EYE SEE z hialuronianem 360 ml

Dostępność:

24 godziny

Nasza cena:

39,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Produkt tymczasowo niedostępny.
Małgorzata
5.0000
To doskonały płyn, który nie uczula. Kropelki są świetne. Już po pierwszym użyciu przynoszą wspaniałą ulgę. Nawilżają na długo. Szczerze polecam je osobom, które mają problemy z podrażnieniami oczu lub długo pracują przy komputerze.

EYE SEE z hialuronianem jest ultranawilżającym, wielofunkcyjnym płyn do soczewek z hialuronianem sodu, służącym do oczyszczania każdorazowych miękkich soczewek kontaktowych. EYE SEE z hialuronianem jest niezwykle skutecznym środkiem o delikatnym działaniu pielęgnacyjnym. Służy do dezynfekcji, przechowywania, odbiałczania i pozbywania się wszystkich zabrudzeń z powierzchni soczewek, natomiast dodatek hialuronianu sodu ma na celu ich nawilżanie.
 

Bezpieczne przechowywanie - soczewki umieszczone w pojemniczku z płynem pielęgnacyjnym są całkowicie bezpieczne i nie tracą swoich korzystnych właściwości, nawet przez długi czas.
Właściwości ultranawilżające - płyn pielęgnacyjny, dzięki obecności hialuronianu sodu, jest preparatem silnie nawilżającym, który przywraca soczewkom ich początkową wilgotność i chroni oczy przed niekomfortowym wysychaniem.
Kompleksowa dezynfekcja - składniki czyszczące, skryte w płynie pielęgnacyjnym usuwają z powierzchni soczewek wszelkiego rodzaju zabrudzenia: kurz, osady białkowe, bakterie i tłuszcze. W efekcie soczewki znów są nieskazitelnie czyste i gotowe do użycia.
Przedłużona żywotność - soczewki dwutygodniowe, miesięczne, roczne - regularne stosowanie płynu pielęgnacyjnego pozwala cieszyć się użytkowaniem szkieł kontaktowych przez cały czas deklarowany przez ich producenta.
Przywrócenie elastyczności - EYE SEE z hialuronianem

 
Przywrócenie elastyczności - płyn pielęgnacyjny został wzbogacony o liczne substancje odżywcze, dzięki którym soczewki odzyskują swoją elastyczność oraz gibkość i są niezwykle wygodne w stosowaniu, nawet po długim czasie od wyjęcia ich z blistra.
Ekonomiczna pojemność - płyn pielęgnacyjny Eye See skryty jest w buteleczce o pojemności 360 ml. To daje zapas na długi czas i pozwala zaoszczędzić odrobinę pieniędzy.

Charakterystyka płynu EYE SEE z hialuronianem:

 

Płyn EYE SEE z hialuronianem gwarantuje odpowiednie nawilżenie, a także ochronę nie tylko soczewek, ale i oczu gwarantując uzyskanie nieosiągalnego dla innych płynów komfortu użytkowania miękkich soczewek kontaktowych, w tym także soczewek silikonowo-hydrożelowych.

Hialuronian sodu jest naturalnym polimerem pojawiającym się w ludzkim oku. Zapewnia uzyskanie właściwości wiskoelastycznych na najwyższym poziomie oraz posiada cechy wiążące wodę. W płynie EYE SEE z hialuronianem, użyto pełnowartościową i czystą postać farmaceutyczną, odróżniającą ją od typowego produktu stosowanego w przemyśle kosmetycznym lub o pochodzeniu zwierzęcym, dlatego też ryzyko pojawienia się reakcji alergicznej jest zminimalizowane.

 

Skład płynu EYE SEE z hialuronianem:

  • środek czyszczący,
  • hialuronian sodu,
  • 0,1% HPMC,
  • 0,01% EDTA,
  • 0,00015% PHMB,
  • izotoniczny roztwór buforowy.
 

Płyn dostępny jest również w mniejszym opakowaniu:

Więcej informacji
ProducentEYE SEE
MarkaEye See
Dostępność24 godziny
Cena za 100ml11,11 zł