Soczewki, płyny i krople Horien

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

na stronę

Soczewki, płyny pielęgnacyjne i krople do oczu Horien

Na rynku okulistycznym funkcjonuje dziś wiele uznanych marek soczewek kontaktowych oraz akcesoriów do ich pielęgnacji. Jedną z takich marek jest Horien, mający w swojej ofercie nowoczesne i przede wszystkim korzystne cenowo soczewki kontaktowe oraz płyny pielęgnacyjne.

Opis soczewek i płynów Horien

Soczewki Horien są miękkimi szkłami kontaktowymi, które przeznaczone są przede wszystkim do noszenia w trybie dziennym. Do ich produkcji wykorzystano miękki, hydrożelowy materiał, który doskonale dopasowuje się do kształtu oka i zapewnia mu nawilżenie. Soczewki Horien posiadają bladoniebieskie zabarwienie, dzięki czemu łatwiej jest się nimi posługiwać. Trzeba zaznaczyć przy tym, że soczewka Horien pomimo niebieskiego koloru nie powoduje zmiany koloru oczu. Taki zabieg zastosowano w soczewkach Horien tylko po to, aby były one lepiej widoczne i łatwiej było je zlokalizować w płynie czyszczącym.

Horien produkuje z wykorzystaniem bardzo precyzyjnej technologii odlewania w formie. Dzięki temu jest w stanie zapewnić doskonałe ukształtowanie soczewki, optymalny komfort noszenia oraz trwałą ostrość widzenia w każdych w zasadzie warunkach. Należy powiedzieć, że technologia odlewu w formie przewyższa jakością inne technologie wytwarzania, jakie stosują konkurencyjni producenci szkieł kontaktowych. W procesie produkcji soczewek Horien powstają nowoczesne pod względem doskonałego kształtu i idealnie płaskich powierzchni soczewki kontaktowe. Soczewki Horien zapewniają użytkownikom wysoki komfort noszenia, przystępną cenę, znakomitą ostrość widzenia, zwłaszcza w porównaniu do soczewek sferycznych. Pielęgnacja soczewek Horien nie wymaga zbyt dużego zaangażowania.

Z kolei płyny Horien służą do pielęgnacji wszystkich miękkich soczewek kontaktowych. Zapewniają one dezynfekcję soczewek, ciągłe nawilżenie i maksymalny poziom pielęgnacji. Płyn Horien posiada szerokie zastosowanie. W swoim składzie zawiera on substancje aktywne, które pozwalają na łatwe, a przede wszystkim jak najbardziej skuteczne wyczyszczenie oraz odkażenie używanych szkieł kontaktowych.

Dla kogo soczewki i płyny Horien?

Soczewki Horien będą odpowiednim wyborem zarówno dla osób, które nigdy jeszcze nie nosiły soczewek. Łatwo się je zakłada i ściąga, a niebieskie zabarwienie powoduje, że nawet w pudełeczku są one dobrze widoczne. Dla osób, które już od dłuższego czasu korygują swoje wady wzroku za pomocą soczewek, soczewki Horien także będą najlepszym produktem. Zapewnią dobre widzenie i komfort noszenia krótkowidzom i dalekowidzom.

Markowe produkty Horien

Soczewki kontaktowe i płyny pielęgnacyjne Horien znajdujące się w ofercie sklepu Kodano.pl to najwyższej jakości produkty markowe, stworzone przez Horien, firmę optyczną o światowym uznaniu. Do produktów Horien należą:

