Guess GU 8284 01E 50
do 8 dni roboczych
Nasza cena:
Dlaczego Guess GU 8284 01E 50 to Twój nowy must-have na każdy dzień?
Wyobraź sobie słońce, które delikatnie muska Twoją twarz, a Ty czujesz się pewnie i stylowo, niezależnie od tego, czy spacerujesz po miejskich ulicach, czy relaksujesz się na plaży. Okulary przeciwsłoneczne Guess GU 8284 01E 50 to nie tylko ochrona oczu, to Twój osobisty manifest dobrego stylu, który krzyczy „wiem, czego chcę”. Zapomnij o nudnych, generycznych modelach, które giną w tłumie. Ten model to połączenie młodzieńczej energii z nutą wyrafinowanej elegancji, idealne dla tych, którzy chcą się wyróżnić, nie krzycząc. Czarna, matowa oprawka w kształcie kociego oka to klasyka, która nigdy nie wychodzi z mody, ale jednocześnie ma w sobie ten drapieżny pazur, który dodaje charakteru każdej stylizacji. To jak mała czarna w świecie okularów – zawsze na czasie, zawsze odpowiednia, zawsze przyciągająca spojrzenia. A to dopiero początek tej historii.
Czy Guess GU 8284 01E 50 to okulary, którym możesz zaufać?
Historia marki Guess to opowieść o marzeniach, które stają się rzeczywistością, o amerykańskim śnie w nowoczesnym wydaniu, który od lat inspiruje miliony. Kiedy wybierasz okulary Guess, wybierasz nie tylko modny dodatek, ale kawałek tej historii, kawałek tej pasji. Model GU 8284 01E 50 to kwintesencja tego, co najlepsze w marce: doskonała jakość, dbałość o detale i ponadczasowy design. Wykonane z wysokiej jakości acetatu, te okulary są nie tylko lekkie i wygodne, ale także niezwykle wytrzymałe – zaprojektowane tak, by służyć Ci przez lata, a nie jeden sezon. Twoje oczy zasługują na najlepszą ochronę, a Ty zasługujesz na akcesoria, które podkreślają Twoją osobowość. Zaufaj Guess – marce, która wie, jak połączyć styl z funkcjonalnością, tworząc produkty, które pokochasz od pierwszego wejrzenia.
Jak te okulary poprawią Twój codzienny komfort i styl?
Pomyśl o tych wszystkich momentach, kiedy słońce oślepia Cię w najmniej odpowiednim momencie – podczas prowadzenia samochodu, spaceru po mieście, czy po prostu próby cieszenia się kawą na świeżym powietrzu. Okulary Guess GU 8284 01E 50 z filtrem UV400 kategorii 3 to Twój niezawodny sojusznik w walce ze słońcem. Zapewniają 100% ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB, chroniąc Twoje oczy i gwarantując doskonałą widoczność w każdych warunkach. Ich lekka konstrukcja i ergonomiczny kształt sprawiają, że niemal zapomnisz, że masz je na nosie, a stylowy design doda pewności siebie w każdej sytuacji. Są tak wszechstronne, że bez problemu dopasujesz je do każdej stylizacji – od casualowych jeansów i t-shirtu, po bardziej elegancką sukienkę czy garnitur. To okulary, które sprawią, że każdy dzień będzie wyglądał lepiej.
Dlaczego warto kupić Guess GU 8284 01E 50 właśnie teraz w Kodano.pl?
