Horien Disposable EasyDay 3 szt.

NOWOŚĆ
Ilość w opakowaniu:

3 sztuki

Dostępność:

do 8 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

3 sztuki

Nasza cena:

32,98 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41
Marek
5.0000
Ze względu na to, że przez długi czas nosiłem okulary, to teraz mam bardzo wysokie wymagania wobec soczewek kontaktowych. Muszą być perfekcyjne, inaczej nigdy do nich nie wrócę. Już po pierwszym dniu moich faworytem stały się soczewki Horien Disposable EasyDay. Doskonale nawilżają oczy i zapewniają bardzo wyraźne widzenie. W dodatku wyjątkowo łatwo się je aplikuje. Te soczewki mają cienkie krawędzie i bardzo płaską powierzchnię. Rewelacyjnie dopasowują się do kształtu oka. Ostatnią ich zaletą jest atrakcyjna cena.

Miękkie, hydrożelowe soczewki kontaktowe Horien EasyDay to produkt comiesięcznej wymiany. Dzięki udoskonalonemu kształtowi i korzystnym parametrom są niezwykle komfortowe w codziennym stosowaniu. Wygodne w aplikacji, bezpieczne dla oczu i gwarantujące perfekcyjną jakość widzenia są odpowiednie zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych użytkowników soczewek.

Długotrwałe nawilżenie - wykorzystanie wysoko uwodnionego materiału pozwoliło twórcom na stworzenie mocno nawilżonych soczewek, które tę wilgotność utrzymują nawet przez kilkanaście godzin, chroniąc oczy użytkownika przed wysychaniem.
Udoskonalony kształt - soczewki zostały stworzone poprzez zastosowanie precyzyjnej technologii odlewu w formie. Dzięki temu charakteryzują się udoskonalonym kształtem - cieńszymi krawędziami i idealnie płaską powierzchnią. Dopasowują się więc do oka jeszcze lepiej i pozostają niewyczuwalne przez cały czas stosowania.
Wysokiej jakości widzenie - soczewki Horien EasyDay zapewniają lepszą ostrość widzenia w porównaniu z soczewkami sferycznymi. Obraz widziany po ich aplikacji jest ostry, nasycony, z większym kontrastem. Bez szumów i refleksów.
Łatwa i intuicyjna aplikacja - każda soczewka po jednej ze stron posiada jasnoniebieskie zabarwienie. To dodatek, który nie powoduje żadnej zmiany w kolorze oczu, ale sprawia, że aplikacja soczewek jest znacznie łatwiejsza i bardziej intuicyjna, a ryzyko nieprawidłowego ich założenia spada niemalże do zera.
Przystępna cena - Horien EasyDay
Przystępna cena - soczewki Horien EasyDay to jedna z najlepszych propozycji w tym przedziale cenowym, dlatego są one doceniane w szczególności przez osoby, które po raz pierwszy sięgają po takie rozwiązanie optyczne i nie chcą narazić się na zbędne koszty w wyniku ewentualnej rezygnacji.
Tryb dzienny - z jednej pary soczewek możesz korzystać nawet przez 30 dni. Jedynym warunkiem jest zachowanie dziennego trybu ich stosowania, czyli zdjęcie soczewek przed snem i umieszczenie ich w pojemniczku z płynem pielęgnacyjnym.
 

Charakterystyka soczewek Horien Disposable EasyDay:

 

Stworzone przez specjalistów w branży optycznej w oparciu o zaawansowaną technologię produkcji soczewki Horien EasyDay to produkt wart uwagi każdego. Dzięki zastosowaniu hydrożelowego, wysoko uwodnionego materiału, szkła kontaktowe utrzymują nawilżenie przez wiele godzin, zapobiegając wysychaniu oczu. Nie tworzą między okiem a środowiskiem nieprzepuszczalnej bariery, a wręcz przeciwnie - podarowują rogówce swobodny dostęp do tlenu i tym samym chronią wzrok przed groźnymi infekcjami. Technologia odlewu w formie umożliwiła twórcom stworzenie soczewek o idealnym kształcie - płaskiej powierzchni i cienkich krawędzi. Dzięki temu soczewki błyskawicznie dopasowują się do indywidualnego kształtu oka, nie przemieszczają się, nie podwijają i pozostają niewyczuwalne przez cały czas stosowania. Nie powodują mikrourazów.

Soczewki kontaktowe Horien EasyDay wzbogacono o jasnoniebieskie zabarwienie po jednej ze stron - dla jeszcze łatwiejszej, bardziej intuicyjnej aplikacji. Związane z przystępną ceną, a przy tym oferujące widzenie w wysokiej rozdzielczości są jednymi z najbardziej docenianych soczewek na rynku.

 

Dla kogo soczewki Horien Disposable EasyDay?

 

Z soczewek kontaktowych Horien EasyDay korzystaj, jeśli lubisz stosować jedną parę przez dłuższy czas i tym samym nie chcesz zapełniać szafki pudełkami pełnymi jednorazowych soczewek. Pamiętaj jednak, że soczewki planowej wymiany - aby były w pełni bezpieczne dla oczu i zachowały swoje korzystne właściwości - wymagają regularnego korzystania z płynu pielęgnacyjnego. Dostępne w ujemnych mocach korekcyjnych, soczewki Horien EasyDay są odpowiednie dla krótkowidzów, zarówno początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników soczewek.

 

Zalety soczewek Horien Disposable EasyDay:

 

Opakowanie Horien EasyDay, które zawiera trzy sztuki soczewek to idealne rozwiązanie, kiedy chcesz wypróbować dany rodzaj soczewek kontaktowych, a przy ewentualnej rezygnacji nie narazić się na zmarnowanie pieniędzy. To opcja polecana również osobom, które posiadają wadę wzroku o różnych wartościach w każdym oku i muszą stworzyć zestaw złożony z dwóch różnych opakowań.

 

Parametry soczewek Horien Disposable EasyDay:

 
Kategoria Soczewki miesięczne
Marka Horien
Producent HORIEN
Moc sferyczna -8,00 do -6,00 D (co 0,50 D)
-6,00 do -0,25 D (co 0,25 D)
Krzywizna 8,6
Średnica 14,2
Uwodnienie 55%
Materiał Ocufilcon D
Technologia Odlewu w formie
Tryb wymiany Dzienny
 

Zobacz inne soczewki marki Horien

Więcej informacji
ProducentHORIEN
MarkaHorien
Ilość w opakowaniu3 sztuki
Dostępnośćdo 8 dni roboczych