Eyeye 3-N-Zym tabletki odbiałczające - 10 tabletek

Ilość w opakowaniu:

10 sztuk

Dostępność:

24 godziny

Ilość w opakowaniu:

10 sztuk

Nasza cena:

19,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Produkt tymczasowo niedostępny.

Każdy użytkownik soczewek kontaktowych wie, jak duży dyskomfort mogą powodować osady białkowe i białkowo-tłuszczowe osadzające się ich na powierzchni. Najczęściej problem ten pojawia się pod koniec dnia, kiedy zanieczyszczenia te zdążą się osadzić, tworząc wyraźny nalot. Sprawia, że soczewki stają się mocno wyczuwalne, jakość widzenia spada, a oczy mogą być nawet podrażnione - głównie od ciągłego pocierania powiek z powodu uczucia obecności obcego ciała w oku.

Osady te nie są zbudowane wyłącznie z białka. To substancje organiczne, w składzie których znajdują się również tłuszcze nienasycone i glikoproteiny. Dlatego ich usunięcie nie jest tak łatwe i wymaga niezwykle skutecznych, sprecyzowanych w działaniu preparatów - takich jak tabletki odbiałczające Eyeye 3-N-Zym.

Do soczewek każdego typu - tabletki odbiałczające możesz stosować niezależnie od tego, z jakich soczewek kontaktowych korzystasz - miękkich czy twardych, silikonowych czy silikonowo-hydrożelowych.
Eliminacja organicznych zanieczyszczeń - głównym zadaniem tabletek jest oczyszczenie powierzchni soczewek z osadów białkowych i białkowo-tłuszczowych; osadów, które mogą pogarszać kondycję soczewek i wpływać niekorzystnie zarówno na komfort ich stosowania, jak i jakość widzenia.
Przedłużony okres stosowania soczewek - regularne stosowanie tabletek odbiałczających pozwala cieszyć się dobrą kondycją soczewek, co umożliwia korzystanie z nich przez czas deklarowany przez producenta, a nawet jeszcze dłużej.
Całkowite bezpieczeństwo działania - tabletki odbiałczające są zabójcze wyłącznie dla substancji organicznych - bakterii, osadów białkowych, tłuszczy, dlatego do ich bezpieczeństwa dla soczewek możesz mieć 100-procentową pewność.
Skład bez zbędnych dodatków - Eyeye 3-N-Zym tabletki odbiałczające
Skład bez zbędnych dodatków - tabletki odbiałczające są tak skuteczne i cenione przez użytkowników na całym świecie, bo charakteryzują się naturalnym składem, pozbawionym zbędnych konserwantów. Są więc w pełni bezpieczne - zarówno dla soczewek, jak i oczu.
Ekonomiczne opakowanie - zawiera aż 10 tabletek odbiałczających, co przy zalecanym przez specjalistów zastosowaniu jednej tabletki na tydzień daje zapas na blisko dwa i pół miesiąca.
 

Charakterystyka tabletek odbiałczających Eyeye 3-N-Zym:

 

Działanie tabletek odbiałczających Eyeye 3-N-Zym oparte jest na enzymach - cząsteczkach, które są niczym broń skierowana w wszelkiego rodzaju zabrudzenia pochodzenia organicznego, gromadzące się na soczewkach kontaktowych. Enzymy szybko i skutecznie rozkładają białka, tłuszcze oraz cukry, przywracając szkłom kontaktowym ich nieskazitelną czystość. Przy tym są całkowicie bezpieczne dla soczewek, bo uderzają wyłącznie w substancje organiczne, podczas gdy soczewki tworzone są z materiałów syntetycznych. Tabletki odbiałczające Eyeye 3-N-Zym są odpowiednie dla soczewek każdego typu - miękkich oraz twardych. W ich przypadku substancją aktywną jest Subtilisin A - enzym, dzięki któremu soczewki w krótkim czasie odzyskują świeżość i sterylność i znów są gotowe do komfortowego stosowania. W ten sposób tabletki poprawiają także ogólną kondycję soczewek, przedłużając okres ich przydatności do użycia.

Dla uzyskania jak najlepszych efektów wystarczy stosować jedną tabletkę odbiałczającą w tygodniu - najpierw oczyścić soczewki standardowo, przy użyciu płynu pielęgnacyjnego, a następnie umieścić je na sześć godzin w roztworze powstałym z rozpuszczenia tabletki.

 

Zalety tabletek odbiałczających Eyeye 3-N-Zym:

 
  • skutecznie usuwają wszystkie organiczne zabrudzenia - białka, tłuszcze, glikoproteiny;
  • przedłużają okres przydatności soczewek do użycia;
  • są odpowiednie dla wszystkich soczewek - miękkich, twardych, hybrydowych;
  • skład oparty jest na innowacyjnym enzymie - Subtylizynie A;
  • są łatwe w użyciu.
 

Dla kogo tabletki odbiałczające Eyeye 3-N-Zym?

 

Tabletki odbiałczające Eyeye 3-N-Zym to świetny dodatek pielęgnacyjny dla wszystkich osób, którym często zdarza się odczuwać dyskomfort związany z noszeniem soczewek kontaktowych, szczególnie pod koniec dnia; dla osób, które chcą cieszyć się nawet kilkunastogodzinnym, nieprzerwanym stosowaniem soczewek bez nieprzyjemnego uczucia obecności obcego ciała w oku, ale za to z najwyższą jakością widzenia. Tabletki są bardzo łatwe w użyciu, a dzięki tygodniowemu trybowi stosowania nie wymagają od użytkownika dużego poświęcenia. Opakowanie z 10 tabletkami związane jest z atrakcyjną ceną i wystarcza na długi czas.

Więcej informacji
ProducentBARNAUX
MarkaEyeye
Ilość w opakowaniu10 sztuk
Dostępność24 godziny