Hugo Boss BOSS 1475/F R81 52
do 10 dni roboczych
Nasza cena:
Jak wybrać okulary korekcyjne, które podkreślą Twój styl i zapewnią komfort?
Okulary korekcyjne męskie Hugo Boss BOSS 1475/F R81 52 to propozycja dla mężczyzn ceniących sobie połączenie klasyki z nowoczesnym designem. Owalny kształt oprawek w grafitowym kolorze stanowi uniwersalną bazę, która doskonale komponuje się z różnymi stylizacjami, od formalnych po codzienne. Pełne, solidne oprawki zapewniają nie tylko stylowy wygląd, ale także bezpieczeństwo dla soczewek. Ten model to dowód na to, że okulary mogą być nie tylko narzędziem korekcji wzroku, ale także ważnym elementem wizerunku, dodającym pewności siebie i podkreślającym indywidualność.
Co sprawia, że okulary Hugo Boss są tak wygodne w codziennym użytkowaniu?
Kluczowym aspektem okularów Hugo Boss BOSS 1475/F R81 52 jest ich konstrukcja, która stawia na pierwszym miejscu komfort noszenia. Wykonane z dbałością o detale, te pełne oprawki są zaprojektowane tak, aby idealnie przylegać do twarzy, minimalizując nacisk i zapewniając stabilność przez cały dzień. Grafitowy kolor jest subtelny i elegancki, a owalny kształt oprawek sprawia, że model ten jest niezwykle uniwersalny i pasuje do wielu kształtów twarzy. Jako okulary korekcyjne, zostały stworzone z myślą o długotrwałym noszeniu, co czyni je praktycznym wyborem na co dzień.
W jakich sytuacjach okulary Hugo Boss sprawdzą się najlepiej?
Model Hugo Boss BOSS 1475/F R81 52 to wszechstronne okulary korekcyjne, które doskonale odnajdą się w każdej sytuacji. Niezależnie od tego, czy spędzasz dzień w biurze, spotykasz się ze znajomymi, czy podróżujesz, te okulary zapewnią Ci wyraźne widzenie i stylowy wygląd. Ich ponadczasowy owalny kształt i grafitowy kolor sprawiają, że są one idealnym uzupełnieniem zarówno bardziej eleganckich, jak i casualowych stylizacji. Możliwość skorzystania z wirtualnej przymierzalni na Kodano.pl pozwala na łatwe sprawdzenie, jak prezentują się na Twojej twarzy, co ułatwia podjęcie decyzji o zakupie.
Jak dokonać świadomego wyboru i cieszyć się nowymi okularami?
Wybierając okulary korekcyjne Hugo Boss BOSS 1475/F R81 52 w Kodano.pl, stawiasz na połączenie jakości, stylu i wygody zakupów online. Oferujemy szeroki wybór oryginalnych produktów, a możliwość skorzystania z wirtualnej przymierzalni pozwala na przetestowanie modelu bez wychodzenia z domu. Zakup online to gwarancja wygody i pewności, że otrzymasz produkt zgodny z opisem. Zapewniamy transparentność informacji i wsparcie na każdym etapie zakupów, abyś mógł cieszyć się swoimi nowymi okularami już po kilku dniach.
| Dla kogo | męskie |
|---|---|
| Typ produktu | Okulary korekcyjne |
| Marka | Boss |
| Kształt | Owalne |
| Rodzaj | pełne |
| Materiał | tytanowe |
| Kolor oprawek | grafitowy |
| Długość zausznika [mm] | 145,00 |
| Szerokość szkła [mm] | 52,00 |
| Wysokość oprawki [mm] | 48,00 |
| Szerokość mostka [mm] | 19,00 |
| Szerokość oprawki [mm] | 138,00 |
| Przekątna soczewki [mm] | 52,00 |
| Zawiasy elastyczne | Nie |
| Nakładki przeciwsłoneczne | Nie |
| Wirtualna przymierzalnia | Tak |
Poznaj Hugo Boss BOSS 1475/F R81 52 – stylowe okulary korekcyjne dla mężczyzn. Owalny kształt i grafitowa oprawka dodadzą Ci elegancji.
Jak dobrać Hugo Boss BOSS 1475/F R81 52 do kształtu twarzy?
Okulary korekcyjne Hugo Boss BOSS 1475/F R81 52 o owalnym kształcie doskonale komponują się z twarzami o bardziej kwadratowych lub prostokątnych rysach. Owalne oprawki subtelnie łagodzą ostre linie, nadając twarzy miękkości i harmonii. Jeśli Twoja twarz jest szeroka, owalny kształt optycznie ją wysmukli. Pamiętaj, że szerokość oprawek powinna być zbliżona do szerokości Twojej twarzy, a górna linia okularów powinna podążać za linią brwi. Model ten, dzięki uniwersalnemu kształtowi, jest świetnym wyborem dla wielu mężczyzn poszukujących stylu i komfortu.
Wybierając okulary, warto zwrócić uwagę na ich proporcje w stosunku do twarzy. Hugo Boss BOSS 1475/F R81 52 w grafitowym kolorze to propozycja, która pasuje do większości karnacji i stylizacji. Pełne oprawki zapewniają solidne osadzenie soczewek i stanowią wyrazisty element Twojego wizerunku. Zastanów się, czy preferujesz okulary, które będą subtelnym dodatkiem, czy też chcesz, aby stanowiły mocny akcent. Ten model z pewnością przyciągnie uwagę swoją elegancją i nowoczesnym designem.
