Levi's LV 1031 HT8
do 8 dni roboczych
Nasza cena:
Czy transparentne oprawki w kształcie kocich oczu dodadzą Twojej stylizacji lekkości?
Okulary korekcyjne Levi's LV 1031 HT8 51 to model stworzony z myślą o kobietach, które cenią sobie subtelność i nowoczesny design. Ich delikatny, transparentny kolor oprawek sprawia, że stają się one niemal niewidoczne na twarzy, jednocześnie subtelnie podkreślając jej rysy. Kształt kocich oczu nadaje spojrzeniu wyrazistości i odrobiny drapieżności, idealnie wpisując się w aktualne trendy. To propozycja dla tych, którzy szukają okularów, które będą uniwersalnym dodatkiem do każdej stylizacji, nie przytłaczając jej.
Jak konstrukcja pełnych oprawek wpływa na komfort noszenia i trwałość?
Pełne oprawki modelu Levi's LV 1031 HT8 51 zapewniają stabilne osadzenie soczewek i skuteczną ochronę przed uszkodzeniami. Wykonane z dbałością o detale, gwarantują komfort noszenia przez cały dzień. Marka Levi's, znana z wysokiej jakości swoich produktów, zadbała o to, by okulary były nie tylko stylowe, ale także wytrzymałe. Lekka konstrukcja sprawia, że zapomnisz o nich podczas codziennych aktywności, a staranne wykonanie zapewni długotrwałe użytkowanie bez utraty pierwotnego wyglądu.
W jakich sytuacjach okulary w kształcie kocich oczu sprawdzą się najlepiej?
Kobiecy kształt kocich oczu w okularach Levi's LV 1031 HT8 51 świetnie odnajdzie się w codziennych sytuacjach – zarówno w pracy, jak i podczas spotkań ze znajomymi czy spacerów po mieście. Transparentne oprawki sprawiają, że model ten jest niezwykle wszechstronny i pasuje do niemal każdego stroju, od casualowych jeansów po bardziej eleganckie kreacje. Możesz je nosić bez obaw o to, czy będą pasować do Twojego makijażu czy fryzury – ich subtelność sprawia, że są bezpiecznym wyborem na każdą okazję.
Jak łatwo wybrać idealne okulary korekcyjne online w Kodano.pl?
Wybór nowych okularów korekcyjnych może być prostszy niż myślisz, zwłaszcza gdy możesz skorzystać z wirtualnej przymierzalni dostępnej na Kodano.pl. Pozwala ona zobaczyć, jak model Levi's LV 1031 HT8 51 będzie prezentował się na Twojej twarzy, zanim zdecydujesz się na zakup. Dzięki temu możesz podjąć świadomą decyzję, mając pewność, że okulary będą idealnie do Ciebie pasować. Zakupy w naszym sklepie internetowym to gwarancja oryginalności i wygody, a możliwość zwrotu w ciągu 30 dni od zakupu daje Ci dodatkowe poczucie bezpieczeństwa.
| Dla kogo | damskie |
|---|---|
| Typ produktu | Okulary korekcyjne |
| Marka | Levi's |
| Kształt | Kocie oczy |
| Rodzaj | pełne |
| Materiał | plastikowe |
| Kolor oprawek | transparentny, różowy, brązowy |
| Długość zausznika [mm] | 145,00 |
| Szerokość szkła [mm] | 51,00 |
| Wysokość oprawki [mm] | 46,00 |
| Szerokość mostka [mm] | 17,00 |
| Szerokość oprawki [mm] | 132,00 |
| Przekątna soczewki [mm] | 51,00 |
| Zawiasy elastyczne | Nie |
| Nakładki przeciwsłoneczne | Nie |
| Wirtualna przymierzalnia | Tak |
Odkryj okulary korekcyjne Levi's LV 1031 HT8 51 – stylowy dodatek dla każdej kobiety. Przymierz wirtualnie!
Jak dobrać Levi's LV 1031 HT8 51 do kształtu twarzy?
