegancka i casualowa jednocześnie.