Dla kogo model Hugo Boss BOSS 1475/F R81 52 będzie idealny?
Model Hugo Boss BOSS 1475/F R81 52 został stworzony z myślą o mężczyznach ceniących sobie połączenie klasycznej elegancji z nowoczesnym stylem. Jeśli szukasz okularów korekcyjnych, które podkreślą Twój profesjonalizm i dodadzą pewności siebie, te propozycje są dla Ciebie. Owalny kształt oprawek jest niezwykle uniwersalny, dlatego świetnie sprawdzi się zarówno w eleganckich stylizacjach biznesowych, jak i w codziennych, casualowych zestawach.
Grafitowy kolor oprawek to doskonały wybór dla panów, którzy preferują stonowane, ale wyraziste dodatki. Pasuje on do wielu kolorów ubrań i pozwala na swobodne tworzenie różnorodnych outfitów. Okulary korekcyjne Hugo Boss BOSS 1475/F R81 52 to inwestycja w Twój wizerunek i komfort widzenia, która z pewnością zostanie doceniona przez otoczenie. Możesz je przymierzyć wirtualnie i przekonać się, jak świetnie będą wyglądać na Twojej twarzy.
Czy Hugo Boss BOSS 1475/F R81 52 chronią wzrok podczas długiego noszenia?
Okulary korekcyjne Hugo Boss BOSS 1475/F R81 52, jak wszystkie produkty tego typu, służą przede wszystkim korygowaniu wad wzroku. Nie posiadają one specjalnych soczewek chroniących przed promieniowaniem UV czy światłem niebieskim, jeśli nie zostaną w takie wyposażone przez optyka. Jednakże, dzięki precyzyjnemu dopasowaniu i wysokiej jakości wykonania, zapewniają one maksymalny komfort noszenia przez cały dzień. Odpowiednio dobrane soczewki korekcyjne pomogą Ci widzieć wyraźniej, co zmniejszy zmęczenie oczu, zwłaszcza podczas długotrwałej pracy przy komputerze czy czytania.
Ważne jest, aby soczewki w okularach korekcyjnych były idealnie dopasowane do Twojej wady wzroku przez specjalistę. W Kodano.pl możesz dobrać odpowiednie soczewki do modelu Hugo Boss BOSS 1475/F R81 52, które zapewnią Ci najlepszą jakość widzenia. Dbając o prawidłową korekcję, chronisz swój wzrok przed nadwyrężeniem i potencjalnymi problemami zdrowotnymi wynikającymi z niedostatecznego widzenia lub dyskomfortu.
Jak dbać o Hugo Boss BOSS 1475/F R81 52?
Aby Twoje okulary korekcyjne Hugo Boss BOSS 1475/F R81 52 służyły Ci jak najdłużej i zachowały swój nienaganny wygląd, pamiętaj o ich regularnej pielęgnacji. Do czyszczenia soczewek używaj wyłącznie przeznaczonej do tego ściereczki z mikrofibry. Pozwoli to uniknąć zarysowań, które mogłyby negatywnie wpłynąć na jakość widzenia. Nigdy nie używaj do czyszczenia okularów ręczników papierowych, chusteczek higienicznych czy fragmentów odzieży.
W przypadku silniejszych zabrudzeń, takich jak tłuste plamy, możesz delikatnie przemyć soczewki letnią wodą z dodatkiem niewielkiej ilości łagodnego płynu do naczyń, a następnie dokładnie opłukać. Po umyciu, delikatnie osusz oprawki i soczewki miękką ściereczką z mikrofibry. Zawsze przechowuj okulary w dedykowanym etui, gdy ich nie nosisz. Chroni to soczewki i oprawki przed zarysowaniami i uszkodzeniami mechanicznymi, zapewniając ich długowieczność i nienaganny wygląd.
Najczęściej zadawane pytania
Czy okulary Hugo Boss BOSS 1475/F R81 52 posiadają wbudowany filtr światła niebieskiego?
Model Hugo Boss BOSS 1475/F R81 52 to okulary korekcyjne, które domyślnie nie posiadają specjalistycznych filtrów, takich jak BlueBlocker. Jeśli zależy Ci na ochronie przed światłem niebieskim emitowanym przez ekrany urządzeń elektronicznych, możesz zamówić je z soczewkami wyposażonymi w taki filtr u swojego optyka.
Czy mogę zamówić okulary Hugo Boss BOSS 1475/F R81 52 z soczewkami o mojej mocy?
Tak, okulary Hugo Boss BOSS 1475/F R81 52 to oprawki, do których możesz dobrać soczewki korekcyjne o Twojej indywidualnej mocy. W Kodano.pl oferujemy możliwość zamówienia okularów z soczewkami dopasowanymi przez specjalistów, zapewniając pełną personalizację.
Jakie są dostępne formy płatności i dostawy?
W Kodano.pl oferujemy bezpieczne płatności online oraz darmową dostawę dla zamówień powyżej 100 zł. Dodatkowo, wszystkie zakupy objęte są 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy, co daje Ci pewność udanego zakupu. Polska obsługa klienta jest do Twojej dyspozycji, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania.