 • Jednodniowe soczewki Horien
  • Horien 1 Day Disposable - jednodniowe soczewki kontaktowe dedykowane dla krótkowidzów oraz dalekowidzów. Stworzone zostały z najlepszej jakości materiału, cechującego się dużą elastycznością - dzięki temu są praktycznie niewyczuwalne podczas noszenia. Posiadają wysoki współczynnik przepuszczalności tlenowej oraz maksymalny poziom nawodnienia - cechy te sprawiają, że nosi się je wygodnie i komfortowo, bez obaw o podrażnienia i nadmierne wysychanie oczu. Soczewki Horien 1 Day Disposable doskonale korygują posiadaną wadę wzroku, produkt wzbogacono także o filtry UV.
  • Horien 1 Day Disposable EasyDay - soczewki jednodniowe dedykowane dla krótkowidzów, które zostały stworzone w oparciu o najnowsze technologie. Produkt skutecznie koryguje wadę wzroku zapewniając perfekcyjne widzenie w każdej sytuacji, a jego wysoki poziom nawodnienia sprawia, że oczy użytkownika podczas noszenia szkieł są nawilżone, czyste i wolne od podrażnień. Soczewki dostosowane są do noszenia w trybie jednodniowym, nie wymagają więc codziennej pielęgnacji. Produkt wzbogacono także o ochronne filtry UV, dzięki czemu zapewniają oczom użytkownika bezpieczeństwo przed promieniowaniem słonecznym.
 • Miesięczne soczewki Horien
  • Horien Disposable - wysokiej jakości szkła kontaktowe, stworzone z nowoczesnego materiału Ocufilcon D - dzięki temu cechują się wysokim poziomem nawodnienia oraz optymalnym wskaźnikiem przepuszczalności tlenowej, co sprawia, że ich noszenie jest wysoce wygodne i komfortowe, a oczy użytkownika wolne od podrażnień, wysychania i infekcji. Dodatkowo są odporne na gromadzenie się osadów białkowych oraz innych zanieczyszczeń, a ich doskonały kształt powoduje, że perfekcyjnie dopasowują się do oka użytkownika niwelując wypadanie oraz podwijanie się soczewki. Produkt dedykowany jest do noszenia w trybie dziennym, przy zachowaniu wieczornej pielęgnacji.
  • Horien Disposable EasyDay - innowacyjne soczewki jednodniowe, które zapewniają ostre i perfekcyjne widzenie w każdej sytuacji - cechują się udoskonaloną budową oraz cienkimi krawędziami, co sprawia, że ich użytkowanie jest wysoce komfortowe, a same szkła wyjątkowo elastyczne i wygodne. Soczewki cechują się wysokim poziomem nawodnienia, chronią więc oczy przed podrażnieniami, bądź wysychaniem. Produkt ten wyróżnia się ponadto łatwą aplikacją, posiada bowiem niebieskie zabarwienie na soczewce, które ułatwia jej zakładanie - dzięki temu model ten będzie idealny także dla niedoświadczonych użytkowników.
 • Płyny do soczewek Horien
  • Horien BestBalance - wysokiej jakości preparat, za którego pomocą oczyścisz soczewki kontaktowe, pozbywając się z ich powierzchni wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń. Produkt posiada w swoim składzie hialuronian sodu oraz substancje odżywcze i prozdrowotne, w związku z tym jego użytkowanie pozwala w pełni nawilżyć soczewki oraz przyspieszyć tym samym regenerację narządu wzroku. W płynie tym możesz także przechowywać swoje soczewki w czasie, gdy akurat ich nie nosisz, bez obaw o utratę ich wyjątkowych właściwości. Produkt przeznaczony jest do każdego rodzaju soczewek.
  • Horien Ultra Comfort - wielofunkcyjny preparat służący do oczyszczania soczewek kontaktowych - za jego pomocą pozbędziesz się z powierzchni soczewki wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń, zapewniając im nieskazitelność oraz świeżość. Dzięki temu płynowi nie tylko zadbasz o kompleksową pielęgnację soczewek, ale zagwarantujesz im także dogłębne nawilżenie, co jest możliwe dzięki wysokiej zawartości hialuronianu sodu. Stosowanie tego produktu pozwoli Ci także przedłużyć żywotność soczewek, przygotowując je na dalsze komfortowe użytkowanie.
 • Krople do oczu Horien
  • Horien Aqua Comfort - wielofunkcyjne krople do oczu, których zadaniem jest zapewnienie oczom długotrwałego nawilżenia, co przekłada się na zniwelowanie występowania niechcianych podrażnień oraz suchości, jak i nadmiernego zmęczenia. Preparat ten cechuje się udoskonalonym składem, stworzono go ze składników najwyższej jakości, a jego użytkowanie pozwala przyspieszyć regenerację oka, niwelując mikrourazy. Oprócz maksymalnego nawilżenia produkt oczyszcza oczy, usuwając drażniące zanieczyszczenia, takie jak pył czy kurz. Dzięki użytkowaniu tego preparatu zapewnisz sobie także poprawę jakości widzenia oraz unikniesz infekcji.