Hugo Boss BOSS 1847/G/C 086 55

Dostępność:

do 10 dni roboczych

Nasza cena:

Cena promocyjna 620,70 zł -70% Normalna cena 2 069,00 zł
Najniższa cena z 30 dni: 1 034,50 zł ? Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kupując więcej oszczędzasz!

Na hasło INTERNET kupisz te oprawki w cenie internetowej w salonach KODANO Optyk wraz z 50% zniżką na soczewki Jorg Optik. Promocja obowiązuje przy zakupie pełnych okularów. Szczegóły

Dostawa w sklepie Kodano.pl

×

Dostawa na adres:

  • Kurier GLS: Przedpłata - 15,98 zł
  • Kurier DPD: Przedpłata - 19,99 zł
  • Kurier DPD: Płatność przy odbiorze - 22,99 zł
  • Kurier GLS: Płatność przy odbiorze - 18,98 zł

Dostawa do punktów odbioru:

  • Salony KODANO Optyk: Przedpłata - 4,99 zł
  • DPD Pickup: Przedpłata - 12,99 zł
  • InPost Paczkomaty: Przedpłata - 12,99 zł
  • GLS Automaty: Przedpłata - 12,99 zł
  • DPD Automaty: Przedpłata - 11,99 zł

Dostawa zagraniczna:

  • Kurier GLS: Przedpłata - 30.99 zł


Wysyłka 0 zł przez cały rok


Dlaczego KODANO?

×


Gwarancja zwrotu 100%

×

Okulary nie spełniają Twoich oczekiwań? Nie martw się! Nasza gwarancja obejmuje możliwość zwrotu oprawek wraz ze szkłami korekcyjnymi do 30 dni.


Gwarancja oryginalności

×

Grupa KODANO oferuje wyłącznie oprawki/okulary od czołowych, światowych producentów. Dzięki temu masz pewność, że kupione przez Ciebie produkty są w 100% oryginalne.


145 mm
16 mm
43 mm
56 mm
142 mm

Sprawdź podobne produkty

Okulary z powłoką Blue Blocker

Okulary z powłoką Blue Blocker

chronią Twoje oczy przed szkodliwym wpływem niebieskiego światła i oddziałują na:

  • Redukcję zmęczenia
  • Lepszy sen
  • Ochronę przed długotrwałymi uszkodzeniami

Jak prostokątne okulary Hugo Boss BOSS 1847/G/C 086 55 podkreślą Twój styl?

Szukasz okularów korekcyjnych, które łączą klasyczny design z nowoczesnym charakterem? Prostokątne okulary Hugo Boss BOSS 1847/G/C 086 55 to propozycja dla mężczyzn ceniących sobie wyrazisty, ale jednocześnie uniwersalny wygląd. Miodowe, transparentne oprawki w odcieniu Havana dodają głębi i sprawiają, że model ten subtelnie wyróżnia się na twarzy, pasując zarówno do formalnych, jak i casualowych stylizacji. Pełna konstrukcja oprawek zapewnia solidność i komfort noszenia przez cały dzień, a charakterystyczny kształt idealnie komponuje się z różnymi rysami twarzy, dodając pewności siebie.

Dlaczego męskie okulary Hugo Boss to gwarancja jakości i wygody?

Okulary korekcyjne Hugo Boss BOSS 1847/G/C 086 55 zostały zaprojektowane z myślą o maksymalnym komforcie użytkownika. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, zapewniają lekkość i trwałość, co jest kluczowe przy codziennym użytkowaniu. Pełne, prostokątne oprawki dobrze trzymają szkła korekcyjne i są odporne na uszkodzenia. Staranność wykonania, charakterystyczna dla marki Boss, przekłada się na doskonałe dopasowanie do nosa i uszu, minimalizując uczucie dyskomfortu nawet po wielu godzinach noszenia. To model, który pozwala zapomnieć o okularach i skupić się na codziennych aktywnościach.

Jak okulary Hugo Boss BOSS 1847/G/C 086 55 sprawdzą się na co dzień?

Ten model okularów korekcyjnych to idealny wybór dla mężczyzn aktywnych, którzy potrzebują niezawodnego akcesorium na każdą okazję. Prostokątny kształt i uniwersalny kolor Havana sprawiają, że okulary te doskonale odnajdują się w miejskim zgiełku, podczas pracy w biurze czy w podróży. Są na tyle subtelne, by nie przytłaczać stylizacji, a jednocześnie na tyle charakterystyczne, by dodać jej wyrazistości. Możliwość skorzystania z wirtualnej przymierzalni na Kodano.pl ułatwia dokonanie wyboru, pozwalając zobaczyć, jak okulary prezentują się na Twojej twarzy przed podjęciem ostatecznej decyzji.

Dlaczego warto wybrać okulary korekcyjne BOSS 1847/G/C 086 55 w Kodano.pl?

Wybierając okulary korekcyjne Hugo Boss BOSS 1847/G/C 086 55 w Kodano.pl, stawiasz na oryginalność i wygodę zakupów online. Dbamy o to, by nasi klienci mieli dostęp do starannie wyselekcjonowanych modeli, które łączą w sobie styl i jakość. Oferujemy przejrzyste informacje o produkcie, dzięki czemu możesz dokonać świadomego wyboru. Zakup online to nie tylko oszczędność czasu, ale także pewność otrzymania produktu zgodnego z opisem, który będzie Ci służył przez długi czas, dodając klasy Twojemu codziennemu wizerunkowi.


