Lacoste L 750S 414 54

Dostępność:

do 8 dni roboczych

Nasza cena:

Cena promocyjna 375,20 zł -20% Normalna cena 469,00 zł
Najniższa cena z 30 dni: 469,00 zł ? Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kupując więcej oszczędzasz!
Produkt tymczasowo niedostępny.
140 mm
19 mm
49 mm
54 mm
145 mm

Sprawdź podobne produkty

Czy wiesz, że te okulary mogą odmienić Twój każdy dzień?

Wyobraź sobie słońce delikatnie muskające Twoją skórę, a Ty czujesz się pewnie i stylowo, bez obawy o oślepiające promienie. To właśnie obiecują okulary przeciwsłoneczne Lacoste L 750S 414 54. To nie są zwykłe okulary – to Twój nowy, niezawodny towarzysz, który doda Ci nonszalancji w każdej sytuacji. Zapomnij o kompromisach między modą a ochroną. Ten model to kwintesencja francuskiego szyku, która idealnie wpasuje się w miejski krajobraz, ale też zabłyśnie na wakacyjnym wyjeździe. Ich ponadczasowy design, inspirowany sportową elegancją, sprawia, że wyglądają świetnie zarówno ze sportową kurtką, jak i z letnią sukienką. A co najlepsze? Dzięki nim możesz śmiało podziwiać świat, wiedząc, że Twoje oczy są pod najlepszą możliwą opieką. To okulary, które mówią o Tobie – że cenisz sobie jakość, styl i po prostu lubisz dobrze wyglądać, niezależnie od tego, co przyniesie dzień.

Co sprawia, że Lacoste L 750S 414 54 to wybór, któremu możesz zaufać?

Historia marki Lacoste to opowieść o pasji, determinacji i nieustannej pogoni za perfekcją, która zaczęła się na kortach tenisowych. Ten sam duch sportowej elegancji i dbałości o detale odnajdziesz w każdym elemencie tych okularów. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, są dowodem na to, że można połączyć wytrzymałość z lekkością. Solidna, ale zarazem subtelna oprawka zapewnia komfort noszenia przez cały dzień, nie uciskając i nie powodując dyskomfortu. To inwestycja, która procentuje – nie tylko w postaci stylowego wyglądu, ale także pewności, że wybrałeś produkt stworzony z myślą o Tobie. Pomyśl o tych okularach jak o małym dziele sztuki użytkowej, które jest jednocześnie niezwykle praktyczne. To świadomy wybór dla tych, którzy wiedzą, że jakość ma znaczenie i szukają rozwiązań, które posłużą im latami, nie tracąc na swoim uroku i funkcjonalności. To są te okulary, które po prostu chcą być noszone.

Jak te okulary ułatwią Ci codzienne życie i zapewnią komfort?

Zapomnij o ciągłym mrużeniu oczu w słoneczny dzień czy o dyskomforcie podczas jazdy samochodem po zmroku. Okulary Lacoste L 750S 414 54 zostały zaprojektowane z myślą o Twojej wygodzie i funkcjonalności w każdej sytuacji. Ich soczewki z filtrem UV3 skutecznie chronią Twoje oczy przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB, zapewniając wyraźne widzenie w pełnym słońcu – idealne na wakacyjne plażowanie czy letnie spacery po mieście. Ale to nie wszystko! Ich uniwersalny design sprawia, że są one idealne do codziennego użytku. Lekka konstrukcja i ergonomiczny kształt sprawiają, że niemal zapomnisz, że masz je na nosie. Wirtualna przymierzalnia pozwoli Ci sprawdzić, jak świetnie będą wyglądać na Twojej twarzy, jeszcze zanim zdecydujesz się na zakup. To praktyczne rozwiązanie, które pokazuje, jak bardzo zależy nam na Twoim zadowoleniu i ułatwieniu Ci wyboru idealnego modelu.

Gotowy na stylową transformację? Zamów już dziś i poczuj różnicę!

