Kate Spade KS Lowri/F 086 52

Dostępność:

do 10 dni roboczych

Nasza cena:

Cena promocyjna 389,70 zł -70% Normalna cena 1 299,00 zł
Najniższa cena z 30 dni: 649,50 zł ? Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kupując więcej oszczędzasz!

Na hasło INTERNET kupisz te oprawki w cenie internetowej w salonach KODANO Optyk wraz z 50% zniżką na soczewki Jorg Optik. Promocja obowiązuje przy zakupie pełnych okularów. Szczegóły

Dostawa w sklepie Kodano.pl

×

Dostawa na adres:

  • Kurier GLS: Przedpłata - 15,98 zł
  • Kurier DPD: Przedpłata - 19,99 zł
  • Kurier DPD: Płatność przy odbiorze - 22,99 zł
  • Kurier GLS: Płatność przy odbiorze - 18,98 zł

Dostawa do punktów odbioru:

  • Salony KODANO Optyk: Przedpłata - 4,99 zł
  • DPD Pickup: Przedpłata - 12,99 zł
  • InPost Paczkomaty: Przedpłata - 12,99 zł
  • GLS Automaty: Przedpłata - 12,99 zł
  • DPD Automaty: Przedpłata - 11,99 zł

Dostawa zagraniczna:

  • Kurier GLS: Przedpłata - 30.99 zł


Wysyłka 0 zł przez cały rok


Dlaczego KODANO?

×


Gwarancja zwrotu 100%

×

Okulary nie spełniają Twoich oczekiwań? Nie martw się! Nasza gwarancja obejmuje możliwość zwrotu oprawek wraz ze szkłami korekcyjnymi do 30 dni.


Gwarancja oryginalności

×

Grupa KODANO oferuje wyłącznie oprawki/okulary od czołowych, światowych producentów. Dzięki temu masz pewność, że kupione przez Ciebie produkty są w 100% oryginalne.


140 mm
16 mm
42 mm
52 mm
139 mm

Sprawdź podobne produkty

Okulary z powłoką Blue Blocker

Okulary z powłoką Blue Blocker

chronią Twoje oczy przed szkodliwym wpływem niebieskiego światła i oddziałują na:

  • Redukcję zmęczenia
  • Lepszy sen
  • Ochronę przed długotrwałymi uszkodzeniami

Czy model Kate Spade KS Lowri/F 086 52 jest idealnym uzupełnieniem Twojego stylu?

Jeśli szukasz okularów korekcyjnych, które dodadzą Twojej stylizacji niepowtarzalnego charakteru, model Kate Spade KS Lowri/F 086 52 może być strzałem w dziesiątkę. Te damskie okulary o kształcie kocich oczu, w subtelnym złotym kolorze, zostały zaprojektowane z myślą o kobietach ceniących sobie połączenie modnego designu z wysoką jakością wykonania. Lekka konstrukcja typu żyłka sprawia, że okulary są dyskretne i eleganckie, a jednocześnie przyciągają wzrok swoim wyrafinowanym kształtem. To akcesorium, które podkreśli Twoją osobowość i doda pewności siebie w każdej sytuacji.

Jakie praktyczne zalety oferują okulary korekcyjne Kate Spade KS Lowri/F 086 52?

Okulary korekcyjne Kate Spade KS Lowri/F 086 52 zostały starannie wykonane, aby zapewnić maksymalny komfort noszenia przez cały dzień. Konstrukcja typu żyłka oraz złote, subtelne oprawki sprawiają, że okulary są niezwykle lekkie, co minimalizuje nacisk na nos i uszy. Kształt kocich oczu dodaje twarzy wyrazistości, a jednocześnie jest uniwersalny i pasuje do wielu typów urody. Precyzyjne wykonanie, charakterystyczne dla marki Kate Spade, gwarantuje trwałość i satysfakcję z użytkowania przez długi czas. To praktyczny wybór, który łączy funkcjonalność z modnym wyglądem.

W jakich sytuacjach okulary Kate Spade KS Lowri/F 086 52 sprawdzą się najlepiej?

Te okulary korekcyjne to wszechstronne akcesorium, które doskonale odnajdzie się zarówno w codziennych sytuacjach, jak i podczas ważniejszych okazji. Ich elegancki design sprawia, że świetnie komponują się z biurowym strojem, nadając mu lekkości i stylu. Równie dobrze będą wyglądać w połączeniu z casualowym outfitem, dodając mu nutki wyrafinowania. Niezależnie od tego, czy spędzasz dzień w pracy, wybierasz się na spotkanie z przyjaciółmi, czy potrzebujesz okularów do czytania, model KS Lowri/F 086 52 zapewni Ci komfort widzenia i stylowy wygląd.

Jak dokonać świadomego wyboru okularów Kate Spade KS Lowri/F 086 52 online?

Zakup okularów korekcyjnych online w Kodano.pl to wygodny i bezpieczny sposób na znalezienie idealnego modelu. Dzięki funkcji wirtualnej przymierzalni możesz łatwo sprawdzić, jak okulary Kate Spade KS Lowri/F 086 52 będą prezentować się na Twojej twarzy, co znacznie ułatwia podjęcie decyzji. Oferujemy szeroki wybór oryginalnych produktów, a nasze opisy zawierają wszystkie niezbędne informacje, abyś mógł dokonać świadomego wyboru. Możesz również skorzystać z możliwości zwrotu w ciągu 30 dni, jeśli okulary nie spełnią Twoich oczekiwań, co dodatkowo gwarantuje komfort zakupów.