Decyzja o zakupie jest prosta, gdy widzisz wszystkie korzyści w jednym miejscu. Wybierając okulary Guess GU 8284 01E 50 w Kodano.pl, nie tylko inwestujesz w swój styl i zdrowie oczu, ale także korzystasz z wyjątkowych udogodnień. Gwarantujemy oryginalność produktu, a do każdego zamówienia dodajemy eleganckie, dedykowane etui, które ochroni Twoje okulary przed zarysowaniami i zagubieniem – to nasz mały prezent dla Ciebie. Dodatkowo, możesz liczyć na szybką dostawę, a jeśli okulary nie spełnią Twoich oczekiwań, masz aż 30 dni na wygodny zwrot. Pamiętaj też o naszej 3-letniej przedłużonej gwarancji, która jest dowodem naszej wiary w jakość produktów, które oferujemy. Nie czekaj, aż słońce znów Cię zaskoczy! Kliknij "Dodaj do koszyka" i poczuj różnicę, jaką mogą zrobić stylowe i praktyczne okulary Guess.
| Dla kogo | damskie |
|---|---|
| Typ produktu | Okulary przeciwsłoneczne |
| Marka | Guess |
| Kształt | Prostokątne |
| Rodzaj | pełne |
| Materiał | plastikowe |
| Kolor oprawek | czarny |
| Długość zausznika [mm] | 150,00 |
| Szerokość szkła [mm] | 50,00 |
| Wysokość oprawki [mm] | 37,00 |
| Szerokość mostka [mm] | 19,00 |
| Szerokość oprawki [mm] | 136,00 |
| Przekątna soczewki [mm] | 50,00 |
| Typ soczewek | Jednokolorowe |
| Polaryzacja | Nie |
| Kategoria filtra UV | 1 |
| Zawiasy elastyczne | Nie |
| Wirtualna przymierzalnia | Tak |
Jak dobrać Guess GU 8284 01E 50 do kształtu twarzy?
Zastanawiasz się, czy okulary przeciwsłoneczne Guess GU 8284 01E 50 będą dla Ciebie idealne? Ich prostokątny kształt świetnie podkreśli rysy twarzy okrągłej lub owalnej, dodając jej charakteru i wyrazistości. Jeśli preferujesz okulary o średniej wielkości, model z szerokością soczewki 50 mm będzie doskonałym wyborem. Pamiętaj, że dobrze dopasowane okulary to nie tylko kwestia stylu, ale przede wszystkim komfortu i ochrony.
Prostokątne oprawki Guess GU 8284 01E 50 to klasyczny wybór, który doskonale uzupełni wiele stylizacji. Ich uniwersalność sprawia, że pasują do różnorodnych kształtów twarzy, szczególnie tych o łagodniejszych, zaokrąglonych liniach. Zapewniają one subtelne wysmuklenie i dodają twarzy nieco bardziej geometrycznego charakteru, co jest cenione przez wiele kobiet. Model ten jest dostępny w eleganckim, czarnym kolorze, który nigdy nie wychodzi z mody.
Dla kogo model Guess GU 8284 01E 50 będzie idealny?
Okulary przeciwsłoneczne Guess GU 8284 01E 50 zostały stworzone z myślą o kobietach, które pragną połączyć modny design z funkcjonalnością. Jeśli cenisz sobie wyraziste akcesoria, które podkreślą Twój indywidualny styl, ten model jest właśnie dla Ciebie. Ich prostokątny kształt i czarne, pełne oprawki nadają im charakteru, a marka Guess gwarantuje wysoką jakość wykonania i dbałość o detale. To idealny wybór na co dzień i na specjalne okazje.
Ten model to doskonała propozycja dla pań, które aktywnie spędzają czas na zewnątrz i potrzebują skutecznej ochrony przeciwsłonecznej. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na spacer, do pracy, czy na wakacyjny wyjazd, okulary Guess GU 8284 01E 50 zapewnią Ci nie tylko stylowy wygląd, ale także komfort widzenia w słoneczne dni. To inwestycja w Twój wygląd i zdrowie oczu, która z pewnością się opłaci.
Czy Guess GU 8284 01E 50 chronią wzrok podczas długiego noszenia?