Decydując się na okulary Lacoste L 750S 414 54 w Kodano.pl, inwestujesz nie tylko w swój wygląd, ale także w komfort i ochronę wzroku. A co najlepsze, przy każdym zamówieniu otrzymasz od nas eleganckie, dedykowane etui, które ochroni Twoje nowe okulary przed zarysowaniami i zagubieniem. To nasz mały prezent dla Ciebie, podkreślający wyjątkowość tego zakupu. Dodatkowo, skorzystaj z możliwości darmowej dostawy z KODANO MAX i 3-letniej przedłużonej gwarancji – bo dla nas Twoje zadowolenie jest priorytetem. Zaufaj 98% naszych klientów, którzy już odkryli, jak proste i przyjemne mogą być zakupy w Kodano.pl. Nie czekaj, aż słońce zacznie Cię drażnić – dodaj te stylowe, wygodne i praktyczne okulary do koszyka już teraz i ciesz się każdym dniem w pełni!


Więcej informacji
Dla kogomęskie
Typ produktuOkulary przeciwsłoneczne
MarkaLacoste
KształtProstokątne
Rodzajpełne
Materiałplastikowe
Kolor oprawekczarny
Długość zausznika [mm]140,00
Szerokość szkła [mm]54,00
Wysokość oprawki [mm]49,00
Szerokość mostka [mm]19,00
Szerokość oprawki [mm]145,00
Przekątna soczewki [mm]56,00
Typ soczewekJednokolorowe
PolaryzacjaNie
Kategoria filtra UV3
Zawiasy elastyczneNie
Wirtualna przymierzalniaTak

Jak dobrać Lacoste L 750S 414 54 do kształtu twarzy?

Okulary przeciwsłoneczne Lacoste L 750S 414 54 w prostokątnym kształcie to świetny wybór dla osób z okrągłymi lub owalnymi twarzami. Kanciasta forma oprawek doskonale równoważy łagodniejsze rysy, dodając twarzy wyrazistości i charakteru. Model ten, o szerokości soczewki 54 mm, jest idealny dla osób preferujących średniej wielkości okulary, które stanowią stylowy dodatek. Pamiętaj, że odpowiednio dobrany rozmiar i kształt okularów nie tylko podkreślą Twoje atuty, ale również zapewnią komfort noszenia przez cały dzień.

Wybierając okulary przeciwsłoneczne, warto zwrócić uwagę na proporcje między szerokością oprawek a szerokością Twojej twarzy. Prostokątne okulary Lacoste L 750S 414 54, dzięki swojej uniwersalnej formie, pasują do wielu typów urody. Ich czarne, pełne oprawki dodają elegancji i pewności siebie. Dobrze dopasowane okulary zapewnią nie tylko stylowy wygląd, ale także skuteczną ochronę oczu przed szkodliwym promieniowaniem UV, co jest kluczowe dla zdrowia Twojego wzroku.

Dla kogo model Lacoste L 750S 414 54 będzie idealny?

Okulary przeciwsłoneczne Lacoste L 750S 414 54 zostały stworzone z myślą o mężczyznach, którzy cenią sobie połączenie sportowej elegancji z wysoką jakością wykonania. Męski charakter tego modelu podkreślają prostokątne, czarne oprawki, które doskonale komponują się z różnorodnymi stylizacjami – od casualowych po bardziej formalne. Jeśli szukasz okularów, które sprawdzą się podczas codziennych aktywności, a także podczas wyjazdów czy aktywności na świeżym powietrzu, te okulary będą doskonałym wyborem.

Model L 750S 414 54 marki Lacoste to synonim dobrego stylu i praktyczności. Idealnie sprawdzą się dla panów, którzy pragną podkreślić swój indywidualny charakter i jednocześnie zapewnić oczom maksymalną ochronę. Zapewniają one nie tylko modny wygląd, ale również komfort noszenia przez długie godziny. Te okulary to inwestycja w Twój styl i zdrowie, gwarantująca zadowolenie na lata. Zaufaj naszemu doświadczeniu i wybierz jakość, którą cenią tysiące zadowolonych klientów.