Okulary korekcyjne Levi's LV 1031 HT8 51 o charakterystycznym kształcie kocich oczu doskonale podkreślą rysy twarzy. Ten model będzie świetnym wyborem dla osób o twarzach okrągłych i owalnych, ponieważ jego geometryczne linie subtelnie zrównoważą łagodniejsze kontury. Kształt kocich oczu optycznie uniesie linię brwi, dodając spojrzeniu wyrazistości. Transparentne oprawki sprawiają, że okulary są uniwersalne i pasują do wielu stylizacji, nie przytłaczając twarzy. Dzięki nim Twoje spojrzenie nabierze charakteru.
Dla kogo model Levi's LV 1031 HT8 51 będzie idealny?
Model Levi's LV 1031 HT8 51 został stworzony z myślą o kobietach, które poszukują okularów łączących modny design z komfortem noszenia na co dzień. Pełne, transparentne oprawki w kształcie kocich oczu to rozwiązanie dla Pań ceniących sobie lekkość i subtelność. Te okulary korekcyjne doskonale wpisują się w aktualne trendy, dodając elegancji każdej stylizacji. Są idealnym wyborem, jeśli chcesz odświeżyć swój wygląd i postawić na akcesorium, które jest zarówno praktyczne, jak i stylowe. Możliwość wirtualnego przymierzenia pozwala ocenić ich dopasowanie bez wychodzenia z domu.
Czy Levi's LV 1031 HT8 51 chronią wzrok podczas długiego noszenia?
Okulary korekcyjne Levi's LV 1031 HT8 51, mimo że nie posiadają specyficznych filtrów UV ani polaryzacji, zapewniają komfort Twoim oczom dzięki precyzyjnie dopasowanym soczewkom. Odpowiednio dobrana moc soczewek korekcyjnych, uzyskana od Twojego optyka, pomaga zredukować zmęczenie wzroku wynikające z pracy przy komputerze czy czytania. Lekka konstrukcja i ergonomiczny kształt oprawek minimalizują nacisk na skronie i nos, co jest kluczowe dla wygody podczas wielogodzinnego użytkowania. Dzięki temu możesz cieszyć się wyraźnym widzeniem przez cały dzień.
Jak dbać o Levi's LV 1031 HT8 51?
Aby Twoje okulary korekcyjne Levi's LV 1031 HT8 51 służyły Ci jak najdłużej, warto pamiętać o kilku prostych zasadach pielęgnacji. Do czyszczenia soczewek najlepiej używaj dedykowanej ściereczki z mikrofibry, aby zapobiec powstawaniu zarysowań. W przypadku silniejszych zabrudzeń, możesz delikatnie przemyć je letnią wodą i płynem do naczyń, a następnie dokładnie osuszyć. Zawsze przechowuj okulary w dołączonym etui, chroniąc je przed uszkodzeniami mechanicznymi i zarysowaniami, co zapewni ich nienaganny wygląd. Regularna pielęgnacja to gwarancja czystego widzenia.
Najczęściej zadawane pytania
Czy okulary Levi's LV 1031 HT8 51 są odpowiednie do pracy przy komputerze?
Tak, dzięki możliwości zastosowania soczewek z powłokami antyrefleksyjnymi lub BlueBlocker, okulary te mogą znacząco zwiększyć komfort pracy przy ekranach cyfrowych, redukując odblaski i potencjalne zmęczenie wzroku.
Czy mogę zamówić okulary Levi's LV 1031 HT8 51 z moimi mocami korekcyjnymi?
Oczywiście, ten model jest przeznaczony do montażu soczewek korekcyjnych. Po zakupie oprawek, możesz udać się do swojego optyka, aby dopasował soczewki zgodnie z Twoją receptą.
Jak wygląda proces wirtualnego przymierzania okularów Levi's LV 1031 HT8 51?
Wirtualne przymierzalnia dostępna na naszej stronie pozwala Ci zobaczyć, jak okulary będą prezentować się na Twojej twarzy za pomocą kamery internetowej. To szybki i wygodny sposób na sprawdzenie dopasowania modelu.