Więcej informacji
Dla kogomęskie
Typ produktuOkulary korekcyjne
MarkaBoss
KształtProstokątne
Rodzajpełne
Materiałplastikowe
Kolor oprawekhavana
Długość zausznika [mm]145,00
Szerokość szkła [mm]56,00
Wysokość oprawki [mm]43,00
Szerokość mostka [mm]16,00
Szerokość oprawki [mm]142,00
Przekątna soczewki [mm]57,00
Zawiasy elastyczneTak
Nakładki przeciwsłoneczneTak
Wirtualna przymierzalniaTak

Hugo Boss BOSS 1847/G/C 086 55 – stylowe okulary korekcyjne dla mężczyzn. Odkryj idealne dopasowanie i komfort noszenia na co dzień.

Jak dobrać Hugo Boss BOSS 1847/G/C 086 55 do kształtu twarzy?

Prostokątne okulary Hugo Boss BOSS 1847/G/C 086 55 świetnie komponują się z twarzami o bardziej zaokrąglonych lub owalnych rysach. Kanciasty kształt oprawek subtelnie równoważy naturalne krągłości, dodając twarzy wyrazistości i charakteru. Ten model pełnych oprawek w kolorze Havana jest uniwersalny i pasuje do wielu typów urody, podkreślając Twoje indywidualne cechy. Rozważając zakup, zwróć uwagę na szerokość oprawek, aby zapewnić sobie maksymalny komfort noszenia przez cały dzień.

Dla kogo model Hugo Boss BOSS 1847/G/C 086 55 będzie idealny?

Hugo Boss BOSS 1847/G/C 086 55 to propozycja skierowana do mężczyzn, którzy cenią sobie połączenie elegancji z nowoczesnym designem. Jeśli szukasz okularów korekcyjnych, które podkreślą Twój styl, a jednocześnie zapewnią komfort użytkowania, ten model może być dla Ciebie. Prostokątny kształt w klasycznym kolorze Havana sprawia, że świetnie odnajdą się one zarówno w codziennych, jak i bardziej formalnych zestawieniach. To doskonały wybór dla panów, którzy chcą czuć się pewnie i wyglądać stylowo.

Czy Hugo Boss BOSS 1847/G/C 086 55 chronią wzrok podczas długiego noszenia?

Okulary korekcyjne Hugo Boss BOSS 1847/G/C 086 55, zaprojektowane z myślą o komforcie noszenia, zapewniają doskonałe dopasowanie, co minimalizuje uczucie nacisku czy dyskomfortu nawet po wielu godzinach. Choć nie posiadają powłok ochronnych typowych dla okularów przeciwsłonecznych, ich głównym zadaniem jest zapewnienie wyraźnego widzenia dzięki precyzyjnie dobranym soczewkom korekcyjnym. Dobrej jakości materiały i ergonomiczny kształt sprawiają, że noszenie ich przez długi czas jest przyjemnością, a jakość widzenia pozostaje na wysokim poziomie przez cały dzień.

Jak dbać o Hugo Boss BOSS 1847/G/C 086 55?

Aby Twoje okulary Hugo Boss BOSS 1847/G/C 086 55 służyły Ci jak najdłużej, warto pamiętać o kilku prostych zasadach pielęgnacji. Do czyszczenia soczewek używaj zawsze dedykowanej ściereczki z mikrofibry, aby uniknąć zarysowań. W przypadku silniejszych zabrudzeń, soczewki można delikatnie przemyć letnią wodą z niewielką ilością łagodnego płynu, a następnie dokładnie osuszyć. Przechowuj okulary w dołączonym do zestawu etui, aby chronić je przed uszkodzeniami mechanicznymi i kurzem. Pamiętaj, że regularna troska o oprawki i soczewki to gwarancja ich długotrwałej sprawności i estetyki.

Najczęściej zadawane pytania

Pytanie: Czy kolor Havana oprawek Hugo Boss BOSS 1847/G/C 086 55 jest uniwersalny?

Odpowiedź: Tak, kolor Havana jest uznawany za niezwykle uniwersalny. Jego ciepłe, brązowo-szare odcienie pięknie komponują się z różnymi karnacjami i kolorami włosów, dodając stylizacji elegancji i głębi. To klasyczny wybór, który nigdy nie wychodzi z mody i pasuje do większości męskich garderób.

Pytanie: Jak mogę skorzystać z wirtualnej przymierzalni dla modelu Hugo Boss BOSS 1847/G/C 086 55?

Odpowiedź: Wirtualna przymierzalnia jest dostępna na naszej stronie. Wystarczy kliknąć odpowiednią opcję przy zdjęciu produktu. Dzięki tej funkcji możesz zobaczyć, jak okulary Hugo Boss BOSS 1847/G/C 086 55 będą prezentować się na Twojej twarzy, co ułatwi Ci podjęcie decyzzy o zakupie. To szybki i wygodny sposób na sprawdzenie dopasowania.

Pytanie: Jaka jest polityka zwrotów w Kodano?

Odpowiedź: W Kodano oferujemy 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Jeśli z jakiegokolwiek powodu okulary Hugo Boss BOSS 1847/G/C 086 55 nie spełnią Twoich oczekiwań, masz możliwość ich zwrotu w ciągu 30 dni od daty zakupu. Zapewniamy również polską obsługę klienta, gotową do pomocy w każdej sytuacji.

Pytanie: Czy mogę liczyć na darmową dostawę?

Odpowiedź: Tak, w Kodano oferujemy darmową dostawę dla zamówień o wartości powyżej 100 zł. Twoje nowe okulary Hugo Boss BOSS 1847/G/C 086 55 mogą zostać dostarczone do Ciebie bez dodatkowych kosztów, jeśli wartość Twojego zamówienia przekroczy ten próg. Dbamy o Twoją wygodę na każdym etapie zakupów.