Więcej informacji
Dla kogodamskie
Typ produktuOkulary korekcyjne
MarkaKate Spade
KształtKocie oczy
Rodzajżyłka
Materiałmetalowe
Kolor oprawekzłoty
Długość zausznika [mm]140,00
Szerokość szkła [mm]52,00
Wysokość oprawki [mm]42,00
Szerokość mostka [mm]16,00
Szerokość oprawki [mm]139,00
Przekątna soczewki [mm]52,00
Zawiasy elastyczneNie
Nakładki przeciwsłoneczneNie
Wirtualna przymierzalniaTak

Odkryj wyjątkowe okulary korekcyjne Kate Spade KS Lowri/F 086 52 – połączenie stylu i komfortu dla Ciebie. Złote, kocie oczy idealnie podkreślą Twoją urodę.

Jak dobrać Kate Spade KS Lowri/F 086 52 do kształtu twarzy?

Okulary korekcyjne Kate Spade KS Lowri/F 086 52 o kształcie kocich oczu to propozycja, która znakomicie komponuje się z okrągłymi i owalnymi rysami twarzy. Ich subtelnie uniesione zewnętrzne kąciki optycznie modelują twarz, nadając jej bardziej wyrazisty charakter. Złote, metalowe oprawki typu żyłka są delikatne i eleganckie, nie przytłaczając rysów.

Dobierając okulary, warto zwrócić uwagę na proporcje. Model ten, dzięki swojemu klasycznemu rozmiarowi, jest uniwersalny. Wirtualna przymierzalnia dostępna na Kodano.pl pozwoli Ci zobaczyć, jak Kate Spade KS Lowri/F 086 52 prezentują się na Twojej twarzy, ułatwiając podjęcie decyzji o zakupie.

Dla kogo model Kate Spade KS Lowri/F 086 52 będzie idealny?

Te subtelne okulary korekcyjne zostały stworzone z myślą o kobietach, które cenią sobie elegancję połączoną z nutą nowoczesnego designu. Marka Kate Spade znana jest z tworzenia akcesoriów, które podkreślają indywidualność, a model KS Lowri/F 086 52 jest tego doskonałym przykładem. Złote oprawki dodają im szyku i uniwersalności, pasując do wielu stylizacji – od codziennych po te bardziej wyjściowe.

Jeśli szukasz okularów, które są nie tylko funkcjonalne, ale również stanowią stylowy dodatek, Kate Spade KS Lowri/F 086 52 będą doskonałym wyborem. Idealnie sprawdzą się jako uzupełnienie Twojej garderoby, dodając jej klasy i charakteru każdej sytuacji.

Czy Kate Spade KS Lowri/F 086 52 chronią wzrok podczas długiego noszenia?

Okulary korekcyjne Kate Spade KS Lowri/F 086 52, jako produkt przeznaczony do korygowania wzroku, skupiają się przede wszystkim na zapewnieniu Ci wyraźnego widzenia. Ich konstrukcja i materiały zostały dobrane tak, aby zapewnić maksymalny komfort noszenia przez cały dzień. Delikatne, metalowe oprawki minimalizują nacisk na skronie i nos, co jest kluczowe przy długotrwałym użytkowaniu.

Choć nie są to okulary przeciwsłoneczne, odpowiednio dobrane soczewki korekcyjne mogą znacząco poprawić komfort widzenia i zmniejszyć zmęczenie oczu, szczególnie w przypadku pracy przy komputerze czy czytaniu. Pamiętaj, że dobór odpowiednich soczewek jest równie ważny jak wybór samej oprawki.

Jak dbać o Kate Spade KS Lowri/F 086 52?

Aby Twoje okulary korekcyjne Kate Spade KS Lowri/F 086 52 służyły Ci jak najdłużej, warto pamiętać o ich właściwej pielęgnacji. Po każdym użyciu delikatnie przetrzyj soczewki specjalną ściereczką z mikrofibry, aby usunąć ewentualne zabrudzenia czy odciski palców. Zapobiegnie to powstawaniu rys i zapewni czyste widzenie.

Przechowuj okulary w dedykowanym etui, które znajdziesz w ofercie Kodano.pl. Chroni ono oprawki i soczewki przed zarysowaniami i uszkodzeniami mechanicznymi. Unikaj kładzenia okularów soczewkami do dołu, aby zapobiec ich porysowaniu.

Najczęściej zadawane pytania

Czy ten model jest odpowiedni dla osób z wrażliwymi oczami?

Tak, okulary Kate Spade KS Lowri/F 086 52 wykonane są z wysokiej jakości materiałów, a metalowe oprawki są zazwyczaj dobrze tolerowane. Ważniejsze jest jednak dobranie odpowiednich soczewek korekcyjnych, które mogą być wyposażone w dodatkowe powłoki ochronne, np. antyrefleksyjną, co zwiększa komfort użytkowania.

Czy mogę zamówić te okulary z soczewkami progresywnymi?

Tak, model Kate Spade KS Lowri/F 086 52, jako okulary korekcyjne, można zamówić z różnymi rodzajami soczewek, w tym progresywnymi. Po dodaniu produktu do koszyka, masz możliwość wyboru rodzaju i parametrów soczewek dopasowanych do Twoich indywidualnych potrzeb wzrokowych.

Jakie są dostępne opcje dostawy i zwrotu?

W Kodano.pl oferujemy darmową dostawę od 100 zł oraz 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Zapewniamy polską obsługę klienta, która chętnie odpowie na wszelkie Twoje pytania dotyczące zamówienia lub produktu.