Eyeye Bioxy™ Toric 6 szt.

Ilość w opakowaniu:

6 sztuk

Dostępność:

do 30 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

6 sztuk

Nasza cena:

180,89 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Produkt tymczasowo niedostępny.
Marek
5.0000
Nie odstają od innych soczewek astygmatycznych, a nawet je przewyższają. Nie wysuszają i nie podrażniają oczu, a także dobrze trzymają się na oczach. Pod koniec miesiąca oczy są już trochę przesuszone, ale wtedy korzystam z kropli do oczu.

Opakowanie Eyeye Bioxy Toric zawiera w sobie miesięczne soczewki przeznaczone do korekcji astygmatyzmu. Firma Barnaux stworzyła unikalny produkt polecany wszystkim astygmatykom, w tym osobom o wrażliwych oczach i alergikom.

 
Hypoalergiczny materiał - dzięki zastosowaniu udoskonalonego materiału, pozbawionego alergenów soczewki są odpowiednie dla alergików i osób o wyjątkowo wrażliwych oczach.
System automatycznego zwilżania - wraz z każdym mrugnięciem w soczewkach zostaje uruchomiony specjalny mechanizm nawilżający, który utrzymuje wilgotność oczu na bardzo wysokim poziomie przez cały dzień. Koniec z suchością i podrażnieniami!
Asferyczny kształt - udoskonalony kształt soczewek, widoczny w jeszcze cieńszych i zaokrąglonych krawędziach przyczynia się do większego komfortu użytkowania i eliminuje ewentualne ryzyko mikrouszkodzeń.
Perfekcyjne widzenie - asferyczny kształt, duża przepuszczalność tlenowa oraz idealne dopasowanie soczewek do indywidualnego kształtu oka pozwalają cieszyć się ostrym i wyraźnym widzeniem z każdej odległości. Bez szumów, refleksów i efektu halo.
Zabarwienie ułatwiające aplikację - Eyeye Bioxy Toric

 
Zabarwienie ułatwiające aplikację - sięgasz po szkła kontaktowe pierwszy raz w życiu? Z Eyeye Bioxy Toric nie musisz obawiać się trudności w ich zakładaniu, bo wzbogacone o jasnoniebieskie zabarwienie po jednej ze stron są jeszcze łatwiejsze i intuicyjne w aplikacji.
Tryb miesięczny - jeśli tylko nie zdarza Ci się zapominać o zdejmowaniu soczewek przed snem i o ich cowieczornej pielęgnacji, Eyeye Bioxy Toric to świetna opcja dla Ciebie, bo z jednej pary możesz korzystać nawet przez 30 dni.
 

Charakterystyka soczewek Eyeye Bioxy Toric:

 

Soczewki toryczne od Barnaux wykonane są z hipoalergicznego materiału Hioxifilcon A. Te, pozbawione alergenów szkła kontaktowe posiadają ponadto wyższe niż u większości soczewek uwodnienie (57%). Gdy dodamy do tego świetnie przemyślany kształt i wysoką przepuszczalność tlenu otrzymamy produkt, który zadowoli nawet najbardziej wymagających konsumentów. Szukasz soczewek, które gwarantują pozbawione szumów, refleksów i efektu halo wyraźne widzenie z każdej odległości? Wypróbuj Eyeye Bioxy Toric.

 

Zalety soczewek Eyeye Bioxy Toric:

 

Asferyczna budowa zmniejsza deformację obrazu. Doskonale zdawali sobie z tego sprawę producenci Barnaux tworząc soczewki Eyeye Bioxy Toric. Ich produkt posiada także zaokrąglone krawędzie, które sprawiają, że nabłonek rogówki nie jest obciążony, eliminując tym samym ewentualne ryzyko mikrouszkodzeń. Sprawdź, co jeszcze zyskasz stosując szkła kontaktowe od Barnaux:

  • zabarwienie ułatwiające zakładanie (Light Blue) sprawia, że nawet początkujący soczewkowicze bez problemu poradzą sobie z aplikacją soczewek;
  • system automatycznego zwilżania uruchamiany wraz z każdym mrugnięciem działa jako dodatkowa ochrona oczu przed przesuszeniem i podrażnieniami.
 

Dla kogo soczewki Eyeye Bioxy Toric?

 

Eyeye Bioxy Toric to toryczne soczewki opracowane z myślą o astygmatykach, czyli osobach które potrzebują wyjątkowego sposobu korekcji wzroku (ich rogówka lub soczewka uległy bowiem rozciągnięciu i zniekształciły się). Hipoalergiczne asferyczne Eyeye Bioxy Toric to propozycja nawet dla najbardziej wymagających - alergików czy osób o wrażliwych oczach.

 

Tryb noszenia i pielęgnacja

 

Jako miesięczne soczewki do noszenia w dzień Eyeye Bioxy Toric wymagają codziennej pielęgnacji i dezynfekcji. Każdego wieczoru przed snem należy je zatem dokładnie wyczyścić płynem do soczewek, po czym - przynajmniej na kilka godzin - umieścić w płynie pielęgnacyjnym. Na szczęście współczesne preparaty do szkieł kontaktowych często łączą w sobie wszystkie potrzebne funkcje - dokładną dezynfekcję i doskonałą pielęgnację.

 

Parametry soczewek Eyeye Bioxy Toric:

 
Kategoria Soczewki miesięczne
Soczewki toryczne
Marka Soczewki Eyeye
Producent BARNAUX
Moc sferyczna -8,00 do -6,00 D (co 0,50 D)
-6,00 do -0,25 D (co 0,25 D)
Cylinder -1,00; -1,75
10°, 20°, 80°, 90°, 100°, 160°, 170°, 180°
Krzywizna 8,7
Średnica 14,4
Dk/t 35 x 10-9
Uwodnienie 57%
Materiał Hioxifilcon A
Zabarwienie Light Blue - jasnoniebieskie
Więcej informacji
ProducentBARNAUX
MarkaEyeye
Ilość w opakowaniu6 sztuk
Dostępnośćdo 30 dni roboczych