Okulary przeciwsłoneczne Guess GU 8284 01E 50, wyposażone w jednokolorowe soczewki z filtrem UV kategorii 1, zapewniają podstawową ochronę przed promieniowaniem UV. Chociaż nie posiadają polaryzacji, skutecznie redukują natężenie światła, poprawiając komfort widzenia w umiarkowanie słoneczne dni. Długoterminowa ochrona przed szkodliwym promieniowaniem jest kluczowa dla zdrowia Twoich oczu, dlatego ważne jest, by pamiętać o regularnym stosowaniu okularów z odpowiednim filtrem, szczególnie podczas dłuższych ekspozycji na słońce.
Dla pełnej ochrony wzroku, szczególnie w słoneczne dni, warto rozważyć okulary z wyższą kategorią filtra UV lub soczewkami polaryzacyjnymi, które dodatkowo redukują odblaski. Okulary Guess GU 8284 01E 50 są świetnym wyborem jako stylowy dodatek, ale pamiętaj, że dla osób spędzających wiele godzin na zewnątrz, np. kierowców czy miłośników sportów wodnych, mogą być niewystarczające. Zawsze warto dopasować ochronę do swoich indywidualnych potrzeb i warunków.
Jak dbać o Guess GU 8284 01E 50?
Aby Twoje okulary przeciwsłoneczne Guess GU 8284 01E 50 służyły Ci jak najdłużej, pamiętaj o ich odpowiedniej pielęgnacji. Do czyszczenia soczewek używaj wyłącznie miękkiej ściereczki z mikrofibry, aby uniknąć zarysowań, które mogłyby wpłynąć na jakość widzenia i skuteczność filtrów. W przypadku silniejszych zabrudzeń, delikatnie przemyj okulary letnią wodą i niewielką ilością łagodnego detergentu, a następnie dokładnie osusz. To zapewni Ci krystalicznie czyste widzenie przez długi czas.
Przechowuj swoje okulary Guess GU 8284 01E 50 w dedykowanym etui, gdy ich nie używasz. Zapobiegnie to przypadkowym uszkodzeniom, zarysowaniom czy zniekształceniom oprawek. Unikaj kładzenia okularów soczewkami do dołu i nie zostawiaj ich na deskach rozdzielczych samochodów, gdzie wysoka temperatura może negatywnie wpłynąć na materiał. Dbałość o szczegóły pozwoli Ci cieszyć się nienagannym wyglądem i funkcjonalnością Twoich ulubionych okularów.
Najczęściej zadawane pytania
Czy okulary Guess GU 8284 01E 50 posiadają filtr UV? Tak, okulary przeciwsłoneczne Guess GU 8284 01E 50 wyposażone są w filtr UV, który zapewnia ochronę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Kategoria filtra UV wynosi 1, co oznacza podstawowy poziom ochrony, idealny do codziennego użytku w mniej intensywnym słońcu. Zapewniają one komfort widzenia i chronią oczy przed negatywnymi skutkami ekspozycji na promienie UV.
Czy prostokątny kształt okularów Guess GU 8284 01E 50 pasuje do każdej twarzy? Prostokątny kształt okularów Guess GU 8284 01E 50 jest szczególnie polecany do twarzy okrągłych i owalnych, ponieważ jego geometryczne linie pomagają zrównoważyć łagodniejsze rysy, dodając twarzy wyrazistości. Choć jest to uniwersalny kształt, zawsze warto skorzystać z wirtualnej przymierzalni, aby upewnić się, że okulary idealnie komponują się z Twoim indywidualnym profilem twarzy.
Gdzie znajdę najlepsze promocje na okulary Guess GU 8284 01E 50? Najlepsze promocje na okulary Guess GU 8284 01E 50 oraz inne modele z naszej oferty znajdziesz na Kodano.pl. Regularnie przygotowujemy atrakcyjne oferty specjalne i rabaty dla naszych klientów. Dodatkowo, zapisując się do naszego newslettera, będziesz na bieżąco z najnowszymi okazjami i nowościami. Zawsze możesz liczyć na szybką dostawę i profesjonalną obsługę polskiego klienta.