Czy Lacoste L 750S 414 54 chronią wzrok podczas długiego noszenia?

Okulary przeciwsłoneczne Lacoste L 750S 414 54 wyposażone są w soczewki z filtrem UV w kategorii 3, co oznacza doskonałą ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB. Są one idealne do codziennego użytkowania, szczególnie w słoneczne dni. Jednokolorowe soczewki zapewniają naturalne odwzorowanie barw, a brak polaryzacji sprawia, że są one kompatybilne z ekranami elektronicznymi, nie powodując zakłóceń w ich odbiorze. Możesz z powodzeniem używać ich podczas prowadzenia samochodu czy pracy przy komputerze.

Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów i starannemu wykonaniu, okulary Lacoste L 750S 414 54 zapewniają nie tylko ochronę, ale także komfort noszenia przez cały dzień. Lekkie oprawki i ergonomiczny kształt minimalizują nacisk na skronie i nos. Twoje oczy będą mniej zmęczone, nawet po wielu godzinach ekspozycji na słońce. Możesz być pewien, że te okulary stanowią solidną barierę ochronną dla Twojego wzroku, dbając o jego zdrowie na długie lata. Zaufaj jakości, którą potwierdzają opinie naszych klientów.

Jak dbać o Lacoste L 750S 414 54?

Aby Twoje okulary przeciwsłoneczne Lacoste L 750S 414 54 służyły Ci jak najdłużej, pamiętaj o ich regularnym czyszczeniu i odpowiednim przechowywaniu. Do mycia soczewek używaj wyłącznie specjalnych płynów do okularów i miękkiej ściereczki z mikrofibry, unikając ręczników papierowych czy chusteczek higienicznych, które mogą powodować drobne zarysowania. Czyste soczewki to gwarancja najlepszej ochrony i komfortu widzenia.

Po umyciu delikatnie osusz okulary tą samą ściereczką. Kiedy ich nie nosisz, przechowuj je w dedykowanym etui – to najlepszy sposób na ochronę przed zarysowaniami i uszkodzeniami mechanicznymi, które mogłyby wpłynąć na ich funkcjonalność. Dbając o swoje okulary w ten sposób, zapewniasz sobie ich nienaganny wygląd i skuteczną ochronę wzroku przez długi czas. Pamiętaj, że profesjonalna obsługa klienta Kodano.pl jest zawsze do Twojej dyspozycji, aby pomóc w pielęgnacji Twoich okularów.

Najczęściej zadawane pytania

Czy okulary Lacoste L 750S 414 54 nadają się do prowadzenia samochodu?

Tak, okulary Lacoste L 750S 414 54 z filtrem UV kategorii 3 są w pełni bezpieczne do prowadzenia pojazdów. Jednokolorowe soczewki nie zakłócają percepcji kolorów sygnalizacji świetlnej, a wysoka ochrona UV zapobiega zmęczeniu oczu podczas jazdy w słoneczne dni. Zapewniają one dobrą widoczność i komfort.

Jakie są opinie klientów o tym modelu?

Nasi klienci bardzo pozytywnie oceniają okulary Lacoste L 750S 414 54, podkreślając ich stylowy wygląd, komfort noszenia i wysoką jakość wykonania. Model ten cieszy się zainteresowaniem i zbiera liczne pochlebne recenzje, co przekłada się na ocenę 98% pozytywnych opinii. Zaufaj wyborom innych i przekonaj się sam.

Czy mogę zwrócić okulary, jeśli nie będą mi pasować?

Oczywiście. Oferujemy 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Jeśli okulary Lacoste L 750S 414 54 z jakiegokolwiek powodu nie spełnią Twoich oczekiwań, możesz je zwrócić bez podawania przyczyny. Nasza polska obsługa klienta chętnie pomoże Ci w całym procesie.