Okulary Hugo Boss

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 84

Strona
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 84

Strona
na stronę

Okulary Hugo Boss

Hugo Boss to jeden z liderów na światowym rynku luksusowej odzieży oraz dodatków.

Opis firmy

Na niemieckiej marce Hugo Boss, cenionej współcześnie za najwyższą jakość produktów, ciąży odium historii, bowiem motorem rozwoju firmy w jej początkowej fazie istnienia była współpraca z reżimem hitlerowskim. Po wojnie skończyło się jednak tylko na zapłaceniu grzywny, a marka zdołała przetrwać i poszerzyć swój asortyment.
Dziś Hugo Boss kojarzy się z nowoczesnością i funkcjonalnością rzeczy wytwarzanych z najlepszych materiałów. Oferuje kolekcje dla kobiet jak i mężczyzn. Sprzedaje swe produkty w 124 państwach, dysponując ponad sześcioma tysiącami punktów sprzedaży. Siedziba firmy znajduje się w miejscu jej założenia, tj. w Metzingen. Firma stara się też angażować w sponsorowanie wydarzeń kulturalnych i sportowych, między innymi, Formuły 1.

Atrybuty firmy

Oprócz ubrań, perfum i butów firma zajmuje się także produkcją innych akcesoriów takich jak okulary korekcyjne i oprawki do okularów. Okulary korekcyjne Boss reprezentują metropolitalny styl, czerpiąc zarówno z niemieckiej tradycji jak i nowoczesnego designu. Męskie okulary Hugo Boss, podobnie zresztą jak damskie, są dostępne w różnych kształtach: owalnym, prostokątnym, okrągłym, półowalnym i półkwadratowym. Do wyboru są oprawki wykonane z metalu, plastiku lub tytanu. Okulary korekcyjne Boss są także dostępne w wersji bezoprawkowej.

Zobacz pozostałe okulary marki Hugo Boss: