Horien BestBalance 500 ml

Dostępność:

24 godziny

Nasza cena:

29,98 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Produkt tymczasowo niedostępny.

Wielofunkcyjny płyn do soczewek Horien BestBalance został stworzony do pielęgnacji wszystkich typów soczewek kontaktowych, zarówno korekcyjnych (w tym silikonowo-hydrożelowych), jak i kosmetycznych.

 
Bezpieczne przechowywanie - Twoje dzienne użytkowanie soczewek dobiegło końca i teraz nadszedł czas na umieszczenie ich w pojemniku? Wypełnienie go tym płynem pielęgnacyjnym daje gwarancję bezpiecznego przechowywania, nawet przez kilka dni.
Do wszystkich typów soczewek - z płynu pielęgnacyjnego Horien BestBalance możesz korzystać niezależnie od tego, jaki rodzaj soczewek używasz na co dzień. Preparat skierowany jest bowiem do pielęgnacji soczewek korekcyjnych i kosmetycznych, silikonowych i silikonowo-hydrożelowych.
Dogłębne nawilżenie - płyn pielęgnacyjny, wzbogacony o hialuronian sodu, przywraca soczewkom ich początkowy poziom nawilżenia i sprawia, że nadal są niezwykle wygodne w stosowaniu.
Dokładna dezynfekcja - soczewki zanurzone w płynie pielęgnacyjnym zostają oczyszczone z wszelkiego rodzaju zabrudzeń - od pyłu i kurzu, przez osady białkowe, po bakterie i tłuszcze. Odzyskują nieskazitelną czystość, znaną z momentu zakupu i znów są gotowe do użycia.
Właściwości regenerujące - Horien BestBalance
Właściwości regenerujące - skład płynu pielęgnacyjnego jest bogaty w substancje odżywcze i prozdrowotne. Dzięki temu zanurzone w nim, a następnie zaaplikowane soczewki wpływają bardzo korzystnie na narząd wzroku - wspomagają proces regeneracji i chronią przed mikrourazami.
Ekonomiczna pojemność - płyn pielęgnacyjny skryty jest w półlitrowej buteleczce, której zakup jest krokiem w stronę sporej oszczędności - zarówno czasu, jak i pieniędzy.
 
 

Charakterystyka płynu Horien BestBalance:

 

Horien BestBalance to preparat nowej generacji, który służy do: czyszczenia soczewek, usuwania protein, dezynfekcji, przechowywania i nawilżania. Półlitrowa buteleczka, którą oferuje marka Horien to zakup, który się opłaca - preparat jest tani i starcza na długo.

Stosując na co dzień soczewki kontaktowe należy pamiętać o ich regularnej i prawidłowej pielęgnacji (wyjątek stanowią soczewki jednodniowe, które mogą być użyte tylko raz). Do utrzymania soczewek kontaktowych w odpowiednim stanie służą płyny pielęgnacyjne i dezynfekcyjne lub pielęgnacyjne o podwójnym zastosowaniu.

 

Skład płynu Horien BestBalance:

 • 0.0001% PHMB,
 • 0,05% EDTA,
 • Hypromeloza,
 • D-sorbitol,
 • Poloxamer,
 • Kwas borowy,
 • Chlorek sodu,
 • Boraks.

Obecna w składzie Horien BestBalance hypromeloza to rozpuszczalna w wodzie pochodna celulozy, która zapewnia oczom odpowiednie nawilżenie. Roztwór ten działa jak płyn łzowy chroniąc gałkę oczną przed wysuszeniem, a co za tym idzie podrażnieniem, pieczeniem, czy nadwrażliwością na światło. Niezwykle ważne są także hialuronian sodu (sodium chloride), czy kwas borowy (Boris acid). Pierwszy z nich powszechnie stosowany jest np. w celu niwelowania cieni pod oczami. Jak widać, jego nawilżające właściwości zostały również wykorzystane w produkcji płynów do soczewek. Kwas borowy natomiast służy do odkażania, zmniejszania obrzęków, czy redukcji stanów zapalnych skóry.

 

Zalety płynu pielęgnacyjnego Horien BestBalance:

 
 • bezpieczne przechowywanie,
 • dokładna dezynfekcja,
 • dogłębne nawilżenie,
 • właściwości regenerujące.

Horien BestBalance to wysokiej jakości płyn pielęgnacyjny, w którym możesz bezpiecznie przechowywać soczewki nawet przez kilka dni. Ponadto nie straszne są mu zagrożenia dnia codziennego, jak pył, kurz, osady białkowe, bakterie i tłuszcze. Płyn do soczewek Horien BestBalance skutecznie usuwa aż 99,9% drobnoustrojów. Ponadto w składzie produktu znajduje się hialuronian sodu, który przywraca soczewkom ich początkowy poziom nawilżenia, a nam daje gwarancję komfortu. Kwas hialuronowy to nie jedyna substancja odżywcza, jaką płyn firmy Horien posiada w swoim składzie. Znajdziemy w nim również hypromelozę, czy działający odkażająco kwas borowy.

 

Płyn dostępny jest również w mniejszych opakowaniach:

Więcej informacji
ProducentHORIEN
MarkaHorien
Dostępność24 godziny
Cena za 100ml6,00 zł